rekotu tarn bal

• Konu Sahibi ati_batu_ayba_
selam kızlar
valla ben biraz gecikmeli olarak başladım adetimin 4. gününde başladım sabah aç karnına bir tatlı kaşığı yiyorum umarım bu ay olumlu bir sonuç alırım neden bilmiyorum ama içime doğuyor bu ay olucak bişiler:))

bende kullandım..önce hazırladım ama tereddüt ettim..1 ay bekledi yemedim:))sonra mensimin 5 günü başladım sabah aksam cay kaşığı şeklinde..ovulasyon testide kullandım 11 ve 12 günlerimde test çift cizgiydi ama 12 gün benım karnımın içi öyle bir agrıdıkı anlatamam..ben bu agrıyı yumurta catlıyora yordum ve o günden sonra yemedim 8 gün kullanmış oldum..ve hamileyim:)))

Son düzenleme:
ayyy hadi bakalım lalsucum allah tamamına erdirsin bir avazda kucağına almayı nasip etsin bizede bu mutluluğu yaşatsın inşallah en kısa zamanda

arkadaşlar bende 2gün oldu yapıyorum bu karışımı işallah işe yarar

yavvv kızlarr bugün başladım bende amaa tadı çok kötüü yani çok ağır:1no2: midemi alt üst etti..aç karnına değilde tok karnına yesem bi faydası olurmu acabaa..bidee siz sadece kendinizmi yediniz ..kocalarında bu karışımdan yemesi lazımmı:uhm:

kızlar valla bu topiğe girdikçe moralim yerine geliyor buay reglime 1hafta kaldı eğer buay olmadıysa bende önümüzdeki ay başlıcam içime umut doluyor bukarışımla hamile olanları okuyunca hihoyyyt

bende kullandım..önce hazırladım ama tereddüt ettim..1 ay bekledi yemedim:))sonra mensimin 5 günü başladım sabah aksam cay kaşığı şeklinde..ovulasyon testide kullandım 11 ve 12 günlerimde test çift cizgiydi ama 12 gün benım karnımın içi öyle bir agrıdıkı anlatamam..ben bu agrıyı yumurta catlıyora yordum ve o günden sonra yemedim 8 gün kullanmış oldum..ve hamileyim:)))

Çoooooook tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşalllah.Hamişlik haberlerini duyunca karşıma inancım gün geçtikçe artıyor:teytey:

ayyy heyecanlandım ben de denicem bu karışımı,bugünlerde adet olmam lazım,olursam uygulucam,bir de hayıt hangi günler içiliyor ve nasıl hazırlanıyor,inş.tüm isteyenler hamile kalır

slm kızlar sizlerin msjlarını okudukça rahatlıyorum ve yalnız olmadığımı görüp seviniyorum her ne kadar tanışmasakta aynı kaderi paylaştığımız ve aynı amaç içerisinde olduğumuz için; bende dün başladım karışıma ama yanlış bişi yapmaktan korkuyorum!!!!!!!!! öncelikle adetimin 5.günü başladım sizce geçmi kaldım, sabah akşam aç karnına mı yiyeceğim bu karışımı,,suyla yutucakmıyım yoksa çiğneyerekmi yiycem????? yardımcı olursanız çok sevirim arkadaşlar......

arkadaşlar bende kullandım 6gün falan kullandım sonra bıraktım çünki incir kürüde uyguluyordum ikisi olmaz dediler bende incire devam ettim hala incir kürü yapıyorum onu daha çok duydum hem çörek otu kürü adet düzensiz leri için onlara daha etkili çok şükür benim adetim düzenli onun için bıraktım bakalım buay neolacak çok merak ediyorum hepizin emeği boşa gitmez inşallah allah bizim de yüzümüzü güldürsün amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

kizlar bu kürü bir kasik balami yoksa bir kase bala mi hazirliycaz, yani benim kafam karisti biri bir kasik bala digeri bir kaseden az bala diyor nolcak simdi

merhaba arkadaslar oncelıkle Rabbım ısteyen herkesın kucağını bos bırakmasın ,hayırlı sağlıklı evlatlar nasıb etsın,emeklerımızı bosa çıkarmsın .ben bısı sormak ıstıyorum sızlere bende çorekotu-bal-tarcın karısımına baslamak ıstıyorum bunun yanırda soğan kurunude kullansam bı zararı olurmu yoksa ayrı aylardamı yapıyım hangısını once yapıyım bana yardımcı olurmusunuz şımdıden tesekkurler

asudecıgım bence önce soğan kürünü uygula içinde bısıy varsa temızlensın soğan sayesınde
sonrada bal tarcın çörekoyunu uygula genelde böyle yapıyolar

asudecıgım bence önce soğan kürünü uygula içinde bısıy varsa temızlensın soğan sayesınde
sonrada bal tarcın çörekoyunu uygula genelde böyle yapıyolar

teşekkurler canım ıkısı aynı anda uygulanmıyo yanı

merhaba arkadaslar oncelıkle Rabbım ısteyen herkesın kucağını bos bırakmasın ,hayırlı sağlıklı evlatlar nasıb etsın,emeklerımızı bosa çıkarmsın .ben bısı sormak ıstıyorum sızlere bende çorekotu-bal-tarcın karısımına baslamak ıstıyorum bunun yanırda soğan kurunude kullansam bı zararı olurmu yoksa ayrı aylardamı yapıyım hangısını once yapıyım bana yardımcı olurmusunuz şımdıden tesekkurler

asudecigim ikisini ayni anda yapmak pek dogru olmayabilir, fakat sogan suyunu uygularken dikkat et adetinden hemen sonra baslayip sanirim 10 gun uyguluyorsun yine de sen cek et siteden.Belkide biliyorsudur ama yinede soylemek istedim sogan suyunu adet ten 10-15 gun once birkaman gerekiyormus cunku eger hamileysen dusugu sebep olabiliyormus.Cok guclu bir sokucu etkisi oldugu icin.opuyorumnanaktan

kizlar bu karisima bende bu ay basladim fakat cekilmis corek otu bulamadigim icin normal corek otu aldim, corek otunu da hic sevmem onun icin bu karisimi cignemden yutuyorum, yani bir faydasi olmaz mi cignemeden yutunca:sm_confused:
4 gundur iciyorum, birde kasiklarimda asagi dogru baskili bir agri var acaba bal tarcin corekotundan mi oldu yoksa baska birseyden mi bilmiyorum ama kacgundur agriyor sizde de boyle birsey oluyormmu?

çörekotunu kendin robotta çekebilirsin..

X