izmir medical park hastanesi

bu arada az önce Zekeriya bey e neden kızdığımı yazmamışım.benim doğumum sabah 8 de oldu.nöbetçi ebe doğumumu daha geç bi saatte olur diye hesaplamış merve hanım ve yeni ebe yetişir diye planlamıştı.Çünkü açılma çok yavaş gerçekleşiyordu.Ama benim oğlum son anlarda atağa geçti.Açılma 8-9 cm e ulaşınca ebe de şaşırdı.Ben o sancıları çekmeye başlayınca epidural isterim diye tutturdum ama epidural için artık çok geç dedi.E doktorunda ebenin de nöbetinin son dakikalarında karşılarına çıkan hasta olarak şansszıdım elbet :KK43: o yüzden Zekeriya bey çok suratsız geldi bana.ve işi çabuk bitirmek ister gibi bi hali vardı.Doğum sonrası dikiş attı ama o esnada dikişim açılıverdi.ikinci kez dikiş attı.ve çok canım yandı.Ben bunu onun aceleciliğine veriyorum.İşte bu yüzden çok sinirlendim ve çok bağırdım o esnada.Zekeriya bey çok güven veren işini iyi yapan bi doktora benziyor ama ben dikişlerimi iyi attığına inanamadım bi türlü.nedense o gece öyle fenaydımki bi türlü ikna olmadım.neyse yakında merve hanıma da kontrole giderim :)
Sonrasında Zekeriya bey pek ilgili davrandı ama doğum esnasındaki suratsız hali,merve hanımın gelmeyişine kızışı vs. sinir bozucuydu.Bu arada ısrarla ben hastalarımın başında bulunurum mutlaka diyor zekeriya bey.Bilsem baştan beri ona giderdim :) Ama merve hanım planlı doğumlarda ve nöbetçi olduğu gecelerde doğuma giriyor.Suyum geldiğinde aradık haber verdik ama gelmedi.Gerçi bunu bize baştan söylemişti.doğum sonrası çıktı geldi odama.doğumumla ilgili bilgileri almış,ilgilendi....
Neyse netice itibariyle bebeğimde ben de iyiyiz :) herkeste nasıl olur bilmem ama benim dikişlerim hala iyileşmedi bugün 12. gün.az bi açılma varmış ama bu normalmiş ve kapanacakmış...

merhaba arkadaşlar bende geçen hafta kordona gittim ve mete beye muayene oldum kendisi gerçektende çok iyi ve çok ilgili birisi hiç sıkılmadan sorularıma güler yüzle cevap verdi. Ultrasonda yanımızda kamere bile getirmemizi söyledi 3d olarak ilk kez bebişimi gördüm.
SGK lıya 20 tl muayene ücreti alıyorlar 15 şubatta bebeğimin tüm organlarına bakılacak kısmet olursa. Gönül rahatlığı ile kendisine muayene olabilirsiniz. Bu arada medical park ta fiyatlar sürekli değişiyor her hafta arıyorum ve her hafta farklı bilgilendirmeler yapılıyor.

Ömrümde bukadar tutarsız ve güven vermeyen bir hastane görmedim Allah burda doğum yapmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olsun hepinizin bebişleri sağlıkla doğsun

Merhaba Bende gonca hanıma gıdıyorum doktorlar cok ıyı ama çalışanlar o kadar cahıl ve edepsizki.Kordon kadın doğum hastahanesi testler konusunda tam bır para tuzagı 175+20 muayene ıstıyorlar genel ulturasyon ıcın sada hastahanesi menemen yolunda orasıda sgk ıle anlasmalı 75 tl istedıler doğumdada hıc bır ucret odemıyormussunuz ...

kızlar ben orda dogum yaptım beş para etmez bi temizligi iyidi cok deneyimsizler

sormak istedigin bişey varsa sora bilirsiniz

kızlar ben orda dogum yaptım beş para etmez bi temizligi iyidi cok deneyimsizler

ben bi doktor olarak cok uyardım insanları ama anlamadılar..anlamıcak adama anlatmak cok cok zor..güle güle hayırlı günlerde büyütün yavrunuzu...ikinizde iyisiniz ya önemli olan bu...:nazar:

deneyimsizlikten kastınız ne acaba ? doğum sırasındamı sonrasındamı problem yaşadınız ? doğum normalmiydi ? sizin bakımınız bebeğin bakımı nasıldı kaç gün kaldınız anlaştığınız fiyatamı çıktınız ?peki siz niye orasını tercih ettiniz ani mi gittiniz doktorunuz kimdi?cvp verebilirseniz ssevinirim bende oraya başlamayı düşünüyorum

ben bu hastanede doğum yaptım...konuştuğum parayı ödedim..dr vedat beydi çok memnun kaldım.. hemşireler ve bebek bakımı iyiydi bence..sadece çalışan yani çarşafları değiştirenler ve yemek servisi bence iyi değildi..mesela yemeği bırakıyorlar gelip boşları almıyorlar..çarşaf vs istiyorsunuz zamanında gelmiyor gibi..bunun dışında ben memnun kaldım..sezeryanım çok iyi geçti..şu an gayet iyiyim.inşallah ilerdede bir problemle karşılaşmam..herkese sağlıklı gebelik ve doğum diliyorum...

