Prof. Dr. Ahmet karacalar'a estetik operasyon yaptiranlar ve tecrubeleri..

palmadoro

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2011
585
20
Merhaba arkadaslar,Ahmet Karacalar ile bacak dolgusu yaptiran arkadaslarin topiginde onlarin paylasimlari sayesinde tanistim.Ben sadece Ahmet bey'in uyguladigi SUPERDRY yontemi ile egri bacak duzeltme operasyonu yaptirdim ve cok memnun kaldim.Gerek hastaya basindan itibaren gosterdigi ilgisi,gerek sizi rahatlatan kendinden emin saglam durusu,yapmis oldugu operasyonlardan sonra gostermeye devam ettigi yakinligi,kendini surekli gelistirmeye devam ettigini her firsatta yaptigi yeni operasyonlarda gostermesi beni bu topigi acmaya yonlendirdi.
Hasta memnuniyeti ve yapilan operasyondan elde edilen basari kisiye ve yapilan isleme gore degisiyor tabii ki ,yaptirmak istediginiz sizi rahatsiz eden sorununuzu iyi tanimaniz ve anlatmaniz ,beklentinizin derecesini bilmeniz yapilacak islemi onceden arastirmaniz ve sectiginiz veya sececeginiz doktora guvenmeniz cok onemli.benim amacim Ahmet bey 'i yaptigi diger operasyonlar da da taniyabilmek.
HEpimizin farkli operasyonlara da ihtiyaci olabilecegini dusunerek tecrubelerinizden faydalanabilmek icin bu topigi aciyorum ve hepinize iyi paylasimlar ve mutlu sonuca ulasilacak operasyonlar diliyorum.

Son düzenleme:
Aşağıda belirtilen konularda kişiye özel bilgilendirme isteyebilirsiniz.

Burun estetiği
Kulak estetiği
Çene estetiği
Göz kapağı estetiği
Yüz germe
Mini yüz germe
Endoskopik yüz gençleştirme
Endoskopik meme estetiği
Endoskopik karın estetiği
Hücre transferleri
Botoks (Harmonik botoks, baby botoks )
Dolgu (Harmonik dolgu, yapısal destek dolgusu, dolgu ile burun estetiği)
Şemsiye askı
Gülme tasarımı
Meme estetiği
Meme büyütme
Meme dikleştirme
Meme küçültme
Meme rekonstrüksiyonu
Bel estetiği
Kalça estetiği
Karın estetiği
Bacak estetiği
Diz estetiği
El estetiği
Ayak estetiği
Saç ekimi
Lazer lipo
Liposuction
Doğum çatlağı tedavisi
Yara izi tedavisi
Fraksiyonel erbium lazer ile yüz gençleştirme
Fraksiyonel erbium-glass lazer ile yüz gençleştirme ve leke tedavisi
Terleme tedavisi
Yüz felci tedavisi

Bence boyle iyi oldu canim hayirli olsun yeni konu insallah aksilik olmazda yazarim bende tecrubelerimi diger arkadaslarda yazsa tecrubelerini dr unuz kim memnunmusunuz diye soranlara direk burdan yardimci oluruz
Aşağıda belirtilen konularda kişiye özel bilgilendirme isteyebilirsiniz.

Burun estetiği
Kulak estetiği
Çene estetiği
Göz kapağı estetiği
Yüz germe
Mini yüz germe
Endoskopik yüz gençleştirme
Endoskopik meme estetiği
Endoskopik karın estetiği
Hücre transferleri
Botoks (Harmonik botoks, baby botoks )
Dolgu (Harmonik dolgu, yapısal destek dolgusu, dolgu ile burun estetiği)
Şemsiye askı
Gülme tasarımı
Meme estetiği
Meme büyütme
Meme dikleştirme
Meme küçültme
Meme rekonstrüksiyonu
Bel estetiği
Kalça estetiği
Karın estetiği
Bacak estetiği
Diz estetiği
El estetiği
Ayak estetiği
Saç ekimi
Lazer lipo
Liposuction
Doğum çatlağı tedavisi
Yara izi tedavisi
Fraksiyonel erbium lazer ile yüz gençleştirme
Fraksiyonel erbium-glass lazer ile yüz gençleştirme ve leke tedavisi
Terleme tedavisi
Yüz felci tedavisi

palmadora ee hani senin tecrübelerin yazmamışsın heryerde yazıyor ben biliyorum bence buraya yazmalısın :KK34: başlıkta özetledin ama sürecini tam yazsan diye diyorum :)

Son düzenleme:
palmadora ee hani senin tecrübelerin yazmamışsın heryerde yazıyor ben biliyorum bence buraya yazmalısın :KK34: başlıkta özetledin ama sürecini tam yazsan diye diyorum :)

