Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

canım benim de senin gibiydi saçlarım..şu an rengi baya aktı sayılır çok oldu ben boyayalı..boyamaya karar verdiğimde herkes tutmaz bu renk iki renk olur falan diyodu bana..çok teredütle aldım boyayı..sonuçta tüm saçım aynı renk oldu..renk katalogdaki gibi sarı olmadı ama rengin altın karamel olduğu anlaşılıyodu yani..katalogdakinden koyu oldu..bende de aralarda bakırlar vardı ...sana tavsiyem eğer boyamaya kesin karar verirsen önce boyayı uçlarına yani boyalı olan kısımlara uygula 15-20 dk öyle beklet..sonra diplerini de boya ve bir 15 dk falan da öyle bekle..diplerden kendi saçın çıktığı için kendi saçında renk çok hızlı açılıyor ve tutuyor boya olan yerler geç açılıyor buna dikkat et canım..ben sana anlattığım gibi yaptım ve sonuç güzel oldu..tabii senin bakırlarının rengi çok mu açık bilemiyorum sen de nasıl olur..benim saçım koyu kumral gibiydi..aralarda da koyu bakırlar vardı..
ah canım benim ben boyadım saçımı yani denedim battı balık yan gider die pek fazla fark olmadı benim saçımın zemini bakır olduğundan bu altın karamel de bakır gibi bir renk olduğundan sadece saçlarımı 1 ton koyulaştırmaktan başka bişi yapmadı he birde parlaklaştı o ayrı :) yalnız bı saç boyasanınmı özelliği yoksa saçımın yapısındanmı bilmiyorum saçım her yıkamadan sonra sanki koyulaşıyo ben sanırım saçımı biraz daha koyulaştırcam bu rengi ben pek beğenemedim açık tenli olsaydım çok hoş olurdu ama ben esmer olduğum için pek hoş durmadı :KK43:

saçımı yeni boyattım bakır kahve rengine,kızıllığımda var tabi.
şu an koyu duruyor saçlarım :sinifsinif:
bu rengi gördüm şimdi,koyu renk saçlı bir arkadaşta boyamış.:1ninca:
bende boyamak istiyorum?ama önce şu boyamın akmasımı lazım? senağlama
daha dün boyattım da saçlarımı -tatlicadiarzu-
boya akmadan hemen alıp boyayımmı laelaelaelaelae

benim saçım koyu olduğu için bende altın karamel boya ,açık kahve tutar mı?
yoksa turuncu mu olurum akannehir

benimde çikolata kahve şu an saçlarım 6 52 numarası..koyu kumral gibi duruyo saçlarım zemin rengim daha önce dore kahveydi...ben bu altın karamele bayıldım boyasam 3 hafta sonra bende tutarmı ???

Ben de röfle üstüne çikolata kahve boyadım.Şuan açık saçlarımın rengi alıp boyasam nolur acaba?=/

benim sacım bakır üzerine altın karamel mi tutar acık karamel mi noluryardım.sacım bakır ya asadakiler gibi olur mu acaba buyuyum mı

Eklentiler

• $3093710fd917dd7m3.jpg
    $3093710fd917dd7m3.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 152
ya bende bugün gördüm altın karameli hep palettte kullanırım. ama bir arkadaşım yaptı bu rengi dün saçları fındık kabuğuyken sarıya çalan turunculu bişi oldu diğer arkadaşımda boyadı onda harika durdu o orta kahve tonlarındaydı saçı çok hoş oldu. orta koyulukta bir saçın üzerine uygulandığında sonuç daha başarılı oluyor..Ve tabi saçınızda turunculuk istemiyoranız da uygulamayın ben baya düşündüm vazgeçtim çünkü bennormalde doğal kumaralım ama paletin altın toffe si ile daha açık sıck tonlar yakalıyorum ben içinde kahve ve sarı tonlarının olduğu renkleri seviyorum altın karamelde hafif bi kızıllık varmış oyüzden vazgeçtim.Eğer sıck bakır tonları seviyorsanız ve saçınız kahve ya da karamel tonlarındaysa deneyin harika duruyor. ama açık kumral yada daha açıksanız sakınn derimmm kutudaki ile alakasız bişi oluyor.

ya bende bugün gördüm altın karameli hep palettte kullanırım. ama bir arkadaşım yaptı bu rengi dün saçları fındık kabuğuyken sarıya çalan turunculu bişi oldu diğer arkadaşımda boyadı onda harika durdu o orta kahve tonlarındaydı saçı çok hoş oldu. orta koyulukta bir saçın üzerine uygulandığında sonuç daha başarılı oluyor..Ve tabi saçınızda turunculuk istemiyoranız da uygulamayın ben baya düşündüm vazgeçtim çünkü bennormalde doğal kumaralım ama paletin altın toffe si ile daha açık sıck tonlar yakalıyorum ben içinde kahve ve sarı tonlarının olduğu renkleri seviyorum altın karamelde hafif bi kızıllık varmış oyüzden vazgeçtim.Eğer sıck bakır tonları seviyorsanız ve saçınız kahve ya da karamel tonlarındaysa deneyin harika duruyor. ama açık kumral yada daha açıksanız sakınn derimmm kutudaki ile alakasız bişi oluyor.
canım toffee nasıl tutuyor saç rengini görmem mümkün mü bir foto ekleyebilir misin acaba?onda hiç kızıllık yok mu?

