Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

kızlar ben günde 2 bardak içmeyin derim... Fakat daha önce de söylemiştim açlık otu sinameki gibi değil, sindirim sistemini düzenliyor haftada 1 kere içmek bile o hafta benim düzenli tuvalete çıkmamı sağlıyor. Sinameki içtiğim zaman sadece 1kerelik rahatlama sağlıyor ve bağırsaklara zararlı bağırsak mukozasını dışkıyla beraber çıkarıyor. Siz bu otu kullanın ama kilo vermek için değil sindirim sisteminizi düzenlemek için, ayrıca ödem atmak için. Belki uzun süre kullanıldığında kiloda azalma sağlar sonuçta metabolizma hızlanıyor. Ayrıca sıcak suyun içine atmayın, soğuk suda siyahlaşana kadar kaynatınopuyorumnanaktan

kızlar ben günde 2 bardak içmeyin derim... Fakat daha önce de söylemiştim açlık otu sinameki gibi değil, sindirim sistemini düzenliyor haftada 1 kere içmek bile o hafta benim düzenli tuvalete çıkmamı sağlıyor. Sinameki içtiğim zaman sadece 1kerelik rahatlama sağlıyor ve bağırsaklara zararlı bağırsak mukozasını dışkıyla beraber çıkarıyor. Siz bu otu kullanın ama kilo vermek için değil sindirim sisteminizi düzenlemek için, ayrıca ödem atmak için. Belki uzun süre kullanıldığında kiloda azalma sağlar sonuçta metabolizma hızlanıyor. Ayrıca sıcak suyun içine atmayın, soğuk suda siyahlaşana kadar kaynatınopuyorumnanaktan

kafam karıştı benimde herkes bişi sölüo düzenli içemiyorum zaten ama kullanıp zayıflayanlar var ve herşey gayet normal :KK43:

kafam karıştı benimde herkes bişi sölüo düzenli içemiyorum zaten ama kullanıp zayıflayanlar var ve herşey gayet normal :KK43:

Canım herkesin metabolizması farklı olduğundan etkisi de farklı oluyor.
Benim bünyem çabuk alışıyor bu tip şeylere.
Başta birkaç gün sindirime yardımcı oldu, biraz iştahı azalttı sonra etkisi kayboldu.
En iyisi bünyeyi alıştırmadan kendin deneyip karar vereceksin
.

pek olumsuz haber görmedim bu otla ilgili çok yakın tandığım kullandı ve çok zayıfladı korktuğum için bıraktım ama tekrar denemeye başladım sadece evde olsam sürekli kullanırdım denemek için ama ev ve iş arasında zor olur sanırım :)

slm kızlar ben aranıza bu gün katıldım...bu otu bu gün aktarda gördüm ve almaya karar verdim..bende çok kiloluyum..gerçi 3 ayda bi bitkisel takviye ile 15 kg verdim..tabiki yürüyüşte yaptım..ama metabolizmam çok zayıf çalıştığı için..bu gün tere tohumu alcam ve deneyecem..gelişmeleri size bildiririm..tere tohumunu sabah aç karnına bir kaşşık balla içip..üzerine bol sıcak su içmek gerekiyomuşş.böyle çok zayıflayan olmuş..ve ender saraçın önerisi bu...ve ben dün bir kaşşık sandaloz sakızını su ile yuttum..isterseniz yoğurdun içine koyup deneyin..üzerinede bir bardağa elma sirkeli su yapıp içtim....acayipppppppp iştahımı kesti bence deneyin derim..bu gün kışlıklarımı denedim...hiç bi kıyafetim olmuyo banaaa.hepsi bolllllllldelikafadulden geliyo..ama bu kullandığım ürün sayesinde tabiki...bu ürün sayesinde daha çok kg veren var..metabolizmam zayıf olduğu için ben az sonuç gördümmm....ama tere tohumu ve açlık otunuda deneyeceğimmm...size bildiririm..saglıcakla kalınnnn

