2013 Ekim Bebekleri kilo ve boy durumumuz:)

Bizim de bu hafta şeker yüklemesi yapıldı. Herşey normalmiş çok şükür..
Yüklemede de tansiyonum düştü.. hER iki kan alımında d baygınlık geçirdim.. 4
mide bulantısı, terleme.. Mahvoldum..
Sıcaktan mı oldu anlayamadım..
23+4 olmam gerekirken ultraasona göre 24 haftlık çıktım.. Kızlar doktora sordum, netten de araştırdım ama bunun bir sakıncası var mı acaba?
Bir de 23 haftalık 560 gr 34 cm boyu bebişimizin. Normal

ben 26+4 iken gittim. 33 cm 850 gr geldi. arada neredeyse 4 hafta var boyu aynı maşallah bebişine valla...:)

kızlar ben 26+5 de gittim 792 gr dedi :KK43: moralim bozuk ne yapabilirim bebeğime kilo aldırmak için

kızlar ben 26+5 de gittim 792 gr dedi :KK43: moralim bozuk ne yapabilirim bebeğime kilo aldırmak için

canım neden kilo aldırmak istiyosun ki doktor normal olmadığını mı söyledi eğer bebek sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürüyorsa kilo çok da önemli değil ki önemli olan o minişlerin sağlığı dimi ama bozma bakim moralini:KK20::KK20:
hem sağlıklıysa bu senin için de bir avantaj kilolu olursa doğumda zorlaşır normal kilolaronda sağlıkla gelsinler inşallah

canım neden kilo aldırmak istiyosun ki doktor normal olmadığını mı söyledi eğer bebek sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürüyorsa kilo çok da önemli değil ki önemli olan o minişlerin sağlığı dimi ama bozma bakim moralini:KK20::KK20:
hem sağlıklıysa bu senin için de bir avantaj kilolu olursa doğumda zorlaşır normal kilolaronda sağlıkla gelsinler inşallah

inşallah dr bi sorun yok dedi ama burada okudukça acaba çok mu zayıf diye düşündüm o yüzden

inşallah dr bi sorun yok dedi ama burada okudukça acaba çok mu zayıf diye düşündüm o yüzden

yok annesi senn merak etme benim kızım da öyle hep eksi çıkıyor kilosu ama o da onun yapısı demekki diyorum ben nasılki her insan aynı kiloda değil zayıfı da var kilolusu da bebeklerde öyle önemli olan sağlığı doktorun normal dediği sürece sıkıntı yapma

dun kontrolumuz vardı 452 gram ve 24 cm mıs kızım sızce nasıl teyzelerı haftasına gore az mı cok mu

Uzun süredir forumdaki yazılanları,paylaşımları takip ettim birçok şey öğreniyorum tabiki ve ilk cevap verdiğim konu bu olacak, 2 gün önceki son durumumuz 25+4 gün 760 gr 33cm oğlumuz :) sizce de normal değilmi?

pazartesi randevumuz var bizimde 30 haftanın içinde olucaz bakalım nekadar olduk çok meraktayım

X