Callanetics Egzersizleri

ben 2 gün üst üste yaptım ertesi gun bazı kaslarım hamlamış. her gün yapmanın etkili sonuçlar doğuracağı inancındayım.

Merhaba
dün itibariyle tekrar başladım 1/21 bir hafta denemeyi düşünüyorum faydasını görürsem devam edicem görmezsem walk at home a başlamayı düşünüyorum :)

bende 6 gün yapmıştım ama ramazanda ara vermek zorunda kalmıştım .yarın itibari ile yeniden başlıcam.

4 Gündür yapıyorum bakalım 6 günün sonunda birazcık da olsa faydasını görcekmiyim :))
lavinya sen ölçmüşmüydün kendini bi faydasını gördünmü 6 günde :) bende daha önce yaptım ama dikkat etmedim yaradımı yaramadımı bide hergün yapmamıştım

kızlar bende başlıycam önerileriniz varmı,bir malzeme gerekiyormu,hangi saatlerde yapsam daha iyi olur sizce ve ne sıklıkta,
kilom iyi ancak sıkılaşmam gerek özellikle belimin incelmesi ve bacaklarımın sıkılaşması gerek bilgisi olan lütfen tavsiyede bulunsun

kızlar birde şu altyazı ve video'yu nerden bulurum yardımcı olurmusunuz?
bir başlasam şekillensem özgüvenim yerine gelcek yaaa:nazar:

bi kaç sayfa gheride açıklamaıştım canım bakıver sana zahmet direk link göbnderilmio zaten
ben saate göre yapmıyorum 6 gün yapıp bir gün ara normali böyleymiş bu topiği bi oku baştakiler güzel yapmışlar zamanında

okudum canım biçok sayfa da bisürü link ölü çıktı bazılarınıda indiremedim,neyse ben bikaç sayfa öncesine bakıym birde

rapid genelde hata veriyo ama linkten kaynaklanmıyo çoğu zaman...sabah saatlerinde falan indirmeyi dene istersen yada gece geç saatlerde...

kızlar hemen hemen bütün sayfaları okudum daha önce indirmiştim bu programı ama hiç yapmadım..okuyunca gaza geldim kaydirigubbakcemile3 bi 3-4 kilo vereyim bende yapmayı düşünüyorum inş.

burdan link bulamazsınız zaten yanlış anlamadıysan sende zayıfla veta diyet center die bi site olucak ordan indirebilirsiniz ama 1 günde hepsi inmio rapid hata verir ara verin her indirimde biraz hepsini yüklemeden video açılmıo bide

artık yapan yokmu bunu acaba? tebrübeli arkadaşlara bi şey sormak istiyorum şuan 62 kiloyum ve nivea body ile spor yapıyorum onunla 3-4 kilo verdikten sonra bu sporu yaparak 55 e inmeyi düşünüyorum...sadece callanetics yapmak yeterli olmuyo değil mi? nivea ile birlikte yaparsam da ağır mı olur?sizler nasıl yaptınız acaba?

artık yapan yokmu bunu acaba? tebrübeli arkadaşlara bi şey sormak istiyorum şuan 62 kiloyum ve nivea body ile spor yapıyorum onunla 3-4 kilo verdikten sonra bu sporu yaparak 55 e inmeyi düşünüyorum...sadece callanetics yapmak yeterli olmuyo değil mi? nivea ile birlikte yaparsam da ağır mı olur?sizler nasıl yaptınız acaba?

bende bunu yapmaya çalışıyorum ama 3 gündğr yapamıyorum bu program sadece incelmeye yönelikmiş kilo veremiyormuşsun öyle okudum bende sabah nivea akşamda callan yapabilirsin arka arkayada yapabilirsin önce leslie yapıp sonra bunu yapanlar vardı hem incelip hem zayıflamış olursun ozaman daha etkili olur die düşünüyorum :)

öncelikle cvp verdiğin için tşk ederim:)) nivea şimdi yapıyorum call ile birliktede leslie yapiim barii dediğin gibi ama bi kaç hafta sonra bu arada gelişmeleri bildirirsen sevinirim opuyorumnanaktan

arkadaslar ozelden video linklerini verebilir misiniz lutfen? bulamiyorum bir turlu:gitme:

öncelikle cvp verdiğin için tşk ederim:)) nivea şimdi yapıyorum call ile birliktede leslie yapiim barii dediğin gibi ama bi kaç hafta sonra bu arada gelişmeleri bildirirsen sevinirim opuyorumnanaktan
Ben artık yapamıyorum canım tekrar başlıcam bi türlü anlamadım fayda ediyormu etmiyormu senin nasıl gidio
kızlar callaneticsi için bi video linkide ben alabilirmiyim lütfen :KK43:(

arkadaslar ozelden video linklerini verebilir misiniz lutfen? bulamiyorum bir turlu:gitme:

video linki özelden gönderilmiyor googledan aratabilirsiniz daha önceki sayfalarda birkaç kere anlatmıştım

Merhaba Kızlar;
Link leri özelden banada iletebilir misiniz ?
kolay gelsin ...

Ben artık yapamıyorum canım tekrar başlıcam bi türlü anlamadım fayda ediyormu etmiyormu senin nasıl gidio

başlasam devam edemicektim çünkü perşembe günü kayınvalidemler gelcekler sözlümün yemin töreni için 4-5 gün ara vermek zorunda kalcaktım başlamadım bende :KK43:(canım bir de ben 60 ın altına inmeyi bekliyorum son kilolarıma saklıyorum bu egzersizi a.s.

X