2011 Ekim Anneleri

Endless maşallah sana ya.:nazar: Ne hızlı annesin. Bebeğin hiç eksiği kalmadı sanırsam. Bravo sana bravo. :KK19:
Cumartesi çalıştığım için çarşıya çıkamıyorum ben yaa. Böyle şeyleri almayı da bilmem. Yanımda ya annem ya ablam olmalı. Neyse hayırlısyla 24. haftayı atlatayım da bir hal çaresine bakayım inş. Çünkü şimdiden 2-3 saat alışveriş yapsam totomu koyacak yer arıyorum, hemen belim ağrıyıveriyor:KK49:

Mobilyalar henüz eve gelmedi ama çok şükür bebek bu gün doğsa eksiği yok sayılır ufak tefek şeyler var aklımda ama al al bitmiyor ki:KK1:

bir kaç tane hediye gelenler hariç kimsenin bir katkısı yok aldıklarımda hepsinin tek başıma kendim aldım,eşim zaten benden habersiz tuvalete bile gitmez:KK1:istesede beğenip alamaz zaten ne alacağını bile karıştırır şaşırır onun için ben bezine kadar alıp hazır etmem lazım:KK31:

Son düzenleme:
Edacım ben senin göbüşüne akıl sır erdiremedim, bi var bi yok gibi sankii.
Bu arada İreme hak veriyorum. Mümkün oduğu kadar wifi den uzak durmamız lazım. Tabi işyerinde ne kadar kollayabiliriz kendimizi o da ayrı ama en azından evinizde wifi yi kullanmadığınız zamanlar modemi kapalı tutun. Çünkü kablosuz internetin yaydığı elektro manyetik dalga çok kuvvetli.(Bir baz istasyonunun yaydığından 3 kat daha fazla). Mümkünse kablolu internet kullanın.

Endless maşallah sana ya.:nazar: Ne hızlı annesin. Bebeğin hiç eksiği kalmadı sanırsam. Bravo sana bravo. :KK19:
Cumartesi çalıştığım için çarşıya çıkamıyorum ben yaa. Böyle şeyleri almayı da bilmem. Yanımda ya annem ya ablam olmalı. Neyse hayırlısyla 24. haftayı atlatayım da bir hal çaresine bakayım inş. Çünkü şimdiden 2-3 saat alışveriş yapsam totomu koyacak yer arıyorum, hemen belim ağrıyıveriyor:KK49:

rumuzum bende anlamadım karışmıyorum artık oğluma kendi haline bıraktım, tepeden bakınca öyle kız bide boydan koyim bu ara gene içeri kaçtı sanki azcık :KK1: malesef mağruz kalıyorum iş yerinde evde de kablosuz kullanıyoruz ama kapatmayı hiç düşünmemiştim bundan sonra öyle yapim teşekkür ederim:KK34:

gunaydın kızlarrr nasılsınız... benım kuzum nasıl tekmelıyo teyzelerı massallah.. hareketsız hareketsız dedık sımdıde hıc durmuyo:) ayy dun aksam parkta oturuyoduk.. bırden kopekler geldı nasıl havladılar dedım kesın saldırıyolar bıze zeynebı alıp nasıl kacmaya calısıyorum... cok kotuydu... eve geldık bır karnım agrıdı bır karnım agrıdı.. ayy Allah korusun bebıslerımızı..

gunaydın kızlarrr nasılsınız... benım kuzum nasıl tekmelıyo teyzelerı massallah.. hareketsız hareketsız dedık sımdıde hıc durmuyo:) ayy dun aksam parkta oturuyoduk.. bırden kopekler geldı nasıl havladılar dedım kesın saldırıyolar bıze zeynebı alıp nasıl kacmaya calısıyorum... cok kotuydu... eve geldık bır karnım agrıdı bır karnım agrıdı.. ayy Allah korusun bebıslerımızı..

ay canım nasıl korkuşsunuzdur ben de çok korkarım köpekten allah korumuş
maşallah bebeğinin tekmelerine hiç eksik olmasın inşallah :))

günaydınnnnn aman bacım dikkat edinnn sokak köpekleri çok saldırgan oluyor allah korumuşş

ay canım nasıl korkuşsunuzdur ben de çok korkarım köpekten allah korumuş
maşallah bebeğinin tekmelerine hiç eksik olmasın inşallah :))

günaydınnnnn aman bacım dikkat edinnn sokak köpekleri çok saldırgan oluyor allah korumuşş

cok tesekkurler kızlar... cok kotu oldum ya elım ayagım titredı.. ortada bısuru cocuk vardı oyayan.. cok korktum.. bıde 10-15 kopek suru halınde gezıyolar.. gecen adama saldırmıslar.. gozumun onundede bsııkletlı cocuga saldırdılar... sıte duvarı yapıyolar hala bı bıtmedı... aksamları ınmıyecem artık parka falan:KK43:

Son düzenleme:
bu arada bugun bızım evlılık yıldonumumuz.... 2 yıl bıttı daha dun gıbı:)

peki bu güne özel bir hazırlık var mı kopya çekeyim senden bizimde pazar günü evlilik yıldönümümüz daha 1. yılımız dolacak...
eşlerimizle beraber nice yıllar olsun inşallah...

işte buda taze taze halimiz yanımdaki ahmet abinin maketi, doğum günü için yapmışlardı (baskıcıyız ya) birebir kendisidir neredeyse o derece iyi çizmiş grafikerimiz :KK1:

Eklentiler

• $21062011(004).jpg
    $21062011(004).jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 29
herkese gunaydın:KK16:

cumadan berı annemderdım kardesımının nişanından dolayı nişanı yaptık dun aksamda evıme dondum artık ama cok yorulmusum anca kendıme gelıyorum
yorgunluk dısında ıyıyız umarım sızlerde ıyısınızdır

işte buda taze taze halimiz yanımdaki ahmet abinin maketi, doğum günü için yapmışlardı (baskıcıyız ya) birebir kendisidir neredeyse o derece iyi çizmiş grafikerimiz :KK1:
tek bişi diyomm:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
herkese gunaydın:KK16:

cumadan berı annemderdım kardesımının nişanından dolayı nişanı yaptık dun aksamda evıme dondum artık ama cok yorulmusum anca kendıme gelıyorum
yorgunluk dısında ıyıyız umarım sızlerde ıyısınızdır
hoşgeldinn bacımmmm:KK48:

maşallah:nazar:nasılda güzel çıkmışsınız ana oğul bana böyle yakışmadı hamilelik:KK17:

peki bu güne özel bir hazırlık var mı kopya çekeyim senden bizimde pazar günü evlilik yıldönümümüz daha 1. yılımız dolacak...
eşlerimizle beraber nice yıllar olsun inşallah...

canım ya valla bı yemege cıkıcaz galıba... eve gelınce zeynebı uyutup guzelce hazırlanmayı duusnuyorum.. hafıf bı muzık falaan dusunuyorum tabı bu benım dusuncelerım.. esım pek onemsemez bakalım o ne dıyecek.. :):)

X