Ssoilcim,benim tecrubelerimi hem bacak dolgusu topiginde hemde Ahmet Karacalara bacak ameliyati olmak isteyenler topigine yaziyorum ,ayrica yasadigim tecrubeyi okumak isteyenler adimin uzerine tiklayip,orada ki yazdigim cevaplar kismina da tiklarlarsa sayfalri devirmeden butun yazdiklarima ulasabilirler.Burasi sizin topiginiz burayi da gereksiz doldurmak istemem bacak konusuyla :))

Ssoilcim,benim tecrubelerimi hem bacak dolgusu topiginde hemde Ahmet Karacalara bacak ameliyati olmak isteyenler topigine yaziyorum ,ayrica yasadigim tecrubeyi okumak isteyenler adimin uzerine tiklayip,orada ki yazdigim cevaplar kismina da tiklarlarsa sayfalri devirmeden butun yazdiklarima ulasabilirler.Burasi sizin topiginiz burayi da gereksiz doldurmak istemem bacak konusuyla :))
Yok canim niye gereksiz olsun tam da yeri :) suanda sanirim sitede cogunluk bacak zaten ben karin germe lipo da ilk ornek olacagim
Zaman iyice azaldi heyecan tavan noktasinda bir taraftan da korkuyorum biran once gunlerden cumartesi olsa operasyon bitmis ustundende 1 gece gecmis olsa:)

Yok canim niye gereksiz olsun tam da yeri :) suanda sanirim sitede cogunluk bacak zaten ben karin germe lipo da ilk ornek olacagim
Zaman iyice azaldi heyecan tavan noktasinda bir taraftan da korkuyorum biran once gunlerden cumartesi olsa operasyon bitmis ustundende 1 gece gecmis olsa:)

Canim ben ise başladığım icin eskisi kadar düzenli takip edemiyorum forumu.o nedenle ameliyatın icin şimdiden gecmis olsun dileklerimi kabul et.insallah kolayca anlatacaksın.genis bir alanda ameliyat yerlerin ve dolayısıyla biraz ağrıların olacak ama o zaman denilen şey de çabuk geçecek ve geride kalan sadece memnuniyetin olacak insallah.bacaklarimin ağrısı morlugu gecti,simdi aynaya bakmayı seviyorum artik.sen de bunu yasayacaksin az kaldı. benim canlı görme gibi bir durumum olamayacak ama seklini merak etmekten daha cok senin mutlu olduğunu yazdığın mesajları bekliyor olacağım.

Canim ben ise başladığım icin eskisi kadar düzenli takip edemiyorum forumu.o nedenle ameliyatın icin şimdiden gecmis olsun dileklerimi kabul et.insallah kolayca anlatacaksın.genis bir alanda ameliyat yerlerin ve dolayısıyla biraz ağrıların olacak ama o zaman denilen şey de çabuk geçecek ve geride kalan sadece memnuniyetin olacak insallah.bacaklarimin ağrısı morlugu gecti,simdi aynaya bakmayı seviyorum artik.sen de bunu yasayacaksin az kaldı. benim canlı görme gibi bir durumum olamayacak ama seklini merak etmekten daha cok senin mutlu olduğunu yazdığın mesajları bekliyor olacağım.

çok sevindim canım herşey gönlünce olsun sen tecrübelerini ve resimlerini paylaştın bizimle hatta tam benden önce blomma sen ellam ve cako mutlulugu yakalayınca ben daha fazla umutlandım ve kafamdaki herşeyi yerine oturttum o yüzden görüşemesek bile ben hem yazılarımla hemde resimlerimle sizlerle mutlulugumu paylaşacagım inşallah sadece siteye koyamayacagım

off ya hep paylaşılan resimleri kaçırıyorum gercekten sonuçları çok merak ediyorum sizin resimlere bakıp bende cesaret edebilirim. nasıl olsada resimleri görsem acaba:KK34:

bu arada operasyon fiyatları çok uçuk mu

merhaba nurti,resimlerimizi forumda surekli tutmuyoruz ama arkadaşların yorumlarını okursan eğer görmüş kadar olursun canım.operasyon fiyatlarına gelince Ahmet bey çok cömert bir dr.dur eminim sana da yapacağı operasyona göre bir fiyat verecektir.Kadınlar kulübünden gelen hastalarına oluşan gruba dahil olursan eğer çok da iyi indirimler yapıyor.Gruba dahil olabilmen için grupdaki yakın zamanda ameliyat olacak arkadaşlarla bağlantıya geçmen gerekiyor.İLK fiyat alabilmek için resimlerini Ahmet beye yollayıp yapılacak işlemi öğrenip fiyat alabilirsin.Sonra gruba dahil fiyatını arkadaşlarla bağlantıya geçince alırsın.Geçmiş yazdıklarımı okuyup Ahmet beye ameliyat olan isimlere ulaşıp yaşadıkları olumlu ve olumsuz durumları oku ve araştır.isimlerimize tıklayıp yazdığım cevaplar bölümünden daha kolay araştırırsın.kolay gelsin.

