Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Erkeklerine Nasıl Davranmalı ?

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar, terazi burcu erkeklere sahip olanlar, erkeklerinize nasıl davranıyorsunuz?

kıskandırıyor musunuz mesela, ya da hiç ilgilenmıyor musunuz?

cok ilgilenip şımartıyor musunuz Çok üzgünüm çoook nasıl davranıyorsunuzzz
bilgilenelimm

TERAZı ERKEĞı

Terazi Burcundan doğan erkeklerin çok üstün tarafları buluan kimseler olduğunu tahmin edersiniz tabii. Bu burçdan doğan erkek zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil, hoş bir tiptir.

VERıLEN SÖZLER

Bu erkek dürüst ve adildir. Verdiği sözleri tutmaya da özellikle dikkat eder. Karşılık olarakda sizden aynı şeyleri bekliyecektir. Ona söz verdikden sonra caymanız, bunu unutacağını sanmanız veya önemsememeniz çok kötü netice verir. Ayrıca sözlerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu erkek küfürden, bağırmakdan, sertlikden hiç hoşlanmaz. Böyle bir hareketiniz hemen kaçmasına yol açar. Bu yumuşak sesli, sakin tavırlı erkeğinhis yönü çok kuvvetlidir. Onun daima tatlı sözlere ihtiyacı vardır. Sözleriniz güzel, manalı, etkili, ince olmalıdır. Terazi burcundan doğan erkek iyi bir eğitim almasa bile güzel konuşmasını bilir.

EN BEĞENıLEN ERKEK

En beğenilen erkeklerin Terazi burcunda doğduklarını belirtelim. Bu hisli, güzelliğe düşkün, aşka önem veren tip, kadın ruhundan çok iyi anlar. Bu burçta doğanlarda çapkınlık dikkati çeker.

KAFA

Bu erkek, güzelliklere hayran ve konuşmasını bilen bir kadına bağlanabilecek bir tiptir. Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız. Eğer çabuk sinirlenen, öfkelenen, bağırarak tartışan bir kadınsanız bu erkekden uzak durmanızı tavsiye edeceğiz. Yani erkek, " Ben bu kadının yanında olduğum zamanlar huzur duyuyorum," diyebilmelidir.

KUSURSUZ TıP

Bu erkek kafasındaki kusursuz tipin peşindedir. Bu arada kadının zerafeti de yeterli olmayabilir. Bu erkek asla obur değildir. Fazla iştahlı bir tipde sayılmaz belki. Ama güzel seçme yemekleri sever. Yani ona sunacağınız yemeklerin görünüşü güzel olmalıdır. Ondan önce kusursuz sofra kurmasını bilmeniz lazımdır. Siz kendi imkanlarınıza göre en fevkalade sofrayı kuracak ve yemekleri hazırlayacaksınız. Sonra gidip giyineceksiniz.

Bu erkek bakımsızlıkdan çok sıkılır. Erkek kendisine itina ettiği için sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Bu erkekde tıpkı Aslan Tipi gibi kadının iyi makyaj yapmasını ve giyinmesini ister. Onun için kendisine boyasız bir yüz ve soluk suratlada gözükmeyin.

Bu erkek paraya önem veren bir tip değildir. Onun için de zangin bir kadınla ilgilenmeye lüzum bile görmez. Bu erkek, çok kabiliyetli olduğu içinde sevdiği, kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Fakat onun boğa burcundan veya Yengeç burcundan olan bir erkek gibi maddeye bağlanacağını da ummamalısınız.

Bu erkek, sizi sevdiği sürece mutludur. Ancak ihmalleriniz yüzünden onu üzebilir ve hayal kırıklığınada uğratabiliriz. O vakit gözü başka cazip kadınlara kayacaktır. Böyle bir erkeğin peşinde çok kadın olacağını da tahmin edersiniz tabii. O kısa süre içinde biriyle ilişki kuracak ve birden hayatınızdan çıkıverecektir. Siz ona kızamıyacak kendi hatalarınız yüzünden üzüleceksiniz. Bu erkek, ilişkileri ustalıkla kesmesini bilir. Bıraktığı kadınlar daima onu hatırlarlar ve işin garibi de bu erkeklerin aleyhinde konuşmazlar. Çünkü erkek gitmiş fakat eşsiz hatıralar bırakmıştır.

www.kulkedisi.com/terazi_erkegi.htm

Benim de eşim terazi,ölürüm ona yaaaa:))))))))

terazi erkegi biraz dengesiz oluyor.nerde nasıl tepkı verecegı pek bellı olmaz o yuzden o sıze nasıl davranıyorsa sızde ona gore davranacaksınız demektır..

:CüvCüv: nidaaaa haklısın tatlımmmmmm aynennn katılıyorummmm nasılll davranıyosaaa ona gore davranmalıııı :enbuyukkk:

ben nedense terazi erkekleriyle anlasamiyorum. Herseyi mükemmel ve kusursuz istiyorlar. Bir de hersey için izin alinmasini istiyorlar :eek:klava:. Hala çözemedim çözmeye de niyetim yok :1closedeyes: . Benden uzak dursunlar yeter... yasakkelime. Ayrica merak ediyorum aralarinda istisnalar var mi diye :1rolleyes:

öncelikle neşeli ve espirili olacaksın terazi erkeğine karşı. kapris yapmıyacaksın fazla..sonra sinirliyken asla ama asla üzerine gitmeyeceksin. fazla hassastırlar kırıcı konuşmayacaksın..en önemliside fazla ilgi gösterip korkutmuycan adamı :emir_bebek::emir_bebek:
şöyle bir baktımda ne zormuş bu burcun adamı ya, allah kolaylık versin:))

