hamilelikte agda yapmak

aynayla evet krem yapıyorum cok acıyor cildim normalde de hassas zaten simdi daha da hassas ama ypacak bişeyim yok ağda yaptırsam mosmor olurum zaten yaptramam ben biraz utangacım zaten :))

kızlar bende hep agda kullanıyorum ve dogum yapıncaya kadarda agdamı kendim yaptım özel bölgem de dahil biraz zor oldu ama yaptım 3 gün sonrada doduma gittim agdanın hiç bir sakıncası yok ama diger seçenekleri tavsiye etmem

yaa bende düşüüyorum hafta sonu catı muaynem var doğumumada az kaldı çok acırda gerilip kasılırsam erken doğumu tetikler miyim diye düşünüyorum. ve çok korkuyorum su ana kdar jıletle idareettim

Bende ağda salonun a daha önce çok gtmiş biri olarak,gayet memnunum..
Fakat şuan bulunduğum yerde böyle bir salon yok,bunun için 1 saat yol gitmem gerekiyor :KK43: hamileyim ve jiletle almak zorunda kalıyorum,tek başıma kendi canımı yakamıyorum,ama ağdacıda 5 dk da tertemizsin ve baikası yaptığı için daha dayanıklı oluyorsun..jilet ağdaya hiç benzemiyor..eğer gidebiliyorsanız güzellik merkezlerine gidin mutlaka..

arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim ve emla kremi kullanıyorum doktorum zararlı olmadığını kullanabileceğimi söyledi canım hiç acımıyor sadece sürdükten sonra
ağda yapabilmek için 1 saat beklemeliyiz sadece hamileliğin son dönemlerinde ağda zor oluyor...

ayyy kızlar size bişi anlatimmafoldumben:ben 5 aylık hamileyken ilk defa kuaföre gittim mecburen .:roflol:
daha önce kendim eldivenle alıyodum neyse.kadın almaya başladı ben nasıl feryat figan allahım neydi oo:çok üzgünüm: neyseben acıdan bayılmışım.bide kustum:a015: kadın korktu:roflol: bıraktı yarıda.
ben kaldım öle allahımm ...
sonra doktora anlattım seni kesinlikle normal doğum yapamam dedi çok hassasmışım falan filan:teselli:
şimdi 8.ayıma giricem ve geçen hafta kendim oturdum tüm gücümü toplayıp küçük küçük kendim aldım öncesinde emla kremi sürdüm uyuştu gerçekten süper bişisengözlerimebaksanab
kısaca böyle ağda maceram ay çok kötüü allah kolaylık versin herkese komik ama bi okadar da kötü benim için ...:CüvCüv:

ayyy kızlar size bişi anlatimmafoldumben:ben 5 aylık hamileyken ilk defa kuaföre gittim mecburen .:roflol:
daha önce kendim eldivenle alıyodum neyse.kadın almaya başladı ben nasıl feryat figan allahım neydi oo:çok üzgünüm: neyseben acıdan bayılmışım.bide kustum:a015: kadın korktu:roflol: bıraktı yarıda.
sonra doktora anlattım seni kesinlikle normal doğum yapamam dedi çok hassasmışım falan filan:teselli:
şimdi 8.ayıma giricem ve geçen hafta kendim oturdum tüm gücümü toplayıp küçük küçük kendim aldım öncesinde emla kremi sürdüm uyuştu gerçekten süper bişisengözlerimebaksanab
kısaca böyle ağda maceram ay çok kötüü allah kolaylık versin herkese komik ama bi okadar da kötü benim için ...:CüvCüv:

kaydirigubbakcemile3 hehe cok gğldğm ağda maceranıza. gecen hafta bende gittim kan ter içinde kaldım kadın banada sen normal doğuramazsın canın cok kıymetlş dedi..

ben bayılmadım ama çok terledim sucuk gibi oldum...:eek:geçmiş olsun canım benım

canım emlanın hamilelerde bi zararı yokmu? araştırdınızmı? çok iyi olduğunu duymuştum ama hamileym diye cesaret edemiyorum kullanmaya

canım emlanın hamilelerde bi zararı yokmu? araştırdınızmı? çok iyi olduğunu duymuştum ama hamileym diye cesaret edemiyorum kullanmaya

canım ben doktoruma danıştım.yani çok sürme dedi.adam ne yapsın CADIARZUhalimi görüncesırnaşık şey eee acıyada dayanamıyorummafoldumben .yukarıya yani karnınıza kadar gelmesin dedi.bilmiyorum sen istersen doktoruna danış.ama burda bebeğin ne kadarlık oldugu da önemli:dance::dance::dance::dance:.

ayyy ben hamile değilim...amaşimdi bile ağda acıtıyor o zaman ne yaparım die düşünüyorum valla...yaa kuaföre falan bende gidemeyenlerdenim..utanıyom valla...makinede acıtıyor sanki bir kere denemiştim....
bu arada hani tala karınca yağı var ya onu hamileyken kullanılsa bişi oluyomu..??
ben şimdiden başlasam bari...