ben bu hastanede doğum yaptım...konuştuğum parayı ödedim..dr vedat beydi çok memnun kaldım.. hemşireler ve bebek bakımı iyiydi bence..sadece çalışan yani çarşafları değiştirenler ve yemek servisi bence iyi değildi..mesela yemeği bırakıyorlar gelip boşları almıyorlar..çarşaf vs istiyorsunuz zamanında gelmiyor gibi..bunun dışında ben memnun kaldım..sezeryanım çok iyi geçti..şu an gayet iyiyim.inşallah ilerdede bir problemle karşılaşmam..herkese sağlıklı gebelik ve doğum diliyorum...

Öncelikle Allah analı babalı büyütsün,
doğum masrafınız ne kadar tuttu, hastanin fiyat konusunda uyguladığı politika her geçen gün şaşırtıcı düzeyde !!!
ekstra masraf olmadı mı ? birde epidural miydi.

Öncelikle Allah analı babalı büyütsün,
doğum masrafınız ne kadar tuttu, hastanin fiyat konusunda uyguladığı politika her geçen gün şaşırtıcı düzeyde !!!
ekstra masraf olmadı mı ? birde epidural miydi.

ben eski ücretten ödedim ocakta doğum yaptığım için.zaten sezeryandan önce fiyat alma bölümüne uğruyorsunuz size fiyat veriliyor..ben kağıdada yazdırdım..sezeryandan sonra ondan fazla ödeseydim itiraz edecektik.ama öyle bişey olmadı..hatta ben spinal oldum..epidural spinal arasındaki farkıda böylece öğrendim..epidural parasıda ödemedik.sadece normal sezeryan ücreti ödedim..

Arkadaşlar dolaylı olarak tanıdığım bir çift ocak ayında doğum yaptı medicalde. Bebekleri enfeksiyon kaptı. Hastane tüm hemşirelerin burunlarından doku almak sureti ile enfeksiyonun kimden kaynaklandığını bulmaya çalışıyordu en son ama dediğim gibi dolaylı olarak tanıştım ve sonucu sorma şansım olmadı, bebek iyiymiş şimdi onu biliyorum sadece.. Bizde daha yeni bebek düşündüğümüz için okuyorum forumları ve soruyorum insanlara. Bu bilgiyi de paylaşayım istedim.

şimdi az önce hastaneyi aradım merve hanımdan randevu almak için 28 şubata kadar bütün randevular doluymuş.
Arkadaşlar sizler kaç gün öncesinden randevu alıyosunuz ?

şimdi az önce hastaneyi aradım merve hanımdan randevu almak için 28 şubata kadar bütün randevular doluymuş.
Arkadaşlar sizler kaç gün öncesinden randevu alıyosunuz ?

Selamlar merve hanım
özelden msj yazma hakkım yokmuş,o yüzden size yazdığım cevapları bi türlü gönderemedim.buradan yazayım dedim.Ben Merve hanımdan çok memnundum.en iyi arkadaşlarımdan biri de benim tavsiyem ile onun hastası oldu ve ondan sezeryan doğum yaptı.o da çok memnun kaldı.ben normal doğum yaptım ve doğumum nöbetçi doktora denk geldi.bizler merve hanımın medical de ki ilk hastalarından olduğumuz için ne zamana randevu istesek alabiliyorduk,hala da alabiliyorum.Ama şuan çok hastası olduğu için yeni hastalara daha ileri tarihlere randevu veriliyor olabilir.

Medicale gidip orada doğum yapmayı düşünüyorsanız dr.muayenesinden sonra fiyat alma birimine gidip fiyat alın ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşun.Biz ocakta doğum yaptığımız için bizim için eski fiyatlar geçerliydi.normal doğum+özel oda+refakatçi parası ödedik.bize ilk söylenen fiyat dışında cebimizden tek kuruş çıkmadı.hastaneden memnun kaldım,şuan çocuk dr.umuzda orada ve bebeğimi güvenerek götürüyorum oraya...

