Sivilceli Ciltler Aknetrent

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

iro05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
72
0
merhabalar, ben yaklaşık 3 haftadır yüzümdeki sivilceler için aknetrent kullanıyorum fakat doktorum yan etkileri veya ilacı kullanırken neleri yapıp yapmamam gerektiğini söylemedi. Bu ilacı kullanırken kaş veya bıyık aldırmamın bir zararı olur mu? Sirle değil de iple aldırmayı düşünüyorum ama.:44:

merhabalar, ben yaklaşık 3 haftadır yüzümdeki sivilceler için aknetrent kullanıyorum fakat doktorum yan etkileri veya ilacı kullanırken neleri yapıp yapmamam gerektiğini söylemedi. Bu ilacı kullanırken kaş veya bıyık aldırmamın bir zararı olur mu? Sirle değil de iple aldırmayı düşünüyorum ama.:44:

bnde yenii başladım aknetrent 3 gün oldu...
hç bsey olmazz...
inşallah kurtlrz su sivilclerden.

bana söyledi canım kesinlikle sadece iple alman gerek ağda yasak

selammmmm kizlar bisey sorcam ben akne tedavisinin 3.ayindayim gecen ay zoretanin kullandim 2.ay boyunca bugun de eczane bana aknetrent verdi ikisidee aynimii ? arasindaki fark ne? zoretanin fiyatti 50tl odemistim aknetrent 10tl odedim sadce fiyat mi ? biirisi yardimci olabilir mi bana.

X