Saç Rengi ve Saç Boyama koleston 12.0 açık doğal sarı boyayanlar bakabilir mi?

krstal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
480
2
kızlar bugün saçlarımı palette küllü açık sarı ve koleston çok açık doğal sarı 12.0 her ikisini karıştıdım ve saçlarımı boyadım,lakin işlem sırasında saçım hep yandı.bende 10 dk bile dayanamadım ve saçlarımı yıkadım.şuan da biraz saçlarımda çiğlik var.ne yapsam bilemiyorum.boyamayada korkuyorum doğrusu.ara vermek durumunda kalıcam sanırım.kolestonun boyası bir tuhaftı,kaşar gibi uzuyordu sizin başınıza böyle bir durum geldimi?bir daha koleston asla almam,boyarken saç diplerim beyaz beyaz köpük gibi oldu?

saç rengini açmak istiyorsan palettenin blonde serisini bir kaç defa hafta aralıklarıyla kullanmanı tavsiye ederim.tecrübeyle sabittir :KK34: saç diplerinin beyaz olması anladığım kadarıyla boya çabuk kurumuş saçında genelde vücut ısısyla alakalı mesela kendi saçımı açtığımda özellikle başımın en üst bölümü hemen kurur ve saçımın rengi açılmaz biraz dinlendir mutlaka saçını benim gibi pişmaniye gibi olmasın :KK37: :KK37: :KK37:

sarı saço evde elde etmek epey zor ve riskli galiba... ben kullanmıyorum ama çok yakın bir arkadaşımın da saçları koleston 12.0 da cıssssssss:KK52: gerçekten pişmaniye gibi 2 yıldr toparlamak için uğraşıyo ama hala akıllanmadı düzelsn hemen bpyatcm diyoo:KK51:

saç rengini açmak istiyorsan palettenin blonde serisini bir kaç defa hafta aralıklarıyla kullanmanı tavsiye ederim.tecrübeyle sabittir :KK34: saç diplerinin beyaz olması anladığım kadarıyla boya çabuk kurumuş saçında genelde vücut ısısyla alakalı mesela kendi saçımı açtığımda özellikle başımın en üst bölümü hemen kurur ve saçımın rengi açılmaz biraz dinlendir mutlaka saçını benim gibi pişmaniye gibi olmasın :KK37: :KK37: :KK37:

saol cnm tavsiyen için o zaman bayramdan sonra yapıyım değilmi,yanmasın saçlarım.bak resim atıyorum böyle beyaz oldu ama kuruluk olmadı,resmen yüzümede alerji yaptı,gözlerim yandı valla cayır cayır.kimseye tavsiye etmem $022.JPG

sarı saço evde elde etmek epey zor ve riskli galiba... ben kullanmıyorum ama çok yakın bir arkadaşımın da saçları koleston 12.0 da cıssssssss:KK52: gerçekten pişmaniye gibi 2 yıldr toparlamak için uğraşıyo ama hala akıllanmadı düzelsn hemen bpyatcm diyoo:KK51:

benimde cısssss oluyordu valla direkten döndüm:KK50:bu sarı sevdası böyle bişey işte..

ama saçını dinlendir bakım yapmayı ihamal etme benim gibi :97: saçlarımı kuaförde boyatıyorum hiçde hafife alınmayacak ücretle röfle yaptırıyorum ama sonuç hep küllü sarı :84: kuaföre boyattıktan bir hafta sonra palette blonde yoğun açıcı serisiyle komple boyuyorum saçımı 20 dakika kadar bekliyorum.saçımı yıkıyorum ve sonuç harika bir platin rengi :KK64: herhangi bir yere gittiğimde dahi saç rengimi kuaförümü soran mutlaka çıkıyor.ama hep bakımlı olmak zorunda saçlar yoksa banyodan çıktığım hali gerçekten kötü :97:

şuan böyle bir renk oldu,şimdi çektim flaşlı resim.görüşlerinizi alabilirmiyim ltfn ... $013.JPG

şuan böyle bir renk oldu,şimdi çektim flaşlı resim.görüşlerinizi alabilirmiyim ltfn ...Eki Görüntüle 247365

bence renk gün ışığındada böleyse gayet hoş.bi kaç yıkama sonunda belki daha bile güzel olabilir.ama sarışın olmak istiyorum diyorsan mutlaka iyi bir kuaförde röfle yaptırmakla başlamalısın :79: çünkü sarı saç kendi kendimize çok iyi sonuçlar vermiyor...

ama saçını dinlendir bakım yapmayı ihamal etme benim gibi :97: saçlarımı kuaförde boyatıyorum hiçde hafife alınmayacak ücretle röfle yaptırıyorum ama sonuç hep küllü sarı :84: kuaföre boyattıktan bir hafta sonra palette blonde yoğun açıcı serisiyle komple boyuyorum saçımı 20 dakika kadar bekliyorum.saçımı yıkıyorum ve sonuç harika bir platin rengi :KK64: herhangi bir yere gittiğimde dahi saç rengimi kuaförümü soran mutlaka çıkıyor.ama hep bakımlı olmak zorunda saçlar yoksa banyodan çıktığım hali gerçekten kötü :97:

blonde yoğun açıcı saç diplerinde yakma falan yapıyormu cnm?bide bumu senin dediğin.bende bir kaç ay öncesine kadar röfle yaptırıyordum,sonra bir hevesle sarı yaptım hepsini öyle 5-6 kere boyamışımdır.eski kuaförüm çok güzel röfle yapıyordu.ama röfle çok yıpratıyor malesef korkuyorum artık. $30395_buyuk.jpg