İnşallah siz ve bebek bekleyen herkes için en hayırlısı olur...

Güzel haberlerini okudum buradan
hayırlı uğurlu olsun...bizim bebeğimizde geldi :) bugün itibariyle 19 günlüğüz ve Maşallah keyfimiz yerinde...siz nasılsınız bakalım,anneliğin ilk günleri zor değil mi?zor ama çok tatlı bir zorluk bu ya :)
sevgilerle...

birgüzelçift canım hastaneden memnun olmana sevindim
benimde geçen hafta merve hanımın hastası olan bir akrabam doğum yaptı
çok memnun kaldı. umarım bende memnun kalırım
ben bir kere mert beye gittim ama şuan vedat bey takibimi yapıyor
umarım doğumumda sorunsuz geçer
canım hastanede bir gecemi kalınıyor birde doğumda çocuk doktoruda var demi
ilgisi falan iyimi

Selamlar merve hanım
özelden msj yazma hakkım yokmuş,o yüzden size yazdığım cevapları bi türlü gönderemedim.buradan yazayım dedim.Ben Merve hanımdan çok memnundum.en iyi arkadaşlarımdan biri de benim tavsiyem ile onun hastası oldu ve ondan sezeryan doğum yaptı.o da çok memnun kaldı.ben normal doğum yaptım ve doğumum nöbetçi doktora denk geldi.bizler merve hanımın medical de ki ilk hastalarından olduğumuz için ne zamana randevu istesek alabiliyorduk,hala da alabiliyorum.Ama şuan çok hastası olduğu için yeni hastalara daha ileri tarihlere randevu veriliyor olabilir.

Medicale gidip orada doğum yapmayı düşünüyorsanız dr.muayenesinden sonra fiyat alma birimine gidip fiyat alın ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşun.Biz ocakta doğum yaptığımız için bizim için eski fiyatlar geçerliydi.normal doğum+özel oda+refakatçi parası ödedik.bize ilk söylenen fiyat dışında cebimizden tek kuruş çıkmadı.hastaneden memnun kaldım,şuan çocuk dr.umuzda orada ve bebeğimi güvenerek götürüyorum oraya...

İnşallah siz ve bebek bekleyen herkes için en hayırlısı olur...

Bu mesaj için çok ama çok teşekkür ederim,
Bu gün hastaneyi aradığımda bu hafta bütün randevuların dolu olması beni ürküttü.
Eğer randevulardan iptal olursa haber vericekler :44:

Ben daha hamile değilim :) doğum kontrol ilacmı bırakıcam ve planlı bi hamilelik için doktora başvurucam. bu yüzden de ilk gittiğim doktorla hamilelik sürecini devam ettirmek istiyorm.

İlk hastalarından olduğunuz için size öncelik verilmesi çok güzel. Sanırım randevu iptal eden olmazsa mecbur beklicez :)

Son düzenleme:
Bende doğumumu yaptım 10günlük oldu bebeğim çok şükür kavuştum yaşadıklarımı anlatayım sizelere Hastane açıldığından beri Mert beye gidiyordum doğumdan 1 gün önce hastaneden aradılar size süprizimiz var fiyatlarda indirim oldu docent farkını almıycaz oda fiyatıda 140a düştü diye sevindik neyse sabah hastaneye gittik Mert bey Fiyat verme bölümündekileri fırçalıyor anlamadık tabi biz neyse amilyata aldılar amilyat boyunca bu fiyatlara bu hastanede doktorluk yapılmaz doktorun kıymetini bilmiyorlar falan filan bu konuşmaları kendi aralarında yaparlarken ben doğum paniğini yaşıyodum.Dikişlerimi tamamlamadan çocuk doğunca gitti Mert bey neyse çok sükür sağlıkla kavuştum yavruma beni 2 defa kontrole geldi maksimum 2dk durdu odada ağrıkesici olarak majezik yazdı süte geçiyormuş ona bile dikkatetmedi 3,4 gün sonra dikişlerimde sızıntı oldu idrar yollarımda yanma var dedim monirol iç dedi oda süte geçiyomuş geçengün amilyat sonrası kontrole gittim vipe geçmiş kontrol olduğu için para almadan bakacak diye bizi randevu saatinden 2 saat sonraya kadar bekletti eşim tepki gösterincede 375tl verince böyle oluyor dedi kastettiği biz sgk ile amilyat oldukya 375 oydu. Bi doktora yakışıyomu bu tavır takdiri size bırakıyorum. Bebek paketide aldık prof muayene etcek diye oda baştan savma normal muayeneri en az15dk sürüyo Mustafa beyin paket olunca hemencecik başından savıyo bide elinde cep telefonu cocuğa bakıyo tella konuşurken çoçuğun kafasının yanına telu koydu bi ara dayanamayıp alıp masasına bıraktım elini hiç yıkamıyo nasıl prof. hiç anlamadım tahlillerde gereksiz çoğunun 1ay yada 3 ay sonra yapılması gerekiyormuş boşuna para tuzağı Allah yardımcınız olsun güzel şeylerle karşılaşırsınız umarım