Simdi bana yine 2 hafta sıkıntı basacak acaba diyorum gruptan operasyona haftaya girecek birisi varsa bana sirasini verir mi :):) 3 ay onceden gun al yaya kal :KK43: :KK43:

Arkadaslar selam. Ben Ahmet Bey'den fiyat aldım:) şimdi de randevu alacağım ama asistanından mı aliyorduk randevuyu?

Merhaba;
Bende kalın bacaklarından şikayetçi olan biriyim :KK14: Bırakın şort,mini etek giymeyi,bacaklarım yüzünden doğru düzgün pantolon bile bulamıyorum :KK53: üst bedenimle ilgili hiç sorunum yok, göbeğim falan dümdüz,belim ince resmen üst bedenle ilgili hiiçç sorun yok. gel görki bacaklar feci :KK43: şöyle anlatayım mesela bir gömlek aldığımda 38 bedeb alıyorum çok güzel ve rahat oluyo ama pantolon almaya kalktığımda 46 bedene üst bacaklarım zor giriyo ve öyle olunca okadar çok bel boşluğu oluyoki,artık terziler ne yapsakta çirkin görünmeden bunu daraltsak diye,hem bel ortasından hem bel yanlarından ayrı ayrı daraltıyolar. hatta terzinin biri acayip sinirimi bozmuştu,ablacım bu pantolonu boşver biz sana pantolon diksek daha kolay olur demişti. Anneminde bacakları kalın aslında ama bukadarıda genetiksel olamaz diye düşünüyorum. şimdiye kadar hep estetik aklımın bir köşesinde vardı ama hiç bu kadar ciddi düşünmemiştim. Şimdi sizlerin yazdıklarını okuyunca acaba benimde düzelme şansım varmı diye düşünüyorum. Sizce tecrübelerinizle ve duyduklarınızla benimde düzelme gibi bir şansım varmı ? Beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Ben henuz operasyon olmadim ayin 20 sinde insallah ama size sunu soyleyeyim bircok dr a illede kalkip girmenize gerek yok sitelerinde mail adresleri var oralardan kendilerine e mail le resim yollayip hem durumunuzla ilgili hemde fiyatla ilgili bilgi alabilirsiniz Aslinda yasadigim sureci dusunuyorum da bunun en kolay yolu bu yoksa sayfa sayfa yazi oku mesajlaj falan epey kafa karistiriyor :).
Merhaba;
Bende kalın bacaklarından şikayetçi olan biriyim :KK14: Bırakın şort,mini etek giymeyi,bacaklarım yüzünden doğru düzgün pantolon bile bulamıyorum :KK53: üst bedenimle ilgili hiç sorunum yok, göbeğim falan dümdüz,belim ince resmen üst bedenle ilgili hiiçç sorun yok. gel görki bacaklar feci :KK43: şöyle anlatayım mesela bir gömlek aldığımda 38 bedeb alıyorum çok güzel ve rahat oluyo ama pantolon almaya kalktığımda 46 bedene üst bacaklarım zor giriyo ve öyle olunca okadar çok bel boşluğu oluyoki,artık terziler ne yapsakta çirkin görünmeden bunu daraltsak diye,hem bel ortasından hem bel yanlarından ayrı ayrı daraltıyolar. hatta terzinin biri acayip sinirimi bozmuştu,ablacım bu pantolonu boşver biz sana pantolon diksek daha kolay olur demişti. Anneminde bacakları kalın aslında ama bukadarıda genetiksel olamaz diye düşünüyorum. şimdiye kadar hep estetik aklımın bir köşesinde vardı ama hiç bu kadar ciddi düşünmemiştim. Şimdi sizlerin yazdıklarını okuyunca acaba benimde düzelme şansım varmı diye düşünüyorum. Sizce tecrübelerinizle ve duyduklarınızla benimde düzelme gibi bir şansım varmı ? Beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Ben henuz operasyon olmadim ayin 20 sinde insallah ama size sunu soyleyeyim bircok dr a illede kalkip girmenize gerek yok sitelerinde mail adresleri var oralardan kendilerine e mail le resim yollayip hem durumunuzla ilgili hemde fiyatla ilgili bilgi alabilirsiniz Aslinda yasadigim sureci dusunuyorum da bunun en kolay yolu bu yoksa sayfa sayfa yazi oku mesajlaj falan epey kafa karistiriyor :).

teşekkür ederim ilgilenip, cevap verdiğiniz için.

Ahmet Karacalar ın sitesindeki kendi mail adresinemi gönderdiniz resmi acaba ?
yoksa asistanını arayıp ayrıca görümemmi gerek ?

rica ederim :) bence ilk resminizi yollayın zaten aradıgınızda hemen randevu günü olmayabiliyor sonrada kafanıza yatarsa asistanını ararsınız

teşekkür ederim ilgilenip, cevap verdiğiniz için.

Ahmet Karacalar ın sitesindeki kendi mail adresinemi gönderdiniz resmi acaba ?
yoksa asistanını arayıp ayrıca görümemmi gerek ?

X