Çatlaklar At Kestanesi Ya :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
hımm evdeki yağ koleksiyonuna bi tane daha eklicem anlaşılan :) fiyatı nedir acaba at kestanesi yağının

ben kırmızı zamanlarında sadece badem yağı kullanmıştım o kadar 1 sene ara verip at kestanesi yağına başladım ve silikleşti tavsiye ederim cnm kırmızıyken elini çabuk tut tatlım sonra daha çok uğraşırsın mirmirmirmir

canım yani direk at kestanesi yağına başlamam doğru olmaz mı önce badem yağı mı kullanmalıyım?ben göğüslerime badem yağı kullanmıştım sadece yumuşamasını sağladı çatlaklara bir faydası yok diye biliyorum sadece oluşmadan önce kullanılması etkiliymiş badem yağının..

canım yani direk at kestanesi yağına başlamam doğru olmaz mı önce badem yağı mı kullanmalıyım?ben göğüslerime badem yağı kullanmıştım sadece yumuşamasını sağladı çatlaklara bir faydası yok diye biliyorum sadece oluşmadan önce kullanılması etkiliymiş badem yağının..

eee deneyim varsa badem yağı hakkında at kestanesinden başla o zaman tatlım kaydirigubbakcemile3

hımm evdeki yağ koleksiyonuna bi tane daha eklicem anlaşılan :) fiyatı nedir acaba at kestanesi yağının

ben izmirde 3.50 tl aldım cnm ama bulmak çok zordu çok aradım.internetten sipariş ettim daha kolay oldu.zencefil.com hatta.bulamassan sende bnm gibi yapabilirsin cnm yerimseniben

flaşlı olan bacakların iç kısımlarındaki geçmiş olanlar(çizgisel kaldılar ama çok yakından bakında belliler) tatlım.diğeride popodaki geçmekte olanlar zemuszemus

saol tatlım bunu denicem iyi sonuç alırsam yazarım tekrar teşekkürler...:1hug:

malatya pazarı dükkanlarnda var bu yağ. ben burun kenarlarım için tee ne zaman aldıydım hala duruyo..
burun kenarı kızarıklığı için kullanan var mı?

ozgish
Osmanbeyde zencefil aktarda var bu yağ ben almıştım göz çevrem için ama çatlak için düşünmemiştim ben böyle şeylerle yokolacağına inanmıyorum da artık:::))kafamçokkarıştı

Merhaba arkadaşlar ben 30 haftalık 2. bebeğime hamileyim. Ancak benim ergenlik dönemimde basen bölgemde çatlak oluştu şimdi 2. hamileliğimde vücudum inanaılmaz kaşınıyor, tırnak sürmemeye çalışıyorum sürekli yağlar sürüyorum ama göbek etrafımda hafif sedefimsi bir parlama var umarım ilerlemez fazla bu 1. gebeliğimde oluşmuştu sanki şimdi daha belirgin biraz daha fazla kilo alıyorum sanırım ondan. Ben basen bölgemdeki çatlaklar için SUNA DUMANKAYA'nın çatlaklar için olan yağ karışımını denedim gerçekten hem daraldı hemde koyulaştı rengi tamamen tabiki geçmedi ama eskisi kadar da rahatsız etmedi hele birde yazın bronzlaşırken iyice kapanıyor neredeyse hiç farkedilmiyor oldukça mutlu hissediyor insan kendini ama ten açıldıkça ince çizgi halinde tekrar beliriyor ancak dediğim gibi eskisi kadar kesinlikle değil verdiği yağ karışımında ;

-aynı ölçek tatlı badem yağı
-aynı ölçek çilek yağı
-aynı ölçek limon

Karıştırıp dairesel hareketlerle masaj yaparak sürüyorsunuz. ''AYNI ÖLÇEK'' yani diyelimki tatlı badem yağından 1 tatlı kaşığı kullanacksanız limon ve çilek yağıda aynı miktarda kullanışmalı umarım sizede faydası olur.
:CüvCüv:

yağı kullanan arkadaşlar yokmu bi gelişme bende kılcal damarlar için kullanıyorum yani geçirmese bile yeni oluşmasını engellemesi için

Kılcal damarlar için avene dioroseral gibi bir ürün var. O hemen geçiriyor. Hiç yağla uğraşma derim.
Limon yağı, at kestanesi, kırmızı kantoron ve çörekotu yağı çatlaklar için iyi gelen yağlardan. Bunlara çilek yağı da ekleyip sürsek sanki daha çabuk sonuç alınır gibi duruyor. Şu anda 2. hamileliğim olduğu için biraz bekleyeceğim.

Kılcal damarlar için avene dioroseral gibi bir ürün var. O hemen geçiriyor. Hiç yağla uğraşma derim.
Limon yağı, at kestanesi, kırmızı kantoron ve çörekotu yağı çatlaklar için iyi gelen yağlardan. Bunlara çilek yağı da ekleyip sürsek sanki daha çabuk sonuç alınır gibi duruyor. Şu anda 2. hamileliğim olduğu için biraz bekleyeceğim.

teşekkür ederm ama sorun benim bacaklarımda yüzümde değil bu ürün yüz için heralde

Canım ben kılcal damar çatlamasından bahsediyorum hani yüzdede oluyoya bu çatlaklar onu diyorum sende alemsin :)

Yaklaşık bir aydır sadece yüzümdeki kılcal damar problemi olan bölgeye Oksitin krem sürüyorum. İşe yarıyor gibi. Eczanelerde 5 TL'ye satılan bir krem bu.

Bendeki %40'lık olanı. Cilt doktoru yüz derimdeki incelme için vermişti. AHA krem, yok limon yok sirke derken cildim çok incelmiş. Tedaviye burdan başlayalım dedi ve çinko içerikli krem verdi. Yeni yıla kadar kesintisiz uygulayacağım.

Sürdüğümde bembeyaz durduğu için gece sürüp yatıyorum. Yoksa evin içinde savaş boyası sürmüş Kızılderililer gibi dolaşmak lazım gelecek.

Not: Bu mesajı yardımım olur düşüncesi ile kılcal damar konulu topiclere aynen ekleyeceğim.

Canım ben kılcal damar çatlamasından bahsediyorum hani yüzdede oluyoya bu çatlaklar onu diyorum sende alemsin :)

Ay hatlar karıştı. Kılcal damar için önerim Avene'in Diroseral kremi. Ama senin bacağında varmış. Varis olmuyor mu o zaman adı?
Ay ne bileyim ben kayboldum bu konuda.

Son düzenleme:
Varis daha hat safhada ilerlemiş ve ağrılı olan benimki anii kilo almak ve çok oturmaktan oluştu hiç farketmedim keşke önceden önlemimi alsaydım bilemedim işte

X