Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

yogurdu yıyorum canım ama dun saglık ocagında hemsıre sut de ıcmelısın dedıgı ıcın sutlac geldı aklıma..yoksa yogurtla aram ıyı evde kendım yapıp yıyorum..

Ev yoğurdumu offf süper cnm çok şanslısın doktorum 1 bardak süte 2 kase yoğurt eş demişti üzülme içemiyorum diye ye yoğurdunu bol bolll

ben içiyorum valla.hatta soğuk dolaptan direk diker içerim.ısıtınca sevmıorum sütü.:KK19:
ama yoğurt ve peyniri bol tüket süt yerine geçer canım.ha bide ayrannn bak ona da baylırım.içebilirsem ayran iç bol bol

yogurttu süttü ekşiydi derken acıktım kızlar ya midem kazınıyor resmen çok yemeye basladım kilo alcam bu gidişle :))) sizde durumlar nasıl aralarda neler yıyosunuz..

yoğurt çorbası çok faydalıymış içinde yarma olan tabiki bızde yarma,nohut.yeşil mercimek koyulur... bende çok severim çocuklugumdan beri anneannemın çorbası... akşama yapıcam..

pirinçle pek yapılmaz...

kızlar kan yapıcı neler yıyosunuz hamılelıkte kansızlık problemı çıkıyo hele şu dönemde kanlı :)) canlı :)) olmamız lazım bebişler kanımızdan besleniyor :))

kızlar sorma cevap verin lütfen...dün kan testimi kan değerim:424 ama kaç gündür karnım şişiyordu kasık ağrım vardı ama dünden beri daha iyiyim yok belirtler...kendi kendime korkuyorum yaaaaaa....bu arada kan pıhtılaşma testi yaptırmadım ne kadar sürede çıkıyor?kafama takılıyor...yaptırsam mı acaba şimdi diye...

bir de yatakta geriliyorum farkında olmadan gece uyanıyorum resmen...sakıncası olurmu kızlar..

belirtilere takılma değerin yükseliyosa yoktur bi problem bendede şu ara belırti yok batmalarım felan olmuyo artık..

banada doktor protein ağırlıklı beslen demişti.ama aşırı sütte kabızlık yapar.zaten bu dönemin sıkça rastlanan sorunlarından biri kabızlık

yogurttu süttü ekşiydi derken acıktım kızlar ya midem kazınıyor resmen çok yemeye basladım kilo alcam bu gidişle :))) sizde durumlar nasıl aralarda neler yıyosunuz..

yoğurt çorbası çok faydalıymış içinde yarma olan tabiki bızde yarma,nohut.yeşil mercimek koyulur... bende çok severim çocuklugumdan beri anneannemın çorbası... akşama yapıcam..

pirinçle pek yapılmaz...

kızlar kan yapıcı neler yıyosunuz hamılelıkte kansızlık problemı çıkıyo hele şu dönemde kanlı :)) canlı :)) olmamız lazım bebişler kanımızdan besleniyor :))

valla bilemiyorum ki.bende çok sık acıkıyorum.ara öğünlerde ne yemeliyim diye düşün düşün.bizim burada trakyada sütlü çorba yapılır.sabah gözümü açtım sütlü çorba diye.bu öğlen çorba yapacağım.yani canınınız ister diye de ne yediğini yazmaya çekiniyor insan.dünde patates haşladım ara öğüne üzerine biraz kıvırcık 1 limon sıktım bide çok accık pul biber.zeytinyağı döktüm öyle yedim.bizim burada yoğurt çorbası pirinçle yapılır hatta bayılırımmmmmm:KK52::KK52:

valla bilemiyorum ki.bende çok sık acıkıyorum.ara öğünlerde ne yemeliyim diye düşün düşün.bizim burada trakyada sütlü çorba yapılır.sabah gözümü açtım sütlü çorba diye.bu öğlen çorba yapacağım.yani canınınız ister diye de ne yediğini yazmaya çekiniyor insan.dünde patates haşladım ara öğüne üzerine biraz kıvırcık 1 limon sıktım bide çok accık pul biber.zeytinyağı döktüm öyle yedim.bizim burada yoğurt çorbası pirinçle yapılır hatta bayılırımmmmmm:KK52::KK52:

ayyy bayılırım heleki patates salatasına :KK56:

Ev yoğurdumu offf süper cnm çok şanslısın doktorum 1 bardak süte 2 kase yoğurt eş demişti üzülme içemiyorum diye ye yoğurdunu bol bolll
ı
ben içiyorum valla.hatta soğuk dolaptan direk diker içerim.ısıtınca sevmıorum sütü.:KK19:
ama yoğurt ve peyniri bol tüket süt yerine geçer canım.ha bide ayrannn bak ona da baylırım.içebilirsem ayran iç bol bol

pirinçle pek yapılmaz...

kızlar sagolun ıcımı rahatlattınız :))yogurt ayrana devam edeyım o zaman:)
yogurt corbasını da cok severım yarmalısını denememıstım aksama ben de yapayım :):)özlemcım kan yapıcı kuru uzum yıyorum bır de pekmez cok ıyı..kan dısında her sabah mutlaka 1 yumurta..dun de hemsıenın verdıgı lısteye gore hergun kur baklagıl tuketmemız gerekıyormus kuru fasulye nohut mercımek..mutlaka en 2-3 cevız..ıyotlu tuz sartmıs zeka gelısımı ıcın..bır de balık yemekk zorundaymısız kızlar

Son düzenleme:
kucama almama az kaldı heycan çooookkkkkkkkkkkkk onunla tanışma anını çok merak edıyom dıle kolay 8 senedır beklıyooommm

inşallah cnm ya şimdi sabırsızlıkla haftasonunu beklicem keseciğimi görmek için :)))))
çok şükür rabbim sana

mınnacık bıse olucak annesı:)nefesın kesılıyor bakarken:))bız bızım susamı pazartesı gorduk:)fasulye olana kadar susam dıye sevyoruz:)

yogurdu yıyorum canım ama dun saglık ocagında hemsıre sut de ıcmelısın dedıgı ıcın sutlac geldı aklıma..yoksa yogurtla aram ıyı evde kendım yapıp yıyorum..

kaynamış süt faydalı değildir besin değeri ölür. sütlaç yaparken kaynatacaksın artıııı içinde şeker olacak. doktorlar her zaman 3 beyazdan uzak durun diyorlar. tuz , un şeker.
sütlaçın sana zararının olacağını sanmam ama sütle kıyaslanamaz sütle aynı vitamini sana vermez çünkü bütün besin değeri ölmüş olacak.
süt sevmiyorsan yoğurt ve beyaz peynir yemelisin

X