Yardım! kocam bana karşı ilgisiz

_lala_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
34
0
39
evlilikte tecrübeli olanlar fikrinize danışmak istiyorum 8 aylık evliyim ve kocam artık benimle ilgilenmiyor,maddi durumumuzun kötü olması nedeniyle kaynanamla kalıyoruz o başlı başına problem zaten ayrı eve çıkıcaz dedi ama sürekli beni oyalıyor içki içmediği bir gün yok beni ona karılık yapmadığım konusunda suçluyor ve bunu ailesinden insanlara şikayet ediyor bense ütüsünü yemeğini herşeyini tam tekmil hazırlıyorum benden ne istedğini bilmiyorum ona sorduğumda ise sorun yok diyor
Benim istediğim ise karşılıklı bişeyler yapalım oturalım konuşalım muhabbet edelim bana şevkat göstersin benimle ilgilensin istiyorum artık canım aşkım gibi kelimeleri hiç duyamıyorum kitaplar okuyorum bilenlere danışıyorum sölediklerini uyguluyorum ama yine olmuyor yine olmuyor tamamiyle ilgisiz sevgisiz benim sinirden kasılmalarımı bile artık umursamıyor yanına gitmemi istemiyor beni biraz rahat bırak diyor ben onunla konuşmak istediğimde bilgisayarla yada başka şeylerle ilgileniyor severek evlendik ama onun eskisi gibi olabilmesi için ne yapabilirim lütfen yardım edin:Saruboceq:

offff ya evlilikler neden böyle oluyor ya iyice korkmaya başladım ben bu işten off yane offf

canım inş. sizde biran önce düzelirsiniz

maddi açıdan problemler yaşadığı için bunu evliliğine yansıtıyodur belki.
sen eşinin kişiliğini iyi biliyosundur belki stresliyken üzerine gidilmesinden hoşlanmıyodur.
fazla üstüne gitme.senden istediği sadece ütü,temizlik,yemek değil aynı zamanda karşısında bakımlı ve güzel bir kadın görmektir.

ama güzelim problem belki odur diye kendimi afet yaptım o benim yanıma yakışmıyor bile o derece yani sorum maddiyattan değil onu iyi biliyorum aldığı maaşı ben görmüyorum bile direk yiyor zaten o yüzden ayrı eve çıkmak istemiyor sorumsuz

offff ya evlilikler neden böyle oluyor ya iyice korkmaya başladım ben bu işten off yane offf

canım inş. sizde biran önce düzelirsiniz

ben evliliğe balıklama atladım hani olurya kızlarda bi gelinlik bi düğün sevdası onu tamamen tanımadan iyisinni kötüsünü bilmeden yani, birazda babadan kaçmak vardı o yüzden aceleye geldi ve onun içinde varsa bi olumsuz tarafı kendim düzeltirim mücadele ederim diye düşünmüştüm ama olmadı işte sen evliliğe kötü bakma ne kadar güzel evlilikler beraberlikler var imrenilecek gibi doğrusu ama ben yanlış kişiyi seçtim senin için böle bişey sözkonusu değildir ben tecrübesiz olduğum için ve görmediğim için zorluk çekiyorum sen gör evlilik hakkında bilinçlen hangi sorunlar olacak bunun karşısında sen neler yapacaksın bile bile gir dünya evine :asigim:

evlilikte tecrübeli olanlar fikrinize danışmak istiyorum 8 aylık evliyim ve kocam artık benimle ilgilenmiyor,maddi durumumuzun kötü olması nedeniyle kaynanamla kalıyoruz o başlı başına problem zaten ayrı eve çıkıcaz dedi ama sürekli beni oyalıyor içki içmediği bir gün yok beni ona karılık yapmadığım konusunda suçluyor ve bunu ailesinden insanlara şikayet ediyor bense ütüsünü yemeğini herşeyini tam tekmil hazırlıyorum benden ne istedğini bilmiyorum ona sorduğumda ise sorun yok diyor
Benim istediğim ise karşılıklı bişeyler yapalım oturalım konuşalım muhabbet edelim bana şevkat göstersin benimle ilgilensin istiyorum artık canım aşkım gibi kelimeleri hiç duyamıyorum kitaplar okuyorum bilenlere danışıyorum sölediklerini uyguluyorum ama yine olmuyor yine olmuyor tamamiyle ilgisiz sevgisiz benim sinirden kasılmalarımı bile artık umursamıyor yanına gitmemi istemiyor beni biraz rahat bırak diyor ben onunla konuşmak istediğimde bilgisayarla yada başka şeylerle ilgileniyor severek evlendik ama onun eskisi gibi olabilmesi için ne yapabilirim lütfen yardım edin:Saruboceq:

aman allahım bıtek benmıyım dıodum demek sendede boleymıs ay cnm keske yardımedbılsem sana cok ısterdım ınana bende senle aynı durumdayım yaa bıras oturup muabet etmek sole sarılıp ıkı kelıme knusmak bukadermı zor yaaa benım2 sene btıo 1 yasında kısım var bende bıcok sey yaptım ama ne derdını anlatıo nede ıstedıgı seyı souo benı ıyı karı olamamakla sucluo oysa bazı eksıklerım var kabul edıorum aam gayret edıorum ıstedıgı herseyı yapıorum ama nafıle ıste dun ızınlıydı ondan oncekı 2 gun 12 de geldı bıs merak edıoz kaynanam var bıtek ıyı analsıoruz hıc bı sorunumz yok onla ma oda seker hastası kadın benle bekleye bekleye sekerı ckıo butun gece 2mızde uyumuoz aglıorum uzulme kızım gececek bunlarda dıo ama ne zamn gececek ben kafayı yemedn gecsınde:çok üzgünüm:

