dizüstü bilgisayarın bebeğe zararı olur mu?

duygun..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
388
0
kızlar ya ben sürekli dizüstü bilgisayarı kullanıyorum.özellikle de bu günlerde dinlenmem gerektiği için hep kucağımda bilgisayar.yat yat canım sıkılıyor ne yapayım kk olmadan da yapamıyorum...acaba bi zararı olur mu bebişeee:uhm:

kızlar dizüstü bilgisayarı vücudunuzun herhangi biryerinde kullanmanız hamile olmasanızda zararlı......
çünkü bilgisayar vücut ısınızla birlikte yeterli soğumayı sağlamıyor.....birmüddet sonra aşırı sıcaklı hissedersiniz muhtemelen o fanın aşırı zorlanmasından kaynaklanıyor...bu arada kablosuz internet bağlantılarınında meleklerinize zarar verdiği konusunda duyumlar var.....kk dan ayrı kalmak çok zor tabi ama bence önce vücudunuzla temasından kaçının,sonrada kullanım saatlerinin günün büyük bölümünü kaplamamasına dikkat et.....hayırlı,sağlıklı doğumlar

ay bendede diz üstü var ayrıca kablosuz internet.muhakkak bilgisyarı masaya koyuyorum.işim bitince kapatıyorum ve internetiminde fişini çekiyorum..

bende de durum aynı kablosuzinternet ama tek fark ben kucağıma bir yastık yastığın üzerinede pc yi koyuyorum uzandığımda diğer zamanlarda masa yada sehpaya koyarım dediğiniz gibi kısa süre sonra pc baya ısınıyo çünkü

Arkadaşlar,

Kablosuz internet (wireless) hakkında malesef çok iyi bilgiler yok. Geçenlerde Osman Müftüoğlu hamile ve küçük çocukların olduğu ortamlarda kullanımının zararlı olabileceğini açıklamıştı.
CADIARZU
Linkten bakabilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=181026&highlight=m%FCft%FCo%F0lu

Biz eşimle ben evdeyken kablosuz internet kullanımını en aza indirgiyoruz ve kapalı tutuyoruz.
Hatta mümkünse cep teli bile hiç kullanmıyorum, kullanmak zorunda kalsamda kulaklıkla ve cep teli karnımdan uzakta tutarak konuşuyorum.

X