izmir özel çınarlı hastanesi hakkında bilgi.....

misivam

iki prenses annesi
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
878
10
39
kızlar merhaba....
allah nasip ederse kasım sonu izmir özel çınarlı hastanesinde doğum yapıcam. doktorum Süheyla Topaloğlu. kendisinden çok memnunum. fakat hastane ile ilgili çok fazla bilgiye sahip değilim. birkaç kişiden duyduğum kadarı ile iyi gibi. bu hastanede tecrübe yaşamış annelerimiz varsa benimle paylaşabilirmi? şimdiden teşekkürler..

öncelikle bebeğine sağsalim kucaklamanı diliyorum..uzun yıllar önce annem orada önemli bir ameliyat geçirmişti,oradan biliyorum o hastaneyi..izmir'de ki iyi kadın _doğum hastanelerinden biri..şu an nasıl bilmiyorum ama biz o zaman memnun kalmıştık..

kızlar merhaba....
allah nasip ederse kasım sonu izmir özel çınarlı hastanesinde doğum yapıcam. doktorum Süheyla Topaloğlu. kendisinden çok memnunum. fakat hastane ile ilgili çok fazla bilgiye sahip değilim. birkaç kişiden duyduğum kadarı ile iyi gibi. bu hastanede tecrübe yaşamış annelerimiz varsa benimle paylaşabilirmi? şimdiden teşekkürler..

bende orada doğum yaptım:)) memnunum çok temiz bi hastane. benim dr.um çınarlının kurucularından o.güngör tuncay braşında 1numara bence ama biraz sinirli ve ters dr.. hastanedeki görevliler gayette güler yüzlü... ben 2009başın doğum yaptım temizlik görevlilerine babam para verince kapıda dolanmışlardı...:)) ozaman 1500lt... ödemiştik ssk'dageçerliydi şimdi tamamen özell muayene 80tl 1ay önce kadar kürtaj olmak zorunda kaldım... şimdi diyorum keşke daha önce çınarlıya gitseydim :KK43:(

sağol canım... 2 kişi dışında bu hastaneyi kullanan yok galba koca sitede? kimse bişi yazmıyo.....

cnm bende geçen yıl ekimm ayında çınarlıda doğum yaptım.
bence harika bir hastane personeli olsun doktoru olsun temizliği olsun herşeyiyle süper.
benimde doktorum oranın ortaklarından tahir özgüder.
geçen yıl 1800 tl ye yapmıştım bende.
Rabbim sağsalim kavustursun evladına inşallah....

bende aralık sonu orada yapacağım kısmetse doğumu.. doktorum kahraman kolday yere göğe sığdıramıyor oradaki personeli. 1 ay öncede arkadasım doğum yaptı ve cok memnun kaldı. doktorum dısarıdan geleceği için toplam 3000tl gibi bir rakam verdiler.

Son düzenleme:
Ben 97 yılında dr.güngör tuncay beyle ilk doğumumu yaptım şimdi 6 aylık hamileyim ve yine 2000 tl.ya epidural anesteziyle normal doğum için anlaştık ben çok memnun kaldığım için yine çınarlı hastanesini tercih ettim inşallah bu seferde rahat ve ağrısız bir doğum yaparım..

Merhabalar, Benim şuan doktorum Süheyla Topaloğlu ,Süheyla hanımda doğum yapanlar cevaplayabilirse çok sevinirim Süheyla hanımın doğumda nasıl olduğunu sormak istiyorum.. Yani hastaneye gittiğinizden itibaren başınızda mıydı yoksa ebeler mi ilgilendi ? Süheyla hanım son dakikada mı geldi .. Kafam karışık şuan muayenelerden memnunum ancak doğumla ilgili tecrübelerinizi de duymak isterim. Çok teşekkürler..:)Birde fiyat konusunda tereddütlüyüm. Çınarlıda doğum artı kendi ücreti 4200 tl tutuyor . Fiyat sanki fazla geldi bana ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar, Benim şuan doktorum Süheyla Topaloğlu ,Süheyla hanımda doğum yapanlar cevaplayabilirse çok sevinirim Süheyla hanımın doğumda nasıl olduğunu sormak istiyorum.. Yani hastaneye gittiğinizden itibaren başınızda mıydı yoksa ebeler mi ilgilendi ? Süheyla hanım son dakikada mı geldi .. Kafam karışık şuan muayenelerden memnunum ancak doğumla ilgili tecrübelerinizi de duymak isterim. Çok teşekkürler..:)Birde fiyat konusunda tereddütlüyüm. Çınarlıda doğum artı kendi ücreti 4200 tl tutuyor . Fiyat sanki fazla geldi bana ? Yorumlarınızı bekliyorum.
Bence gercekten cok fazla cibarluda dogum 1600 tl bence ordaki doktorlarda guzel dusunebilirsiniz

X