Kasım ve Aralık da çift çizgiyi görmek isteyenler listeye

kadriye yaa zaman gecmek bilmiyo...wc ye gidebilmek icin bol bol su iciyorum...ki kirmiziliklar gelmis mi gelmemis mi diye...yine benim sag yumurtalikta zonklamalar basladi...normalde bugun bekliyorum kendilerini ama bu ay gec yumurtlama oldu diye 30 una kadar beklemedeyim..

hadi bakalim stres yapma stres yapma...kolaysa gel de yapma pifffffffffff

yegane herkesin regl öncesi sendromlari farkli olur. ama benim regl öncesi agri diye tanimladigim agrilar bende de bayagi erken baslamisti ve hamileyim. gerci daha kese görünmedi ama hayirlisi. regl agrisi gibi sürekli ama arada bir artan agrilardi.

ay123 ya benim adet belirtilerim 1 hafta kala başlıyodu ama dün akşam başım döndü halsizleştim sonra çıkardım yedimi şaşırdım.eşimde hamilemisin acaba deyince yok ya daha çok var dedim bide ümitlenicek falan yemek yerkende metelimsi bi tat geldi agzıma üşüttüm belkide ne bilim böle olan var mı hiç...benneyaptımki

Kızlar az önce doktora gittim durumu anlattım usg baktı herşey normal dedi 1 hafta sonra tekrar kanda test yaptır dedi ay hala bu ay için bir umut varmış ana rahmi kalınlaşmış dedi adette olabilir gebelikte dedi inşallah adet olmam ya 1 hafta nasıl geçecek şimdi

Kızlar az önce doktora gittim durumu anlattım usg baktı herşey normal dedi 1 hafta sonra tekrar kanda test yaptır dedi ay hala bu ay için bir umut varmış ana rahmi kalınlaşmış dedi adette olabilir gebelikte dedi inşallah adet olmam ya 1 hafta nasıl geçecek şimdi

sıkma canını hamilesindir kese görünene kadar öle diyolar bazı doktorlar..:CüvCüv:

yegane bende tat degisikligi olmadi ama benimde basim bayagi döndü. bir keresinde düsüyordum bile.
bunlar hamilelik belirtileri.
insallah hayirli haberler alirsin canim. simdi bekleme zamani. o yüzden kendini hamile gibi düsün ve agir kaldirma, evde agir is yapma ve dikkatli davran. belli olmaz hamilesindir belki.riske atma kendini. salla gitsin isleri.

ebrubu yaş kaç senin?ne kadar zamandır devam çalışmaya

:1shok: bayanlarin yasi sorulmasssss naniknanik canimcim ben 31 yasindayim, kartlasmis bi babeem yani...:nazar: calismaya yaklasik 2 sene oldu..ama is yogunlugundan fazla verimli olamadi..prolaktinle ugrastim daha cok

peki sen?

yegane BEN 1 HAFTA ÖNCE TEST YAPTIRMIŞTIM NEGATİF ÇIKTI AMA BUGÜN DOKTOR RAHİM KALINLAŞMIŞ DEDİ HAFTAYA YAPTIR DEDİ VARMIDIR YA HİÇ BAŞINIZA BÖYLE BİRŞEY GELDİMİ ÇOK MERAK EDİYORUM

:1shok: bayanlarin yasi sorulmasssss naniknanik canimcim ben 31 yasindayim, kartlasmis bi babeem yani...:nazar: calismaya yaklasik 2 sene oldu..ama is yogunlugundan fazla verimli olamadi..prolaktinle ugrastim daha cok

peki sen?

ben 24 yaşındayım.2 .ayım dememede ama acı haıralarım var sildim attım onları...yerimseniben kıslar bu arada ben eczanede çalışıorum sormak istediniz bişey olursa cevaplarım-tatlicadiarzu-

yegane BEN 1 HAFTA ÖNCE TEST YAPTIRMIŞTIM NEGATİF ÇIKTI AMA BUGÜN DOKTOR RAHİM KALINLAŞMIŞ DEDİ HAFTAYA YAPTIR DEDİ VARMIDIR YA HİÇ BAŞINIZA BÖYLE BİRŞEY GELDİMİ ÇOK MERAK EDİYORUM

benim arkadaşımında doktor keseyi göremedi rahimde kalınlaşma var dedi 1 haftaya keseyi gördü sonra senin kan degerin mi yüksek çıktı

annngelll bekle kendini kasmadan tamam mı yoksa daha kötü adet düzensizligi falan olur...

BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIM EDİN
selam arkadaşlar ya yumurtanın çatladığını nasıl anlarız bugün adetimin 15. günü sabah iş yerinde lavobaya girdiğimde iç çamaşırım ıslanmış ve sümüsksü iki parmağın arasına aldığımda lastik gibi uzadı bu yumurtanın çatladığına mı işaret 11.gün den itibaren eşimle düzenli ilişki içindeyiz. ama ne zaaman yumurtam çatlıcak bilmiyorum
İNTERNETTE 20-25 arası yazıyor.... yani bugün yumurtam çatlıyormu. SAĞ KASIĞIMDA DA ŞİŞLİK VAR

ben 24 yaşındayım.2 .ayım dememede ama acı haıralarım var sildim attım onları...yerimseniben kıslar bu arada ben eczanede çalışıorum sormak istediniz bişey olursa cevaplarım-tatlicadiarzu-

al sana bi soru yegane...hangi idrar testi guvenilir, var mi onerecegin bir marka :nazar:

selam arkadaşlar ya yumurtanın çatladığını nasıl anlarız bugün adetimin 15. günü sabah iş yerinde lavobaya girdiğimde iç çamaşırım ıslanmış ve sümüsksü iki parmağın arasına aldığımda lastik gibi uzadı bu yumurtanın çatladığına mı işaret 11.gün den itibaren eşimle düzenli ilişki içindeyiz. ama ne zaaman yumurtam çatlıcak bilmiyorum
İNTERNETTE 20-25 arası yazıyor.... yani bugün yumurtam çatlıyormu. SAĞ KASIĞIMDA DA ŞİŞLİK VAR

canım yumurtlaman senin periyoduna bağlı ama genelde bir sonraki adet tarihinden 14gün öncesinde yumurtlama oluyor. eğer periyodun 29 günse 29-14=15 yani evet çatlamış olabilir yumurtan. o sümüksü akıntı ise servikal mukus. iki parmağın arasında 5cm kadar uzayınca yumurta akı kıvamında olunca yumurtlaman yaklaşmış demektir. sonrasındaki 3-4gün çalış. ama şöyle bir durum varki bir gece önceki dışa atılan spermlerde aynı fiziksel görünümde oluyor yani mukusu kestirmek zorlaşıyor. yani canım o mukus da olabilir bir gece önceki spermlerde. umarım yardımcı olabilmişimdir :1rolleyes:

canım yumurtlaman senin periyoduna bağlı ama genelde bir sonraki adet tarihinden 14gün öncesinde yumurtlama oluyor. eğer periyodun 29 günse 29-14=15 yani evet çatlamış olabilir yumurtan. o sümüksü akıntı ise servikal mukus. iki parmağın arasında 5cm kadar uzayınca yumurta akı kıvamında olunca yumurtlaman yaklaşmış demektir. sonrasındaki 3-4gün çalış. ama şöyle bir durum varki bir gece önceki dışa atılan spermlerde aynı fiziksel görünümde oluyor yani mukusu kestirmek zorlaşıyor. yani canım o mukus da olabilir bir gece önceki spermlerde. umarım yardımcı olabilmişimdir :1rolleyes:

canım eşimle yumurtlama gününde birlikte olayımmı yoksa yarınmı yani benim anıyamadığım yumurtam çatladığı gün mü yoksa ertesi günmü ilişkide bulunucaz???

biyerde okumuştum sümüksü uzayan akıntı en dogurgan günlermiş çalışmaya devam :teytey:

canım eşimle yumurtlama gününde birlikte olayımmı yoksa yarınmı yani benim anıyamadığım yumurtam çatladığı gün mü yoksa ertesi günmü ilişkide bulunucaz???

canimcim yumurta catladiktan 12 ila 24 saat arasinda islevini yitiriyo..catirdi sesini aldiinda kocani kap yapabileceginin en iyisini yap derim ben :eek:

X