Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde Burun Estetik Ameliyatı Olanlar

Bugun Hacettepe hastanesinden gun aldım 1.500 tl fiyat verdi sizce guvenerek olabilirmiyim

onemlı olan zaten parasının az yada cok olması degıl onemlı olan guvenebılmen.doktorunu ıyı tanı .tabı ozele gore devlette calısan doktoru tanımak arastırmak daha zor oluyo .yanı parası az dıye guvenılmez olur dıye bısey yok zaten devlette calısan doktorlar 1,500 den fazla ıstemıyolar genelde bu normal yanı.ama sen yınede dr arastırmaya calıs.ha tanıyorsan da ozaman parasına takılma bence:KK34:

Son düzenleme:
yav fiyatını yadında doktorun kimmiş onuda söylesene, heccettepeyi bende düşünüyorum tunç şafak diye bir doktor var plastik cerrah çok metediyorlar omu acaba bende yaptıracağım, detaylı bilgilendirirsen iyi olur. Ama 1500 tl çok iyi bende çok araştırdım doktor 3000 den aşağı yapan yok. doktor kim acil yazz

Merhaba,

Onumuzdeki 2 hafta icinde Dr Tunc Safak ile burun estetigi ameliyati yapmayi dusunuyorum. Bana 4,000 TL fiyat soyledi, ve artik Hacettepede degil ozel hastahanelerde ameliyat yapiyormus. Bu Dr ile ameliyat olan varmi ve gorebilecegim resimler varmi? Bilgisi olan lutfen yardimci olsun acilen. Tessekur ederim...

skklı ameliyat olan var mı deviasyonu ssk ödüymş estetiği kndimiz ne kdr fark alırlar bilgisi olan yardımcı olursa :)

Hacettepede utku Özcan hakkında fikri olan var mı? Ben onla görüştüm fakat,Araştırma görevlilerine burun estetiği yapmak risk :/ Emin olamadım..

merhabalar,
öncelikle kadınlar klubünü okusam da ilk kez sırf bu iletiyi yazabilmek için bu siteye üye oldum,yaklaşık bir ay önce Ömer Ekine estetik olmak üzere hacettepe hastanesine gittim.1600 lira fiyat verdiler,ömer bey orda ameliyat yetkisinin olmadığını İpek Hanımla ameliyata girecekelrini söyledi.sanırım cok hasta olduğu ve estetik amaçlı hasta çok olmadığı için ameliyat öncesi uzun uzun görüşmeler yapmadık,önceleri İpek Hanımla iligili genc ve duyulmamış olmasından dolayı tereddütlerim vardı fakat ameliyata girdim ve gerçekten çok memnunum,ameliyat sonrası İpek Hanım her aşamada beni takip etti,Çok sorunlu bi burnum olmadığı için biraz da mükemmelliyetçi olduğumdan belki herseyi ince ince sordum sürekli sabırla beni sakinleştirdi,çok doğal kibar bir burna sahibim artık,iyileşme sürecim de çok kolay oldu,8.gün alçım çıktı,9. gün işe başladım,İpek Hanım yılbaşının ertesi gün bile hastanedeydi,benimle ilgilendi,pazar günü hatta iş çıkışı yediden sonra gittiğimde bile ordaydı ve benimle ilgilendi,içim rahat etmezse daha düşük bi ücretle revizyon yapabileceğini anlattı.özel hastanelerde bile göremeyeceğim nezaket sabır ve ilgiyi gösterdi,tabi güzel burun da cabası. çok geç ve başarılı bi doktor olması beni kendine hayran etti,buraya yazmak istedim,özelde 4bin 5bin gibi ücretlere çökük yada yüzünüze uymayan yapay duran burunlar yaptıracağınıza işini cidiye alan ciddi bi kurumda Hacettepede Ipek Hanım'a ameliyat olmanızı öneririm.Ben de aylarca forumlarda gezdim,nasıl bi kararsızlık olduğunu iyi bilirim.

