düzensiz adet görüp hamile kalan varmı?

nilcelll

Hedef 60
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
599
672
kızlar;
taklıntılı yaşamak ne zormuş...ben düzensiz adet görüyorum.2 yıllık evliyim ve eşim bebek hiç istemiyor bense çok istiyorum.eşim ikna olmuyor ben ise düzensiz adet gördüğüm için çok endişeliyim.bu konu takıntı oldu.her adımımda günün 24 saati bebek düşünüyorum..bir sorum var.düzensiz adet görüp hamile kalan varmı aranızda...?lütfen acil cevap yazın yoksa oynatıcam galiba......

evet bende düzensiz adet görüyodum ve hiç beklemediğim bi anda hamile oldumu öğrendim ama ne yazıkki kaybettim onu süpriz geldi ve gitti tabi olabilir neden olmasın hayırlısı olsun herşey gönlünce olsun canım...

melekçim ben kendimi bildim bileli bu sorunu yaşıyorum.doktorum problem yok.kanallar açık,hormonlar iyi desede çok huzursuzum.ayrıntılı olarak yazarmısın?

melekçim ben kendimi bildim bileli bu sorunu yaşıyorum.doktorum problem yok.kanallar açık,hormonlar iyi desede çok huzursuzum.ayrıntılı olarak yazarmısın?

benimde adetlerim hep düzensiz.ama 2 tane aslanlar gibi oğlum var.merak etme allah isterse herşey olur.

görünce yazayım dedım 40 50 gunde adet goruyoken hamıle kaldım benım adet düzensizlığimın nedenı prolaktın hormonum yuksektı ondandı bak şimdi hamıleyım ama neden gec adet gordugunu arastır onu ıhmal etme sırnaşık şey

benimde adetim düzensizdi ikigin ückün gecikiyodu hamile kalmada bir ay önce bir hafta erken oldum ondan sonrakiay hamile kaldım ama ne yazıkki bende düşük oldu sevincim bir hafta sürdü sonra üzüldük

aynı dert bendede var bende düzensiz adet oluyorum.bende çok korkuyorum.ben 4-5 ay adet olmadıgımı biliyorum.evlendikten sonra doktora gittti hiç bi sorun yok ama dedi bi ilaç verdi kullanmam için.onu kullanıyorum.bakalım 3 aylık bi ilaç.üç aydan sonrası allah kerim.

canım bende duzensız adet goruyordum hatta bır keresınde tam 3 ay adet gormedım doktorum cok arastırdı bu durumu sonunda ostrojen hormonum cok yuksek cıktı ıkı sene polıkıstık over tedavısı gordum ve sımdı allaha sukur 14 haftalık hamıleyım.ve dogum kontrol hapının cok yardımın gordum....bence hıc uzulme

canım bende duzensız adet goruyordum hatta bır keresınde tam 3 ay adet gormedım doktorum cok arastırdı bu durumu sonunda ostrojen hormonum cok yuksek cıktı ıkı sene polıkıstık over tedavısı gordum ve sımdı allaha sukur 14 haftalık hamıleyım.ve dogum kontrol hapının cok yardımın gordum....bence hıc uzulme

funda birşey sormak istiyorum
pko tedavisinde hangi ilaçları kullandın?

benimde adetim düzensizdi ikigin ückün gecikiyodu hamile kalmada bir ay önce bir hafta erken oldum ondan sonrakiay hamile kaldım ama ne yazıkki bende düşük oldu sevincim bir hafta sürdü sonra üzüldük

yaa benimde düzensiz hep günündem üç dört gün sonra oluyodu ama geçen ay bir hafta önce oldum acaba seninki gibi bu ay kalabilirmiyimCADIARZU

merhaba arkadaşlar benimde reglilerim düzensiz bu ay çatlatma iğnsi vuruldum,,şuan30. günüm ama iğneden 15 gün sonra regli görülürmüş beniö16 günüm regli düzensizliğinden olabilirmi

evet hamile kalabilirsin endişelenme hamile kaldığın tsktirde eşinin bebeğe karşı tutumuda değişebilir hakkında hayırlısı olsu arkadaşım

Adet düzensizliği çeken arkadaşlar,benim sorunumda aynıydı,2 aydan beri cyclo progynova kullanıyorum,düzeldi.Sizler ne kullandınız,2 ay kullanıpta bıraksak yeterlimidir acaba,çünkü bu ilaç yumurtlamayı etkiliyor,oysa biz bebek sahibi olmak istiyoruz?:emir_bebek:

funda birşey sormak istiyorum
pko tedavisinde hangi ilaçları kullandın?

canım tepkısız kalamadım bende pkos hastası olarak cvp lamak istedim.....
4 ay klomen kullandım sonra ara verdım...
sonrasında dr degıstırdım oda klomen verdı gene olmadı sonra dr tayını çıktıi....
sonrasında tekrar dr gıttım hsg çekındım kanallar acık mı dıye şükür açık çıktı..
sonrasında puregon+çatlatma iğnesi oldum kendımız denedık olmadı...
sonrasında puregon+çatlatma iğnesi+aşılama oldum ve sonuç POZITIF....
AŞILAMAYI KENDIM İSTEDIM YOKSA TEKRAR KENDINIZ DENEYECEKTIK KISMET BOLEMIS AYDINLATTIYSAM SEVINDIM

Arkadaşlar,ben 2 aydır cyclo progynova kullanıyorum,adetim düzene girdi, devam etmem gerekiyormu,sizler adet düzenleyicileri kaç ay kullandınız?

bende düzensiz oluyorum 20 güne bir ama dr bi sorun yok dedi bekliyorum bugün yarın inş hayırlısı hamilelik...

canım bende düzensiz adet görüyodum
prolaktin hormonum yüksekmiş ondan düzensizmiş
tedavi oldum 2 oğlum var.

bende 4 aydır adet düzensizliği yaşıyordum.ve hiç beklemediğim bi anda hamile olduğumu öğrendim ama sevincim kısa sürdü 5 ocakta 5 haftalık bebeğimi kaybettim.
allah büyük canım inşallah en kısa zamanda hamişlik haberini alırız..

canım bende bu sorun yok ama ablamda düzensiz adet görüyordu ama hamile kalmama gibi bir sorun yaşamadı şuan 2 tane çocuğu var sen kafana takma inş hamile kalırsın sorun çıkmaz....

X