Eczanedeki Pişik Kremi

DryaSzr

Edeple gelen lütufla gider
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
2.985
1.454
Kızlar bir şey soracağım.Eczanelerin yaptığı bir krem var küçük pembe bir kutuda,bu genelde bebeklerde pişik kızartı vs...şeyler için kullanılıyor adını bilen var mı ? çünkü bu ürünü arkadaşım gece yatmadan önce yüzüne sürüyor ve boyun bölgesine cildi bebek gibi pürüzsüz ve yaşı da 32 zemuszemus bana 3 senedir kullandığını ve sivilcewlerinden de kurtulduğunu söyledi.....

evet .içerik önemli.benim bildiğim pişik kremlerinde çinko içeriği mevcut.buda tedavi edici ve cilt yenileyici özelliği var.

arkadasına sorsana adını:) kesin cevap ondadır, çeşit çeşit pişik kremi var.

Hay allah nasıl da düşünemedim ben bunu tabii yaaa arkadaşa sormak en iyisi kaydirigubbakcemile5
Canı9m benim bilsek zaten merak etmezdik o kadar.İçeriğinde kokusunda yani talk pudrasının yoğunlaştırılmış hali gibi kokuyor.Çeşit çeşit pişik kremi var biliyorum ama bunun adı sanı içeriği yazmaz.pembe küçük yuvarlak bir kutu-cuk iştehihoyyyt

Hay allah nasıl da düşünemedim ben bunu tabii yaaa arkadaşa sormak en iyisi kaydirigubbakcemile5
Canı9m benim bilsek zaten merak etmezdik o kadar.İçeriğinde kokusunda yani talk pudrasının yoğunlaştırılmış hali gibi kokuyor.Çeşit çeşit pişik kremi var biliyorum ama bunun adı sanı içeriği yazmaz.pembe küçük yuvarlak bir kutu-cuk iştehihoyyyt

ya aşkolsun, düşünemedin demek istemedim ben.
en azından kutusunu götür eczaneye, aynısını bul. birde içeriğini öğrenmeye çalış mutlaka, talk yoktur içinde inşallah, talk kanserojen bi madde çünkü.

sakın arapkızı kremi olmasın. onun da yapısı çok pudralı.üstelik ağır bir krem .minik pembe bir kutuda. üzerinde yazı yok..

Kızlar çok ilginçtir kutusu bende yoktu fakat eczacıya hani siz pşik için krem yapıyorsunuz ya ondan istiyorum dedim alırken de nedir bunun adı sanı cismi cibiliyeti dedim söylemediler devlet sırrı gibi saklıyorlar.FBI ajanı değilim ben sadece merak ettim kansorejen bir madde olabilir belik ben hassasımdır içindeki maddeye karşı dedim bana mısın demediaklinialirimsmile
ıçeriğinde hiçbir kansorejen ya da alerjik reaksyiyon gösterecek madde bulunamazmış çünkü bebekler için üretilmiş.ancak bu kadar bilgi verebilrmiş.Sanırsın ki gizli bilgi.Kafam karıştı şimdi bilgilendirmesi gerekiyor mu gerekmiyor mu ?Sağlığımızın hesabını soramayacaksak artık ıLGıNÇ derim buna CADIARZU

oksitin olabilir mi? ben onu kullanıyorum. üstünde penguen resmi var hatta :KK66:

Son düzenleme:
dediğin krem arapkızı olabilir (pembe renkli olanı.) ama pişik kremi değil

X