HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

ayy ben buna bayıldım yaa
oyunchnberd63.jpg

erkek annişleri bakın cok güzel dimi
oyunchnay6123.jpg
10ytl.

kızlar bebişlerinizin cicileri bi harika.Allah güle güle,sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin hepinize.
aşkito bebişinin beşiği çok güzel,odasıda ayrı bi güzel valla.çok beğendim.maşallah,nazar değmesin...

evet çok güzel fiyatıda çok uygunmuş.
ama kız bebeklere daha güzel cicili bicili kıyafetler var.bitiyorum gördükçe...

üüüf kıslar ya araba konusunda cok kararsızım
internetten bakm akla olacak is degil galiba
en iyisi gezmek adamakıllı

neyse ben az cikiyorum aksam yaprak dokumunden sonra gorusuruz kizlar insallah tabi geri gelmezsem diziden once :)

neyse ben az cikiyorum aksam yaprak dokumunden sonra gorusuruz kizlar insallah tabi geri gelmezsem diziden once :)

görüşürüz canım bende avrupa yakasını izliycem bakalım bu akşam kıjımla yerimseniben

[COLOR="Magenta"yha kizlar bugün hastane icin kendime bisiiler baktim bulamadim .. nasil bise giyceksiniz hastanede.. ben $öyle tatli bir pijama veya gecelik aradim ama hepsinde masallah bi dekolte var :)) alamadim tabi giyemem öyle kaynatamlarin babamlarin yaninda felan .. bi de yaz olacak ya ..kisa kollularda hic hosuma gitmedi ..askili da cok acik hepsi üff.. en gec bi dahaki ay a kadar hazir olsun istiyorum hastane cantamin .. eger siz aldiysaniz fotoda eklermisiniz .. ][/COLOR]

ben aldım canım koyu pembe cicekli önden dügmeli pijama olanlarından aldım onlarla daha rahat ederim diye düşündüm birtane daha alıcam aslında ne olur ne olmaz iki tane koyucam hastane cantasına

kızlar ben 5-6 takım alacağım yaza gelecek deneyimli arkadaşalarım çok terleniyor hastanede uğraşmazsın evdede çok al dediler .1-2 takım iyi diğerlerlerini şöyle orta yollu birseyler alırım diyorum
bence sizlerde öyle yapın her ihtimale karşı fazla olsun ne olur ne olmaz :)

kızlar ben 5-6 takım alacağım yaza gelecek deneyimli arkadaşalarım çok terleniyor hastanede uğraşmazsın evdede çok al dediler .1-2 takım iyi diğerlerlerini şöyle orta yollu birseyler alırım diyorum
bence sizlerde öyle yapın her ihtimale karşı fazla olsun ne olur ne olmaz :)

kıs semra asm'de terlemezsin o kadar.. odalar püfür püfür oluyor valla... ben bir iki gecelik belki bir de pijama almayı düşünüyorum. normal doğum olursa pansuman gerekeceği için gecelik daha iyi olur sanki. aynı şekilde sezeryanda da pijama dikişlere gelirse acıtır gibi geliyor. o yüzden en iyisi emzirmenin de rahat olması için önden düğmeli gecelik olur sanırım.

bende daha almadım askitocuğum. ama alırsam gecelik alırım ifil ifil olur yaz günü.. askılı alıcam. nede olsa sabahlığıda var. çok rahatsız olucam birisi gelirse sabahlığı geçiririm üstüme ama pijama istemiyorum

bende gecelik almayı düşünüyorum.normal doğumda pansuman için pratik olur,sezeryan olursada pijama sıkar ister istemez.

X