çin takvımi

dorti

Guru
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2010
5.912
1.555
selam kızlar çin takvımıne ınanan varmı yada dogru cıkan oldumu hiç.cın takvımıne gore ılıskıye gırdıgımız ayımı hesaplıyoruz cınsıyet belırlemek ıcın.mesela subatta ılıskı oldu subatamı bakacagız takvımde

selam kızlar çin takvımıne ınanan varmı yada dogru cıkan oldumu hiç.cın takvımıne gore ılıskıye gırdıgımız ayımı hesaplıyoruz cınsıyet belırlemek ıcın.mesela subatta ılıskı oldu subatamı bakacagız takvımde

kendi yaşına +1 ekleyip o yaştaki ilişkiye girdiğin tarihe bakman gerekiyo sanırım bende ve arkadaşımda tuttu ikimizde 21 yani +1 22 yaş ağustosta hamile kaldık bebekler erkek tabi Allahtan başka kimse bilemez :nazar:

kızlar bılen varsa banada bakarmı lutfen.ben 23 eylul 1976 dogumluyum.ve son adetım 14 şubatt.hamıle kalırsam neyım olur takvıme gore

Yaşına göre hamile kaldığın aya bakıyorsun. Ama ben de tutmadı. Çin takvimine göre erkekti. Doktor bebeğimin cinsiyetini kız olarak söyledi. Hatta doktor da çin takvimi çoğu kişi de doğru çıkmıyor, inanma dedi.

çin takvimine göre benimkide erkek diyor ama devlet hastanesindeki doktor kız dedi. bakalım kendi doktorum ne diyecek. :KK34:

X