bu arada sakın bu saç renginin üzerine blondeyi kullanma çünkü saçın turuncuya dönebilir :84: röfle yaptırırsan mutlaka yap ama biraz yanıcaktır saçın ama pişman olmayacaksın :KK64:

blonde yoğun açıcı saç diplerinde yakma falan yapıyormu cnm?bide bumu senin dediğin.bende bir kaç ay öncesine kadar röfle yaptırıyordum,sonra bir hevesle sarı yaptım hepsini öyle 5-6 kere boyamışımdır.eski kuaförüm çok güzel röfle yapıyordu.ama röfle çok yıpratıyor malesef korkuyorum artık.Eki Görüntüle 247368

sarışın olmak çok zorr :81: ama kim ne derse desin en havalı saç sarı hele platinse ohh misss :KK64: evet canım blondenin en yoğun açıcıları bunlar.saç diplerine uygulamam gerek kalmıyor çünkü ben röflemin üzerine uyguluyorum.dipleri çıkmış bir saça yaparsam dipleri kızılımsı turuncu olacağı için denemedim denememde :80: ama blonde serisi gerçekten harika :KK64:

bence renk gün ışığındada böleyse gayet hoş.bi kaç yıkama sonunda belki daha bile güzel olabilir.ama sarışın olmak istiyorum diyorsan mutlaka iyi bir kuaförde röfle yaptırmakla başlamalısın :79: çünkü sarı saç kendi kendimize çok iyi sonuçlar vermiyor...[/QUOTE]

[ eski saçlarım özlüyorum eski halini:2:

Eklentiler

• $6919_147379047579_630382579_2551374_7449832_n.jpg
    $6919_147379047579_630382579_2551374_7449832_n.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 840
Son düzenleme:
ayy güzelmiş bide sanırım ten renginde kumral :KK62: bal köpüğü karamal ve kahvenin tonları evet cok moda ama sarı kullanan kim varsa modaya uyup saç rengini koyulaştırdı ve şu an baktığımda hepsi sarıya dönmeye çalışıyor :78: tv'de izlediğimiz ünlülerinde bunda etkisi çok büyük ama unutulan birşey varki onlar devamlı ışık altında saçlar her daim yapılı koyu renk saç çok albenili duruyor.ama gün ışığında öle olmuyor yani benim düşüncem canım bu. :kk77:
saçını yıpratmadan bence yavaş yavaş dönmelisin sarı gerçekten çok yakışmış çünkü sana :87:

ayy güzelmiş bide sanırım ten renginde kumral :KK62: bal köpüğü karamal ve kahvenin tonları evet cok moda ama sarı kullanan kim varsa modaya uyup saç rengini koyulaştırdı ve şu an baktığımda hepsi sarıya dönmeye çalışıyor :78: tv'de izlediğimiz ünlülerinde bunda etkisi çok büyük ama unutulan birşey varki onlar devamlı ışık altında saçlar her daim yapılı koyu renk saç çok albenili duruyor.ama gün ışığında öle olmuyor yani benim düşüncem canım bu. :kk77:
saçını yıpratmadan bence yavaş yavaş dönmelisin sarı gerçekten çok yakışmış çünkü sana :87:

cnm tşk ederim. ben doğuştan sarışınım zaten ,başka renk yakışmıyor.yaş ilerledikçe saçımda açık kumral oldu.bak küçüklüğüm:) $009.jpg

gözlerde bonncuk boncukk takalım nazarlığımızıda :nazar: şekercim bende öle ten öle göz olucak ne yapim kahveyi küllü sarılarıı falan ben bu tenle bu göz rengiyle platinsemm :KK9: sıradaki şarkımız 'krstal'için geliyor Tarkan'dan 'dön bebeğimmm' :KK48: :KK48:

hanımlar bende tarçın bakırından sarıya dönmek istiyorum var mı bi yardım eli?
bende boyasam palettenin renk açıcısıyla olur mu?

canım palettenin blonde serisi çok güzel açıyor ama önce mutlaka saç zeminin kumral veya sarının koyu tonlarında harika sonuçlar elde ediyorsun.tarçın bakırın üzerine sakın deneme derim :KK34:

hanımlar bende tarçın bakırından sarıya dönmek istiyorum var mı bi yardım eli?
bende boyasam palettenin renk açıcısıyla olur mu?

canım palette açıcı ile aç sonra küllü renge boya küllü kumrala direk sarı olursa kızıl yansımalar olur koyu küllü olmasın ama küllü kumral olarak al yada açık küllü kumral. çonkü bakır turuncu yansımaları küllü renk kapatır. böylece yaparak sarı saça zemin hazırlarsın. aktıkça bakırlar çıkar yoksa ortaya . benim arkadaşım koyu küllü sarıya boyamıştı gerçi tarçından sonra ama 2 . boyamasında tam oturdu renk. içine turuncu azaltıcı katmıştı. küllü renklerde en iyisi igora . bak şunu söyliyim benim arkadaşımın kuzeni saçlarını hair plus diye bir açıcı ile açmış görünce çok şaşırdım 6 liraya almış ve baya açmış saçları simsiyahtı böyle açık kahve karamel gibi birşey olmuş arat googlede görürsün

platin renk saçların çok güzelmiş ama insan yapıyo arada öyle sıkılınca değiştiriveriyo.koleston yakmasaymış saç rengin güzel olmuş bence teninde bembeyaz çok yakışmıştırr sana .bende ne yapsam die düşünüyorum röflemi ,düz sarımı ama karar veremiyorum.pilatin istemiyodum çok ama 12 0 ında pişmaniye gibi yaptığını duyunca korktum.12 0 la güzel renk tutturanlar vardı burda yoksa.

X