arkadaşlar bende bu gün içtim açlık otundan..simanekeyle hiç bi alakası yok...çok farklı bi ot..ben simaneke hiç kullanmadım...sadece bu otu sabah 10 gibi 5yada 6 tane atarak demledim..sonrada içtim..bağırsakları çok güzel çalıştırıyo..bence böyle denemek gerek..günde bir kere yeterli bence..ama zayıflamak amaçlı düşünüyorsanız...sabah akşam...4 der tane atarak deneyin..evet biraz karın ağrıtıyo ama sanırım dozu ile kaynaklı bi sorun...neden zayıflattığına gelirsek...çok ishal yaptığı için yediklerimiz direk bozuluyo yani vcuda gitmeden sindirmeden o yüzden kalori alınmıyo...zayıflatmasının maksadı bu...benim eltim bu yöntemle çok zayıfladı..ama ben wc de nöbet tutmak istemediğim için kullanmadım..size bi tavsiyemde gün ierisinde bol sıvı ve elma sirkesi tüketin..sirke vücudu ısıtarak..yağları eritiyo

aslında herkezin bildiği herbalıfe adında..75 ülkede kullanılan.protein takviyesi...ben çok memnunum.biraz para gitsede değiyo inanın..verdiği enerji yine yetiyo ..eğer düşünürseniz bu konuda yardımcı olabilirim

arkadaşlar bu otu aç karnınamı tok karnınamı alıcaz birde günde kaç defa içicez bilen biri yardımcı olabilir mi

arkadaşlar istanbulda nerde buldunuz bende kullanmak istiyorum açlık otunun diğer isimleri hangileri istanbulda hangi semtten aldınız hangi aktardan aldınız ne ooooluuuurrr söyleyyyyyyyyiiiinnnnnnnn:)))))????????????????????

isim vermek ne kadar doğru emin değilim ama "gardenlife" kullanıyordum.. 3-6 saata kadar yemek isteme hissini yokediyor. iştahı kesiyor. şu an doktor eşliğinde diyet yapıyorum. destek olarak bu çayı kullanıyorum.. kesinlikle tavsiye ederim

arkadaşlar istanbulda nerde buldunuz bende kullanmak istiyorum açlık otunun diğer isimleri hangileri istanbulda hangi semtten aldınız hangi aktardan aldınız ne ooooluuuurrr söyleyyyyyyyyiiiinnnnnnnn:)))))????????????????????

arkadaşım yemeklerden önce içiliyo adı ise (aşrık otu) ve (devegözü) diyede biliniyor ben biraz kullandım bağırsakları çalıştırıyo ama sinameki gibi değil bıraksanda bağırsakların tembelleşmiyor yani

mrb, ben de antakyadan bir aktardan aldım açlık otu(aşlık otu diye de bilinirmiş)zayıflamak için kullanılır dedi adam ben de denemedim henüz bu akşam başlıcam içmeye.kilo verirsem sizlere yazarım..ayrıca kiraz sapıda önerdi onu da aldım zaten öyle ucuz ki koca poşet bir lira umarım işe yarar

hanımlar bu çayı 2 gündür içiyorum yukarda yazdığım gün başladım cidden etkisi var ben 60.600 ile başladım o gün bugün 58.600 olmuşum:) tabi azcık yemeyi kestim yani doymadan kalkıyorum sofradan ve elma yiyorum bol bol.

Ben gece yatmadan önce içiyorum sabah kalktığım anda tuvalete girmemi sağlıyor ayrıca ödem de attırıyor eskiden ödem ilaçları kullanırdım fakat şuan hiç gereksinim duymuyorum bu tip ilaçlara :) bazen haftalarca içmesem bile kabızlık yaşamıyorum açıkçası bağırsaklarımı düzene soktu. Zararlı bir bitki değil ama tabi herşeyin dozunda kullanılması gerek, annemin arkadaşı senelerdir kullanıyor hiçbir zararı yok ve ben bildim bileli deli gibi yemesine rağmen 60 kilo sağlıkla ilgili bir sorunu yok antakyada çok kullanıldığını söylüyor. Daha öncede anlatmıştım demleme yöntemi ile değil kaynatma yöntemi ile yapın iyice siyahlaşana kadar kaynatıp ılık için günde 1 bardak için fazla kullanmayın.

X