bence kullanma mhtp bende hamile kalmadan önce arkadaşıma sipariş verip almıştım sonra hamile kaldığımı öğrendiğimde ne olur ne olmaz diye bıraktım ölece verdim anneme kullansın diye ne olur ne olmaz doğumdan hemen sonra başlarsın zaten tüylenmede azalma oluyor son aylar heralde bende artık çok az ve seyrek çıkıyor şu ana kadar kendim yapıyorudm ama en son yaptığımda nefes nefese kaldım insan gerçekten zorlanıyor ağdacıda mikrop kapmaktan korkuyorum sonuçta evde hijyenik ortamı bi şekilde sağlıyorsun ama gidicem artık heralde böyle olmıcak makina kullanıyordum 7.ayıma kadar ama göremediğim içim makinada tehlikeli geliyor yıllar sonra ağda alıp yaptım ama ağda daha zor geldi bana inanki birden çkemsi insana şok etkisi yaratıyor :1shok: :1shok: kaydirigubbakcemile3cc makinada insan kendini alıştırıyor en azndan ama ağdacı şart güzel temiz bi yer buldğumda gidicem benim kadar özenli ve itinalı alamaz ama napalım eve gelince yine ufak rutuşlar yaparım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben hamile kalmadan once makine ile aliyordum,ozel bolge dahil,arada da agda yaptiriyordum.Gebeligimin 4.ayindan beri heryere sadece jilet.Ben baska bir yonteme cesaret edemiyorum ama tabii bu konuda herkes farkli dusunuyor.

ben agdayla aliyorum herbiryerimi:-) hem uzun sure temiz kaliyorum hemde bayagi azaldi dogumdan once bi kez daha yaparsam yeter bana
tuy dokuculer zararli kesinlikle dr um kullanma dedi

kızlar ben de ağda yapıyorum özel böyle bacaklarımı falan da makineyle alıyorum yoksa diğer türlü başedemem hemen çıkar ama göbeğimden dolayı çok zorlaştı ne yapacağım bilmiyorum

Hamile kalmadan önce emlayı sürüp makineyle alıodum ama şimdi bişey olacak die korkuyorum:sinifsinif:Çok tırsakım bende canım çok kıymetli napimm.Jiletlede uğraşmak zor zırt pırt çıkıo göbektente göremiom kesicem bi yeri die korkuom.Emlayı kullanmak konusundada çok kararsızım

Bende bu zamana kadar hep jilet kullandım.Denedim agda ,eldiven makine fln ama cnm kıymetli baya acıya dayanamadım.Şuan 25 haftalık hamileyim ve bu konuya çok özen gösteriorum .Artk jiletle bile alamıorum çünkü göremiorum sırnaşık şey . Napıcam şaşırdım valla agdayı doktora sorup denicem ama nasıl dayanıcam bilmiorum.AYrıca güzellik merkezlerinde tamamen soyup mu yapıolar işlemi :eek:

Bende bu zamana kadar hep jilet kullandım.Denedim agda ,eldiven makine fln ama cnm kıymetli baya acıya dayanamadım.Şuan 25 haftalık hamileyim ve bu konuya çok özen gösteriorum .Artk jiletle bile alamıorum çünkü göremiorum sırnaşık şey . Napıcam şaşırdım valla agdayı doktora sorup denicem ama nasıl dayanıcam bilmiorum.AYrıca güzellik merkezlerinde tamamen soyup mu yapıolar işlemi :eek:

evet cnm ben daha once 2 defa gittim altindaki herseyi cikariyosun:kedi:

evet cnm ben daha once 2 defa gittim altindaki herseyi cikariyosun:kedi:
alttaki herşeyi çıkarıyosun delikafadulden ben ilk defa gittiğim için utandım:kedi: heycanlandım korktum:roflol: veeeee sonunda kadının hart hart almasından dolayı bayıldım:1shok: birde kustum:gitme: ayyyyyyy çok kötüydü:çok üzgünüm:.kadın yarıda bıraktı:jeyyar::jeyyar:
sonunda kendim almayı başardımsengözlerimebaksanab

7 haftalık hamıleyım bende :)
agda dısında baska hıcbırsey dusunmuyorum emla kullanıyordm hamıle kalmadan once ama sımdı cesaret edemıyorum zaten bel agrılarımda cok,ben alana kadar emlanın etkısı gecer :))))
son ayda her hafta doktor alttan bakcaksa nasıl her hafta temız tutacagız ki acaba???
öncekı mesajlarda okudumda ondan sordum:kedi:

Her yerde tamamen çıkartmıyorlar,ama çamaşırını çıkartmışsın yada çıkartmamışsın değişen bişe olmuyoki,her iki türlü de kadın seni görüyo:) birde onlar artık işlerinin ehli olmuşlar,5 dkya işin bitiyo,oranı buranı incelemiyo yani..
Eğer varsa temiz bir güzellik merkezi,mutlaka gitmelisin,tavsiye ederim..ama eskiden hep jiletle aldığın için ilk ağdada biraz acıyabilir,sonra uyuşuyo zaten..Hamiş olduğun çok farkedilmiyosa mutlaka söle ama,dikkatli davransınlar..

X