Hangi Mama Sandalyesi?

_eczaneci_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
24
2
kızlar mama sandalyesi alıcazda hangi marka tavsiye edersiniz,bi markada sallanan buldum kullanan varmı,

canım toyikide güzel modeller var ,chicconun ki de güzel ,ablam kullanıyor ondan sonrada biz kullanıcaz ben almıycam yani..

ben chicconun bir mama sandalyesi var 0 aydan itibaren kullanılan ..önceleri ana kucağı gibi kullanabiliyorsun ardından ay durumuna göre koltuk ayarı değişiyor .. ön tablası oldukça geniş oyuncaklarını rahatlıkla koyabilir. ondan istiyorum ama şuanda sadece istemekle yetiniyorum..

bende chicconunkini istiyorum baktım güzeldi baya lelal senin dediğinin modeli ne cnm merak ettim

ben dondolino aldım , şu anda sallanıyoruz biyaz büyüsün önüne tablasını koyucam mama sandalyesi olucak ve çoookkk memnunum.. diyebilirim ki şimdiye kadar bebişe aldığım en faydalı eşya

chicco polly magic mama sandalyesi 2009 model :))
bu şekilde ararsanız nette çıkıyor detayları

dondolino 5 aydan sonrada rahatlıkla kullanılabilir mi? bizde almayı düşünüyoruz da. karar veremedik hala.

ben dondolino aldım , şu anda sallanıyoruz biyaz büyüsün önüne tablasını koyucam mama sandalyesi olucak ve çoookkk memnunum.. diyebilirim ki şimdiye kadar bebişe aldığım en faydalı eşya

canım dondolinoyu nekadara aldın bende almak istiyorumda biraz tuzlu fiyat söylediler.350tl dediler.

evet canım tuzlu baya , ben 370'e aldım taksitle , internetten bak 12 takside kadar yapıyorlar.
şimdiye kadar bebişime aldığım en güzel şey , ondayken kucak istemiyo , sallandığı için bakıcısı onda uyutuyo , sütünü onda içiyo , bütün gün onda yani :)) biraz büyüyünce de mama sandalyesi olucak inşallah..

lelalcim bende chicco polly den istiyorum ama haftasonu chicconun en son çıkan modelini gördüm oda çok güzeldi 300 küsürdü galiba bide graco nun vardı onuda beyendim ikisinden birini alabilirim,kraftıda önerdi satıcı ama görmedim onu

pirayecim bende çok araştırdım işte bahsettiğim o chicconun son model olanı yani 0 ay itibaren kullanılanı 289-299 arası değişiyor .. açıkcası en mantıklı bana satış yeri olarak maxi toys geldi orası birde indirim çeki veriyor 30 tl lik :))

bu dondolinonun boyu ne kadar canım.masa seviyesine gelir mi mesela.ben oğluşumla aynı masada yemek yemek istiyorum biraz zaman sonra.ona göre bişey alcamda

lelal evet cnm 0 aydan itibaren kullanılıyomuş yatıyo ön kısmı çıkıyo içi 2 kat kumaştı yani minderi chicconon mağazasınd 300 küsürmüş ama toyikide maxi toys ta daha ucuz heralde oralardan almak lazım,indirim çekide iyiymiş valla:lepi:

valla yaklasık 1 aydır bu ürün üzerinde ihtisas yaptım kaydirigubbakcemile3
bir ürün o kadar farklı yerlerde o kadar değişik fiyatlara ki açıkcası fazla ödediğim her kuruşa yazk diyorum sonradan. şimdi aklımda kalan tek yer şu haşim işcan geçidinin orası. biz bebek arabasını da oradan almıştık normalde piyasada 1300 tl ye olan araba orada 900 liraydı .. benim ingiltereden getirtmeyi planladığım araba orada ingiltereden bile daha ucuza geliyordu .. o yüzden oraya da bakmadan almıcam .

X