Bargello açık parfüm kullananlar..

Bencede kullanma . Açık parfümde kaliteli ve kalıcı D&P ve NOBREN markalarıdır.Gerisi ise faso fiso ben kozmetik kimyageri olduğum için parfümlerden çok iyi anlarım. Bu firmaların ürünleri süper kalıcı ve esans kalitesi ve esans oranları yüksek. Aldanmayım.

Bencede kullanma . Açık parfümde kaliteli ve kalıcı D&P ve NOBREN markalarıdır.Gerisi ise faso fiso ben kozmetik kimyageri olduğum için parfümlerden çok iyi anlarım. Bu firmaların ürünleri süper kalıcı ve esans kalitesi ve esans oranları yüksek. Aldanmayım.

NOBREN i ilk defa duydum
buralarda yoktur o da.

sitesinde beşiktaş mağazasının adresi yok da bilen biri tarif edebilir mi? tam adres ya da şu caddede şunun bunun yanı diye yazarsanız sevinirim malum beşiktaş büyük bi yer:)

nobreni ben de ilk defa duydum arkadaşlar
bargelloyu bulduğumdan beri kullanıorum valla bi zararını görmedim tenimede çok sıkmıorum genelde kıyafetlerime daha çok sıkıorum

Ankarada kızılayda da şubesi var.Sanırım lens dünyasının karşısıındaki iş hanında alt kattaydı.Ankarada olup almak isteyen olursa bilginize.3 sene önce Ralp lauren ve amour kullanmıştım bargelloda..

ilk defa açık parfümerinden parfüm aldım bu markayı övdükleri içinde bargello yu tercih ettim ve çok şaşırdım hypnotic poison aldım alta dolumunu üstte orjinalini sıkıorum buram buram geziorum va gayet başarılı hypnotic poisonun aynısı

ablama da escada collectionu aldık çok hoşuma gitti çok hemde ama artık orjinali satılmıormuş

dior adict buda orjinalinin aynısı...daha önce orjinalini denemiştim.hypnotic bittikten sonra galiba bunu kullanacağım

allieni denedim orjinalini bilmediğim için bişi diyemicem merak ettiğim bi kokuydu

Son düzenleme:
Ben bu parfümleri bargelloda denemek istiyorum acaba daha önceden deneyenler varsa yorum atabilrler mi :KK3:

D&G Light Blue

Givenchy Absolutely

Armani Code

Calvin Klein Euphoria

Chanel Change

Sitedeki yorumlara baktımda en çok bu parfümlerin adı geçiyo bende hiçbirini bilmiyorum merak ettim :44::44::44:

Ben bu parfümleri bargelloda denemek istiyorum acaba daha önceden deneyenler varsa yorum atabilrler mi :KK3:

D&G Light Blue

Givenchy Absolutely

Armani Code

Calvin Klein Euphoria

Chanel Change

Sitedeki yorumlara baktımda en çok bu parfümlerin adı geçiyo bende hiçbirini bilmiyorum merak ettim :44::44::44:

Bargello'da Givenchy,Armani ve CK Euphoria'yı denedim.D&p ile kıyaslayacak olursam Givenchy ve CK kötüydü.Armani fena değildi.
Bu 3 parfümden birini alacaksan d&p'den al bence. Özellikle Givenchy'de d&p ve bargello arasında dağlar kadar fark var.

X