''KPSS ile ATANAN ARKADAŞLAR'' Hangi kuruma kaç puanla atandınız.Bölümümünüz

Öğretmenler yaşadı zaten bizde senelerce okuyruz yüksek puan aldığımız halde dört yıllıkların yada iki yıllıkların çoğu dışarda devlet ancak öğretmen alıyor anlamadım ben bizim halimiz ne olacak

kızlar ya bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim. ben açıköğretim işletme 4.sınıftayım okul bitince lisans tan kpss ye girsem kaç puan almam gerekir ve nerelere atanabilirim. ben istanbul silivri ilçesindeyim yani oturduğum yere atanabiliyormuyum kusra bakmayın hiç bilmediğim için soruyorum cevaplarsanız çok mutlu olurum.

merhabalar birşey soracam kpssden kardeşim emg teknisyen yardımcısı olarak atandı.teknisyen yardımcıları ne görev yapar

poyrazmurat arkadaşım işletme okuyorsan en iyi ihtimalle 80-85 arlığı bir ppuan alman lazım ki ilk 2 atamada atanasın.kpss puanları 2 yıl geçeliliğini korur ve çift snelerde yapılır yani 2012 deki sınav 2014 e kadar geçelidir.bunun dışında tek yıllarda yani 2011 de de sınav yapılır ama bu alan sınavıdır ve çoook çoook zordur bunu kaznamak oyuzden iibf mezunalrının %90 ı kpss b den sınava girerler.ben 2008 de mezun oldum 2010 da sınav girdim 81 puan aldım ve sgk ya memur olarak atadım haa bu arada bende iktisat mezunuyum.bide sen silivride oturuyorum demişsin oraya atanma gibi bi lüksün yok eğer orda kadro varsa ve senin puanında şehir kurum seçmeye izin veriyosa tabiyki evine yakın bir yerde ki kurumu pozisyonu tercih edersin.neyse sorduklarınına umarım cevap vermişimdir.

2010 kpss p93 85 le işletme bölümünden atanmayı bekliyorum hala
kardeşim 2010kpssi 75puanla sınıf öğretenliği Muşa atandı

Kızlar yeri mi bilmiyorum ama 2 yıllık sekreterlik sonrada 4 yıl işletme tamamladım. KPSS ye girsem hangisinden girebiliyorum ve en az kaç puan almam lazım?

Arkadaşlar bu konuşmayı güncel tutalım,faydalı bir paylaşım.
Bende hazırlanıyorum şuan lisans grafik tasarımcıyım.2012 de gircem sınava,hayırlısı...Bu bölümden atanan varmı yada atanan bi tanıdığı olan.
2008 de ablam 89 puanla İzmir e atandı mesleği veteriner.

Arkadaşlar önlisans ziraat teknikerliği mezunuyum.
Tarım il ve ilçe müdürlüklerine girenler var mı,ya da fen işlerine?

Geçen sınavda 65 ve üstü bir çok kişinin alındığını duydum da...

CNM BEN İŞLETME mezunuyum ama önlisans ziraat ta okudum 68 almıştım ozman ama atanamadım.şimdi 4 yılıklarla gircem

Merhaba banada yardımcı olursanız sevinirim..Açıköğretim iktisat okuyorum bu yıl mezun olacaktım ama tek dersten kaldım ama duyduğum kadarıyla lisans mezun olabilecek durumdakiler kpss girebiliyormuş doğrumu?Birde lisans mezunu mu yoksa önlisans mezunu olarak girmek daha kolay ona göre girmeyi düşünüyorum lisans mezunu sınavları oldukça zormuş sizce neyapmalıyım iktisatta atama şansı olurmu..yasımda 33 umudum azmı sizce...

Merhaba banada yardımcı olursanız sevinirim..Açıköğretim iktisat okuyorum bu yıl mezun olacaktım ama tek dersten kaldım ama duyduğum kadarıyla lisans mezun olabilecek durumdakiler kpss girebiliyormuş doğrumu?Birde lisans mezunu mu yoksa önlisans mezunu olarak girmek daha kolay ona göre girmeyi düşünüyorum lisans mezunu sınavları oldukça zormuş sizce neyapmalıyım iktisatta atama şansı olurmu..yasımda 33 umudum azmı sizce...

Bence yaşı stres yapma şuanda benim ablamda 32 yaşında memur oldu.iktisat bölümü alımlarını kpss 2011 tercih klavuzu şeklinde internetten bi araştır derim,muhakkak vardır,önlisans mı lisans mı dersende tabiki lisans derim ben ortaöğretim ve önlsansın soruları daha basit ama çok yüksek puan almak gerekiyo,bölümüne görede değişebiir tabi ama genel olarak yüksek.lisansın soruları daha zor ama kadro daha çok.iktisat bölümleri kaç puanla alınmış onada kpss2011/2 tercih sonuçları diye bak internetten en düşük ve en yüksek alım puanları yazıyor.
Stresi bırak şansın tabiki var haydiii çalışmaya :) Başarılar...

X