erkekler aslında çocuk gibidir. senin beklediğin gibi oda senden ilgi sevgi ve şevkat bekliyor olabilir. belkide seni kendine karşı heyecanlı görmek istiyordur. dene istersen : onu heyecanla karşıla istekli ol eşine karşı ,hiç söylemediğin şeyleri söyle ona ,şaşırt eşini..sengözlerimebaksanab

canım ya durumun çok sıkıntılı eşinin öncelikle alkol tedavisi olması gerekiyo ama bunu ne derece kabul ederki hemde yeni evliymişsin

eşin içki içtiği halde annesi müdahale etmiyor mu benneyaptımki

ama güzelim problem belki odur diye kendimi afet yaptım o benim yanıma yakışmıyor bile o derece yani sorum maddiyattan değil onu iyi biliyorum aldığı maaşı ben görmüyorum bile direk yiyor zaten o yüzden ayrı eve çıkmak istemiyor sorumsuz

e tatlım nıe acele ettın keske bıras tanımaya clssaydın yaa blıosunkı bunlar gerı donusu zor kararlar sen calısıomsn pekı sende bıras onla ılgılenme bakkııım pek knusma genl seler harııcnde sordugunda yok bısı gayet ıyıyım de bakalım kacan kovalanr deyımını dene bı bakalım sonuc verckmı
:dilcikar:

dertleri ne acaba neler yaptım bi bilseniz adama +18 lik bi sürpriz yaptım ki hiç yapamayacağım bişey bana ne dedi biliyomusunuz dur bi adanalı bitsin ondan sonra bende üstümü değiştirip yattım napıyim

ahh canı sen ilgisiz adam görmemişsin valla.... keşke benim kocam senin anlatığının çeyreği olsa .... bence yinede şanslısın çünkü daha kötüleri var mesela ben bu yüzden haline şükrett....

daha yenı evlısın bunların olmaması gerek ama :1no2:

oluyor ısteee :kızgın:

canım sende bıraz ılgılenme bakalım,o sana nasıl davranıyorsa sende o sekılde davran,

etkı tepkı meselesı.bırak bır gun utusu yemegı olmasın sorarsada ısım vardı yapamadım de yada unutmusum de.ustune gıtme.

e tatlım nıe acele ettın keske bıras tanımaya clssaydın yaa blıosunkı bunlar gerı donusu zor kararlar sen calısıomsn pekı sende bıras onla ılgılenme bakkııım pek knusma genl seler harııcnde sordugunda yok bısı gayet ıyıyım de bakalım kacan kovalanr deyımını dene bı bakalım sonuc verckmı
:dilcikar:

denicem thanks

daha yenı evlısın bunların olmaması gerek ama :1no2:

oluyor ısteee :kızgın:

canım sende bıraz ılgılenme bakalım,o sana nasıl davranıyorsa sende o sekılde davran,

etkı tepkı meselesı.bırak bır gun utusu yemegı olmasın sorarsada ısım vardı yapamadım de yada unutmusum de.ustune gıtme.

o zamanda gidip beni millete şikayet ediyo çok utanıyorum o saman bana karılık yapmıyo diyo senağlama

aman ben onu karılık anlayına seey edeyım ıstıfıne tukurdugumnherıfı sen yıne seksı bı suporız hazrla ama bu sefer ısrarcı oll anlarsnya bırakma yakasını hattta bıras yalakalık bıle yap tatlım cnm senı cok sevıorum ıstıorum vs. yanına otur yada kucagına solee gusel sozler soleee tv yı kapa benle ılgılen flan flan anlrsnya:jeyyar:bak nası gelcek usense bıle gelmek zrunda kalacak bak uygulayan bırınden tavsıye mutlaka ıse yarar zayf noktasını blıosan gerısını ozelden atıcam smdı bakarsn

Bu ne biçim is ya
8 aylik evlilik...ve bu hale geliyor
artik evlilikler oyuncak oldu
sirf dugun dernek davullu zurnali gobek atmak için para toplamak için dugun yapiyor bu erkekler sanirim.
dugun olanaca kadar herseye eyvallah sonra bitti, yanima gelme, sus konusma, falan filan
ailesi birsey demiyor mu ??

Kacan kovalanir....muhtemelen fazla ilgileniyorsun SKILDI adamcagiz

Birak güzelim hic üstüne düsme..kendinle evinle gezmenle tozmanla ilgilen..

Yüz verdikce simariyor bunlar...en iyisimi yüz vermicen...:dilcikar:

Maddi sorunlarmis ..sanki o maddi sorunlari onlar tek basina yasiyor sanki yatlar katlar altinlar istiyorsun...biraz ilgi biraz muhabbet biraz sefkat bunlar parayla olmuyor zaten..:kahve:.

Problemlerini karisinla konusacagina böyle zor zamanlarda esine yönelecegine...teselliyi kadehlerde ariyorsa birak zikkimlansin dursun...bakalim nereye kadar:mymeka:

X