canım ama baştan söyleyeyim benim kendi saç rengim orta kumral. şimdi ilk resimmde yalnızca altın tofee yapmıştım hafifte olsa bi kzıllık sezdim. ikinci ve üçüncü resimde ise paletin altın toffee ve kumralını karıştırdım. yani 7.65 ile 7.00 ını son yakaladığım tonu seviyorum çevremdekiler de beğendi uzun süredir kullanıyorum.dengelenmiş oluyo rengim çünkü ben sarı da sevmiyorum kızıl da.ortasını yakalıyorum böylece yani iki rengi karıştırıyorum artık hep.

Eklentiler

• $Kopyası IMG_1997.jpg
    $Kopyası IMG_1997.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 310
  • $Kopyası PA295862.jpg
    $Kopyası PA295862.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 309
Canım benim resimleri yüklerken sırası karışmış 1. ve 3. resim kumral+altın toffee 2. resim ise yalnızca altın toffiee onda minicikte olsa bi kızıllık var ama tatlı duruyor turuncu diil rahtsız etmiyor. ama tabi ben 3. resimdeki saç rengimi daha çok seviyorum şuanda da onu kullanıyorum

canım ama baştan söyleyeyim benim kendi saç rengim orta kumral. şimdi ilk resimmde yalnızca altın tofee yapmıştım hafifte olsa bi kzıllık sezdim. ikinci ve üçüncü resimde ise paletin altın toffee ve kumralını karıştırdım. yani 7.65 ile 7.00 ını son yakaladığım tonu seviyorum çevremdekiler de beğendi uzun süredir kullanıyorum.dengelenmiş oluyo rengim çünkü ben sarı da sevmiyorum kızıl da.ortasını yakalıyorum böylece yani iki rengi karıştırıyorum artık hep.

Canım benim resimleri yüklerken sırası karışmış 1. ve 3. resim kumral+altın toffee 2. resim ise yalnızca altın toffiee onda minicikte olsa bi kızıllık var ama tatlı duruyor turuncu diil rahtsız etmiyor. ama tabi ben 3. resimdeki saç rengimi daha çok seviyorum şuanda da onu kullanıyorum
çok teşekkür ederim canım a.s. a.s. ben toffeeyi koyu bir renk sanıyordum,baya açık bir renkmiş..ayrıca sana da çok yakışmış ben de en çok 3. rengi beğendim,ne güzel öyle altın altın parlıyor :)) sanırım tofee+kumral karışımı 3.de daha çok oturmuş yerine burda rengin diğer tofee+kumral karışımdan farklı olmasının sebebi bu mu acaba? yoksa farklı miktarlarda mı karıştırarak boyadın 3.de?bayıldım bu tona ama..
bu arada maşaalah canım çok hoşmuşsun:nazar::nazar:

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım evet aynen düşündüğün gibi önce yalnız toffie yaptım (2.resim) sonra akınca kızıllığını hissettim ufaktan ardından toffie ve kumralı karıştırdım kızıllığı yok ettim (1.resim)o da 2-3 ay sonra akınca saçımda hiç kızıl ton kalmayınca tekrar kumral artı toffie yaptım ve tam oturdu gerçek rengini buldu(3.resim) şimdi güneş vurunca altın gibi parlıyor hiç mat durmuyor

1. resimdeki saçına bayıldım..işte tam benim istediğim renk...

benim saçımda şu an yarısı karamel yarısı çikolata kahve karışımı bir renk var....koyuluğu bayağa gitti saçımın...bahara kadar toffee yapıp iyice oturtmak istiorum...bayıldım ilk resime yaf alkisalkisalkis

Teşekkür ederim canım evet aynen düşündüğün gibi önce yalnız toffie yaptım (2.resim) sonra akınca kızıllığını hissettim ufaktan ardından toffie ve kumralı karıştırdım kızıllığı yok ettim (1.resim)o da 2-3 ay sonra akınca saçımda hiç kızıl ton kalmayınca tekrar kumral artı toffie yaptım ve tam oturdu gerçek rengini buldu(3.resim) şimdi güneş vurunca altın gibi parlıyor hiç mat durmuyor
aslında ben de altın karamele senin 3. fotodaki saçların gibi olacağını hayalimde canlandırdığım için boyamıştım ama 1 kere boyayabildim saçlarım çok dökülüyor malesef bir daha ne zaman boyayabilirim bilmiyorum :KK43:(( mafoldumben :gitme: ama tam da hayalimdeki renk bu ,çok teşekkür ederim paylaştığın için.

bütün renkler yakışır arkadaşımaa helal :kaydirigubbakcemile3

X