çook üstüne düşmiycennn, hepp neşeli tatlı ve komik olucakksınn, erkeği üzmiycennn ama kendini çekmeyi de bilicennn,
buuu kendini çekmeyi bilme şıkkı da en zoru ve enn manasızı aslındaa,
bır de kendını cekınce ona da sinir olup kızabiliyorlaarr uhuuuu zorlar çok
kafamçokkarıştı

benimde nişanlım terazi
yazılanları okuyunca
nişnalımın tam bir terazi burcu olduğunu anladım
aşkım benim ya
çok seviyorum onu
ben başagımm mantıklı yanım çoktur
oda bir okadar romantikk duygusall
benim gibi mantıklı bir başagı bile duygusal yaptı yahuuuu
maşallahhh da diyeyimdee
:nazar: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Benim nişanlımda terazi....TErazi ekeği gerçektren her şeyin kusursuz olmasını ıstıyrolar.Karşısındakının de oyel olmasını ıstıyor...Ama bende tam tıpık bır yay olduğum için bazen bu konuda kuçük kavgalar olmuyro değil.Ama ben yınede onun bu yönünü çok seviyorum.Sevmediğim bir yönü ise kaygılı olması...Bir olay meyadana gelene kadar neden kaygı duyarlar anlamam.Buda galıba bir akaklık olacak dıye kusuruz olsun diye uğraştıkalrından kaynaklanıyor...Birde ilave edeyim terazzı erkeği ne kadar zor olsada onunla yaşamak çokkkk güzel.
Tek katılmadığım konu ise iştah...İştahı maşallah çok açık...:dance:

fazla ılgıden bırısıne bağımlı olmaktan nefret eden bır burç.

evet katıyetle fazla ılgı ıstemıyorlar onu bılıyorum.
hatta ılgısızlıgı sevıyorlar gıbı bır durum var o da garıp tabı

ayy benım nısanlımda terazı burcu ama ılgı manyagı hem ılgı gostermeyı hemde ılgı gormeye bayılır.ama tamam dedıgm bıseyı yapmazsamda bahane dahı kabul etmez buda kusursuzluk ozellıgınden gelıyo heralde.bende tıpık bı bogayım ınatcımı ınatcı.ama Allahtan nısanlım dengelı bı ınsan kavgada dengeyı genelde o kurar mantıklı konusup kavgayı bıtırır.benı kırdıgnda uzdugunde gonlumu almasını cok ıyı bılır romantıktır suprız yapmayı cok sever.yanı terazı erkegı nekadar kusursuz mukemmellıyetcı olursa olsun kadın ruhundan ıyı anlıyor.ayy masallah dıyımde nazar degmesın kızlaar.oy oy bıtanem benım cok sevıyoom ben onu yahuu:asigim:Şeniz

eşim terazi
ama nasıl anlatayım onu ya her özellik bar nerdeyse -tatlicadiarzu-
ama ev kuşu olmasından şikayetçiyim
çıkmıyo dışarı arkadaslarına beni bahane edip evde oturuyo
eviyle ilgilenmeyi çok seviyor temizliği yada yapılması gereken bi iş varsa yapıyor
sevdi mi tam sever vazgeçmez diyorum :nazar:

benım aşkımda terazı burcu hem ılgı gostermeye hemde ılgı gormeye bayılır
güzel sözler duymak hosuna gider hatta bişe diyomusun der bekler onu hiç ihmal etmicen
zevkli,güzelliklere düşkün,hislere değer veren,dürüst,dengeli,iyi niyetli,adil,hoş biridir
kapris yapmıyacaksın fazla..sonra sinirliyken asla ama asla üzerine gitmeyeceksin.
verilen sözlere cok önem verir kendide kesin yapar bendende bekler
Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız hemen anlar ve düzeltir
paraya fazla önem vermez yeterince ister ve hep şükreder
ama en güzel özelligi sevdi mi tam sever vazgeçmez sevdigine cok baglıdır:nazar:

Benim eşimde terazi ama hep onların dediği gibi olunmuyor maalesef. Bu şartlara uyarsam benim kendi kişiliği olamaz ki. Ben çok zorlanıyorum. Ben koç burcuyum. paylaşmak çok güzel..

küçük bebek gibi davranıcaksın :)))
hep ilgi gösterip mıncıklayacaksın...
sesini kesinlikle yükseltmeyeceksin...
sevgi ilgi hoşgörü...
hiç zor değil bence terazi erkeğiyle anlaşmak
çocuk oyuncağı gibi, belkide bende terazi olduğum için öyle..
çok uyumlu bi eşe sahibim, benzer özelliklerimiz çoğunlukta...
bu yüzden kavgasız gürültüsüz bir hayatımız var...

canım hangi erkek çok yüz verdiğinde şımaröıyor ki:)
ayrıca bende kendisini çok bilmiş bi teraziyle birlikteyim
ona göre davranıyorum
ama kendim gibi davrandığım zamanların sayısı daha fazla
haaa yakında nişanlanıcam onunla
bakalım terazi bi adamla evlilik nasıl olucak
onuda yazarım kısmet olursa.
ne kadar tartışsakta vazgeçemiyoruz birbirimizden bee
ama yüksek ses tonundan hoşlanmıyorlar.
seviyorum keretayı:):):)

X