burun kemiğini törpületme

merve_demi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
74
0
meraba ben bu sitede yeniyim burun kemiğini törpületmeyi düşünüyorum eğer olanlar varsa fiyatları ve ameliyetın zorluğu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim birde doktor tavsiyesi

fiyat doktora göre değişiyor zorlukta bünyeye göre. Çok kolay bi süreç diğil iyileşmesi ayları seneleri buluyor.

keske burnunun resmını koysaydında ona göre yorum yapsaydık.benım kemıgım kesilip çıkartıldı ve birazda törpülendi hiç acı hissetmedim ama asıl sorun amelıyattan sonrası.şişliklerin inmesini büyük bi sabırla beklemen gerek

ayyy canım benım guzel soru sormuşsun bende kemıgımı törpületcem ınsallah bu ay sonu kulak burun bogaz bölumude amelıyatı yapıyormuş devlette ucretsız ama tavsıye etmıyor kımse ben plastık cerraha yaptırıcam ınsallah

ben kbb ve plastik cerrahı arasında kararsız kaldım zaten estetık ıcın henuz karar werdım sonrasında olan gelısmelerden haberdar ederım :)

Kemik törpületmek demeyelim biz ona...
Öyle olmuyor o işler. Burnun bütün yapısını, anatomisini koruyarak yeniden şekillendirme yapılıyor.
Burnunuzun fotolarını yüklerseniz yorum yapabiliriz.

peki bu işlemin normal burun ameliyatına göre artıları nedir ? çünkü ben estetikli burunları cogu zaman doğal bulmadıgımdan taraftar degilim , ama iyi sonuçlarda var tabiki .. bu burun törpületme dediğimz operasyonun estetik burun ameliyatına göre maliyet , iyileşme süresi ve görünüm olarak avantajı var mı ?

peki bu işlemin normal burun ameliyatına göre artıları nedir ? çünkü ben estetikli burunları cogu zaman doğal bulmadıgımdan taraftar degilim , ama iyi sonuçlarda var tabiki .. bu burun törpületme dediğimz operasyonun estetik burun ameliyatına göre maliyet , iyileşme süresi ve görünüm olarak avantajı var mı ?

burun törpületme diye bir şey yok ya, arkadaşlar o şekilde adlandırmışlar. burun öyle, ay şurasını biraz törpüledik mi tamamdır denilecek bir organ değil ki, solunum, koku, kıkırdak, çatı, et, kanatlar, burun sırtı, sinüsler... binbir türlü şeyi göz önüne almak gerekiyor her operasyonda.
onlar sadece "törpületelim" diyor ama bakalım doktorlar ne diyecekler?
bazen burun kemiği kırılmadan sadece törpüleme işlemiyle de şekillendirilebilir ama bu kalkıpo "ay ben burnumu törpületcem" demekle olmaz, öyle değil bu işler.

arkadaslar yorumlarınızı okudum oyle anlatıldıgı gibi çok acılı agrılı şişme morarmalı bir işlem değil birde deniildiği gbi burun törpületmek adı altında olmaması gerekiyor. benım arkadasım burun estetiği ameliyatı oldu ameliyatı dr. abdülkadir göksel bey yaptı kendisi hem kulak burun bogaz doktorudur hemde burun estetiği de yapmaktadır. arkadasım suan cok cok memnun dısarıda gordugunuz gıbı aynı fabrıkadan cıkmıs gıbı tek tip bir burnu yok doktor bey her yüze farklı burunlar tasarlıyor hepsı kişinin yüz hatlarına göre tasarlanmıs burunlar arkadasımın kı de harika oldu o kadar dogal ve kusursuz oldu kı kimse ne estetik oldugunu anlıyor ne de burnunda bi nefes alamama problemı var. bence burun estetiği ameliyatı olacaksanız bunu işini çok iyi bilen bir kulak burun bogaz doktoruna yaptırmanız çok daha iyidir burnun içerisindeki kemik eğrilikleri nefes problemlerini kısaca burun anatomisini en iyi kulak burun bogaz uzmanları bilir. ve bu ameliyat içinde biz doktor abdülkadir göksel beyi gönül rahatlıgıyla tavsiye ederiz :)) sakın korkmayın ameliyat sonrası için şişme morarma içinde özel bi maske kullanıyor ve şişme morarma minimum düzeye iniyor :)

X