merhabalar,
öncelikle kadınlar klubünü okusam da ilk kez sırf bu iletiyi yazabilmek için bu siteye üye oldum,yaklaşık bir ay önce Ömer Ekine estetik olmak üzere hacettepe hastanesine gittim.1600 lira fiyat verdiler,ömer bey orda ameliyat yetkisinin olmadığını İpek Hanımla ameliyata girecekelrini söyledi.sanırım cok hasta olduğu ve estetik amaçlı hasta çok olmadığı için ameliyat öncesi uzun uzun görüşmeler yapmadık,önceleri İpek Hanımla iligili genc ve duyulmamış olmasından dolayı tereddütlerim vardı fakat ameliyata girdim ve gerçekten çok memnunum,ameliyat sonrası İpek Hanım her aşamada beni takip etti,Çok sorunlu bi burnum olmadığı için biraz da mükemmelliyetçi olduğumdan belki herseyi ince ince sordum sürekli sabırla beni sakinleştirdi,çok doğal kibar bir burna sahibim artık,iyileşme sürecim de çok kolay oldu,8.gün alçım çıktı,9. gün işe başladım,İpek Hanım yılbaşının ertesi gün bile hastanedeydi,benimle ilgilendi,pazar günü hatta iş çıkışı yediden sonra gittiğimde bile ordaydı ve benimle ilgilendi,içim rahat etmezse daha düşük bi ücretle revizyon yapabileceğini anlattı.özel hastanelerde bile göremeyeceğim nezaket sabır ve ilgiyi gösterdi,tabi güzel burun da cabası. çok geç ve başarılı bi doktor olması beni kendine hayran etti,buraya yazmak istedim,özelde 4bin 5bin gibi ücretlere çökük yada yüzünüze uymayan yapay duran burunlar yaptıracağınıza işini cidiye alan ciddi bi kurumda Hacettepede Ipek Hanım'a ameliyat olmanızı öneririm.Ben de aylarca forumlarda gezdim,nasıl bi kararsızlık olduğunu iyi bilirim.

Hacettepe de dediğiniz doktorun soy adı yok mu internet sitesinden baktım İpek isminde bir doktor görünmemekte.Acaba burnunuzun son halini ekleyebilir misiniz sakıncası yoksa?

Merhaba arkadaşlar, ben 10 ay önce Hacettepe hastanesinde burun estetiği ameliyatı oldum. Doktorum Ömer Ekin. Ameliyatım çok kolay oldu aynı gün çıktım.10 gün falan sürdü kötü şişlik morluk kısmı.Görüntüsü inanılmaz doğal oldu tamamen oturdu artık şekli, ucundaki hassasiyette gitti. Ben Ömer Bey le görüşmeden öncede bir kaç doktorla görüştüm hem bana güven vermediler hem de çok yüksek fiyatlar verdiler.Aynı ameliyat için özel hastanede 5.000 lira civarı bir fiyat söylüyorlar. Hacattepe hastanesi plastik cerrahi konusunda çok iyi bunu söylemeye bile gerek yok biraz araştırma yaparsanız sizde öğrenebilirsiz çok başarılı ameliyatlar gerçekleştiriyorlar, üstelik çok uygun fiyatlara ameliyat olabiliyorsunuz. En önemlisi tabi ki ameliyatın kişiyi mutlu etmesi.Ben burnumun görüntüsünden çok memnunum,ameliyat öncesinden beni tanıyanlar bile anlamadı sen bir güzelleşmişsin anlamadık ne yaptırdın falan diyorlar,burnumu yaptırdım deyince nasıl yani hiç iz yok ama çok doğal sanki hep böyleydi burnun diyorlar tabi ki bu tepkilerden çok memnunum:)) İyi ki ameliyat olmuşum ve iyi ki ameliyatımı Dr. Ömer Ekin yapmış.Çok başarılı,ilgili bir doktor işini çok iyi yapıyor, her hastası çok memnun. Burnunu yaptırmak isteyenler mutlaka Dr. Ömer Ekin'le görüşsün diyorum. İyi günler dilerim herkese....

merhaba bende burun estetiği yaptırmak istiyorum ve çok endişeliyim fotoğrafimizi görebilir miyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba bende burun estetiği yaptırmak istiyorum ve çok endişeliyim fotoğrafimizi görebilir miyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende hacettepede yapıcam en yakın tarıhlı sızsınız ameelıyatınızı olsunuzmu benı bıraz aydınlatırmısınız cok merak edıyorum benımde yarın randevum var :/

Slm karar veremedigim icin su an icin vaz gectim gibi :KK43: cok zor bir karar. Insallh umit ettiginiz gibi olur her sey

X