Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba arkadaşlar. Benim adetime 2 gün var bhcg 15.21 çıktı. Doktorum ümitsiz konuştu. Neden böyle düşük çıktı bilemiyorum. Sonradan yükselirmi. Yardımcı olursanız sevinirim.

mrb arkadaslar bana acıl yardım cı olurmusunuz adetım 1 hafta gecti ve kan degerim 1208 cıktı sızce normalmı.yoksa yuksek bı degermi.yada kimyasak olabılırmı?

merhaba
ben hamileyim idrar ve kan testi pozitif son adetim 4 haziran 8 temmuz gibi idrar testi ile öğrendim hamile olduğumu 10 temmuzda kan testi yaptırdım değerim 9750 gibi bir sonuç çıktı netten baktığım değerlere göre biraz yüksek gibi yani 6 haftalık olması gerekiyor ancak benim tahminime göre en fazla 4 haftalık değerin yüksek olmasının bir riski varmı acaba bir bilginiz varmı henüz doktorla görüşmediğim için endişeleniyorum herşey normaldir değilmi yardımcı olurmusunuz kaç haftalıkdır acaba şuan

bi doktora görün,değerler yüksek dört haftalık olduğuna eminmisin arkadaşım..molar gebelik olabilir..

kaçıncı gün. benim transferin 10. günüydü mesela 557,2 eğer 12 yada 15. günlerse normal.

merhaba arkadaşlar.son sat tarihim 23 haziran.bu sabah beta hcg yaptırdım. sonuç:283,3 bu sonuç normal mi bileniniz varmı? doktoruma ulaşamıyorum.laboratuvardakiler de bir uzmanla görüşün dediler. içime kurt düştü.yardımcı olursanız sevinirim.

bebek çokluğu yani ikiz üçüz beta hcg den belli oluyor mu acaba öyle bi soru takıldı kafama :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar.son sat tarihim 23 haziran.bu sabah beta hcg yaptırdım. sonuç:283,3 bu sonuç normal mi bileniniz varmı? doktoruma ulaşamıyorum.laboratuvardakiler de bir uzmanla görüşün dediler. içime kurt düştü.yardımcı olursanız sevinirim.

Tebrik ederim hamilesiniz

bebek çokluğu yani ikiz üçüz beta hcg den belli oluyor mu acaba öyle bi soru takıldı kafama :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

BetaHCG sonucuna bagli ve kacinci gün yapildigina tabiiki. Ama bazen yüksek ciksa bile tam emin olmak zor cünkü erken tutunma ile gec tutunma arasindaki farka bagli bunu anlamakta malesef mümkün degil

kızlar ben de dün hem idrar testi yaptım pozitifti hem kan testi yaptım hemşire pozitif dedi sat başlangıç 26 haziran bitiş 4 temmuz dün değer 82,57 mUI/ml çıktı bu normal mi yardım eder misiniz yani az mı çok mu bence iki haftalık gibi ama tam emin değilim

arkadaşlar bana bir fikir verin lütfen günüm geçmeden bhcg yaptırdım sonuç 2 çıktı aradan 1 hafta geçti hala adet olmadım hamile olma ihtimalim varmıdır?

Canım 5> değerlerde gebelikten bahsedilebilir.Erken yaptırdığın için değer tam olarak çıkmamış olabilir.Bence içinde ki şüpeden evde yapacağın bir idrar tahliliyle kurtulabilirsin.Bir hafta geçtiğinde kesin sonuç veriyor.Her şeyin gönlünce olması dileğiyle...kaydirigubbakcemile5

ben de bgün yaptırdım betam 1.90 çıktı. bu düşük bi değer ama bugün adet gecikmesinin 5. günü. hamile olma ihtimalim varmıdır. benim gibi olan var mı?

canım hamile olma ihtimalin yok regl geçeli eper olmuş çünkü,benim 4 çıkmıştı bi kere adet gecikmem olmuştu ama değilmiş allah hayırlı zamanda bebeğine kavuştursun canım

X