geçen gün hastaneyi randevu için aramıştm bana bu haftanın dolu olduğunu söylediler. şimdi bu gün tekrar aradım önümüzdeki pazartesi için bana, gene randevuların dolduğunu söylediler. 5 mart pazartesiye verebiliceklerini söylediler.
Onuda sıkıştırıcaklarmış, anlamadım ki ben şimdi !!!
Bilerek mi böyle yapıyolar, yoksa ssk'lı olduğum için mi ?

Bende doğumumu yaptım 10günlük oldu bebeğim çok şükür kavuştum yaşadıklarımı anlatayım sizelere Hastane açıldığından beri Mert beye gidiyordum doğumdan 1 gün önce hastaneden aradılar size süprizimiz var fiyatlarda indirim oldu docent farkını almıycaz oda fiyatıda 140a düştü diye sevindik neyse sabah hastaneye gittik Mert bey Fiyat verme bölümündekileri fırçalıyor anlamadık tabi biz neyse amilyata aldılar amilyat boyunca bu fiyatlara bu hastanede doktorluk yapılmaz doktorun kıymetini bilmiyorlar falan filan bu konuşmaları kendi aralarında yaparlarken ben doğum paniğini yaşıyodum.Dikişlerimi tamamlamadan çocuk doğunca gitti Mert bey neyse çok sükür sağlıkla kavuştum yavruma beni 2 defa kontrole geldi maksimum 2dk durdu odada ağrıkesici olarak majezik yazdı süte geçiyormuş ona bile dikkatetmedi 3,4 gün sonra dikişlerimde sızıntı oldu idrar yollarımda yanma var dedim monirol iç dedi oda süte geçiyomuş geçengün amilyat sonrası kontrole gittim vipe geçmiş kontrol olduğu için para almadan bakacak diye bizi randevu saatinden 2 saat sonraya kadar bekletti eşim tepki gösterincede 375tl verince böyle oluyor dedi kastettiği biz sgk ile amilyat oldukya 375 oydu. Bi doktora yakışıyomu bu tavır takdiri size bırakıyorum. Bebek paketide aldık prof muayene etcek diye oda baştan savma normal muayeneri en az15dk sürüyo Mustafa beyin paket olunca hemencecik başından savıyo bide elinde cep telefonu cocuğa bakıyo tella konuşurken çoçuğun kafasının yanına telu koydu bi ara dayanamayıp alıp masasına bıraktım elini hiç yıkamıyo nasıl prof. hiç anlamadım tahlillerde gereksiz çoğunun 1ay yada 3 ay sonra yapılması gerekiyormuş boşuna para tuzağı Allah yardımcınız olsun güzel şeylerle karşılaşırsınız umarım

o doktordur kımdır nedır hiç duymadım adını ama yaşadıklarınız tam olarak rezalet.bı doktorun ağzına yakışmıyor.fıkrınse de bırak ıçınde kalsın...sen hastaneden zaten alıyosun be adam işinin karşılığını daha ne bu.beğenmıyosan gıt başka yerde çalış.çocuk doktorunun yaptıklarına yoırum bıle yapamıyorum.çok geçmiş olsun.

valla ben ılk doğumumu çınarlıda yaptı s anırım yıne orada yapıcam.

o doktordur kımdır nedır hiç duymadım adını ama yaşadıklarınız tam olarak rezalet.bı doktorun ağzına yakışmıyor.fıkrınse de bırak ıçınde kalsın...sen hastaneden zaten alıyosun be adam işinin karşılığını daha ne bu.beğenmıyosan gıt başka yerde çalış.çocuk doktorunun yaptıklarına yoırum bıle yapamıyorum.çok geçmiş olsun.

valla ben ılk doğumumu çınarlıda yaptı s anırım yıne orada yapıcam.

Çok teşekkürederim canım. Medicalparka gidenler kimlerden bahsettiğimi biliyodur umarım kimse aynı şeyleri yaşamaz.

kızlar ya bende de adet düznsizlgi var hemde 8 senedir okadar ilaç kullandım ama düzene girmedi grmyo bende şimdi baktım medical parktaki dr.lara aslında bi gitsemmi diyorum

X