İzmirdeki düğün mekanları ve fiyatları hakkında bilgisi olanlar paylaşsın lütfen.

SomeTimes

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
457
1
a.s.

2009 sonbaharda evlenicem ama düğün salonları ve fiyatlar hakkında çok bilgim yok. Tecrübesi olanlar yada daha önce araştıranlar varsa yardım etsin lütfen. :teytey:

ben bucada oturuyorum ama kolay ulaşılabılecek her yerde yapabilirm.tabi fiyatta önemli.aslında kır düğünü gibi düşünüyoduk..kısmet artık.her türlü teklifi değerlendircem.
teşekkürler şimdiden..

canım bencee hem fiyat uygun hem mekan güzell ege grand düğün salonu istersen yardımcı olurum

canım bencee hem fiyat uygun hem mekan güzell ege grand düğün salonu istersen yardımcı olurum

güzelim nerde bu düğün salonu.ben hiç duymadım daha önce..salon mu yoksa kır düğünü tarzında mı??bi de fiyatalr ne kadardır ortalama.eylül sonu gibi düşünüyoruz..
sengözlerimebaksanab

biz inciraltındaa hamak tesislerinde kır düğünü yaptık geçen yaz..çok memnun kaldım.fiyat yemekli,yemeksiz yada 3 kısım var o kısımlara göre değişiyor..

güzelim orası bize çok ters olur.biz bucada oturuyoruz. en kötü balçovada falan olur die düşünüyorum.yada buca-kaynaklarda düğün yapmış olanlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.

eger muzık ypanları tarzlarını begenmezsen kendınız ayarlarsınız mekanı begendıkten sonra muzık halledılır kolay sekılde:)
bıde onceden bıldırebılırsınız ne tarz seyler çalıncagını kendınız çalasını ıstedınız sarkıları soylersınız falan...Öyle oluo genelde :1rolleyes:

eger muzık ypanları tarzlarını begenmezsen kendınız ayarlarsınız mekanı begendıkten sonra muzık halledılır kolay sekılde:)
bıde onceden bıldırebılırsınız ne tarz seyler çalıncagını kendınız çalasını ıstedınız sarkıları soylersınız falan...Öyle oluo genelde :1rolleyes:

yani önce yeri kesin belli etmek gerekiyo.müzik olayını da en son halletcez.
peki bildiginiz güzel mekanlar var mı? bucaya yakın olması benim için daha iyi olur. ee tabi fiyatta önemli :eek:

düğün yapmak isteyen arkadaşlara tavsiyem;inciraltı HAMAK...3 düğünümüz oldu düğünümüzün organizasyonuyla başından sonuna savaş bey ilgilendi..Biz çok keyif aldık ve çok eğlendik...emin olun tavsiyem boşa çıkmaz...:lepi:

bencede hamak gülşaha katılyrm fiyatlar dışarıdan düşünüldüğü gibi değil...

Buca göletin tam karşındadır yerimiz... İsteyen gelip bakabilir.. Reklam olmasın diye isim vermiyorum , zaten gelirseniz gölete tam ana giriş kapısı karşısı bizim yerimiz...

Hizmet ve kalite olarak inciraltındaki tesislerle birebiriz... Örn: masalarımız yuvarlak 180 cm lik otel masası , sandalyelerimiz beyaz lake , yani giydirme kullanmıyoruz... İstediğiniz müziği siz belirliyorsunuz , standart orkestramız 3 kişiden oluşmaktadır isteğinize göre baterili 5 kişilikte olabilir......Pistimiz 120 m2 yuvarlak mermer etrafında havuz var...500 araçlık otoparkımız var... Yemekli yemeksiz ve kokteyl menülerimiz paket veya kişi başı fiyatları olarak inciraltı fiyatlarından 5 , 10 ytl daha ucuz ( 300 kişilik düğünde nerden baksanız en az 1500 / 2000 ytl daha ucuza geliyor) ... Ve buca gölete ulaşım izmirin heryerinden balçova , karşıyaka , bornova ucları için bile max 20 / 25 dk dır çevre yolundan... Otobüs ve dolmuşların tam önümüzde durakları vardır izmirin her yerinden max. 2 vesaitle gelinebilmektedir...

Ve herşeyden önemlisi ise istediğiniz haftasonu günlerini temin edebiliriz... Bütün kır düğün salonlarının hafta sonu günlerinin neredeyse tamamen dolmuş olduğu ramazanında yazın bir kısmını aldığı bu yaz bize bi uğraamadan kır düğün mekanınıza karar vermeyin diyorum saygılar sunuyorum...

canım yerin adını verebilirmisin acaba***

Biz nişanlımla Kaynaklar ve gölet tarafında bikaç yere baktık. benim en çok beğendiğim Kaynaklardaki Yayla First oldu.internet sitesi de var bakabılırsınız.Ayrıca göletin biraz ilerisindeki Hancı'ya da gittik ama orasının kır düğnü için olan kısmı mart sonunda tamamlancakmıs o yuzden göremedik. orası da fena dgl gibiydi.
Ama göletin karsındaki yere gitmedik,nasıl oldugunu bilmiyorum.fırsat bulunca oraya da bakarız.

kızlar ben de bu yaz evleniyorum ve yer tutacağız bu haftasonu. ancak hiç bir bilgim yok. yemeksiz düğün yapacağız. kır düğünü tercihimiz. nereler var izmir de bilenler yazsın lütfen. iletişim bilgileri, varsa internet sitesi gibi bilgileri de verirseniz süper olur. daha önce yazılanlar pek sarmadı beni açıkçası. orta fiyatta, eğlenceyi tavan yapabileceğimiz bir yer arıyoruz..

kızlar ben de bu yaz evleniyorum ve yer tutacağız bu haftasonu. ancak hiç bir bilgim yok. yemeksiz düğün yapacağız. kır düğünü tercihimiz. nereler var izmir de bilenler yazsın lütfen. iletişim bilgileri, varsa internet sitesi gibi bilgileri de verirseniz süper olur. daha önce yazılanlar pek sarmadı beni açıkçası. orta fiyatta, eğlenceyi tavan yapabileceğimiz bir yer arıyoruz..

Ben de bikaç hafta önce bikac yere gittim nişanlımla.Biz Buca'da oturdugumuzdan buraya yakın yerler baktık.Kaynaklar ve Gölet tarafında kır düğünü için güzel yerler var. İsterseniz bi de oraya bakın.Bi de Teleferik'in altındaki Atatepeye gittik.Orası da fena degıl ama kır düğünü de degıl.Gecenyıl orda bi düğüne gitmiştik eglenceli olmustu baya.Müziği güzeldi.hihoyyyt Bide Sahilevleri ve İnciraltında kır düğünü için yerler var ama fiyatları daha pahallı olabilir..Bi bak sende begendigin yerleri bize de söyle:jeyyar:

X