morhipo!

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
morhiho dan aldığım ürünü iade ettim ama hala geri ödeme yapılamdı. 20 gün oldu. eninde sonunda ödenecek biliyom ama vurdum duymazlıkları illlah ettirdi. şikayet var sitesine baktım hep aynı şikayet.
kesinlikle uzak durun derim.

ben vipdükkandan 3 sipariş yaptım
biri elime geçti belirtilen tarihlerde
diğer ikisinide bekliyorum

ama sana birşey söyliym
ürünü iade ettikten sonra geri ödeme yapılmasının gecikmesi yada geri ödememenin yapılmaması sorunu bütün sitelerde var
ben böyle bi olay yaşamadım ama internetten araştırınca çok gördüm iade ürünün fiyatının geri verilmesindeki aksaklıkları
çoğu alışveriş sitesi, bu konuda çokca şikayet edilmiş
sadece morhipo ya özgü değil hani
inşallah aldığım ürünleri geri göndermeme sebep olcak bir durumla karşılaşmam

halletim nihayet. eğer iade işlemi olmaz is yasal süreci başlatacağımı bildiren bir mesaj yolladım. ertesi gün iade ettiler.:KK19:

ama sana birşey söyliym
ürünü iade ettikten sonra geri ödeme yapılmasının gecikmesi yada geri ödememenin yapılmaması sorunu bütün sitelerde var
ben böyle bi olay yaşamadım ama internetten araştırınca çok gördüm iade ürünün fiyatının geri verilmesindeki aksaklıkları

ben vip dükkandan bişey aldım ertesi gün sipariş iptali yaptım 2 gün içinde para iadesi yaptılar..
şimdi de trendyoldan puanımla etek aldım ..kampanya biter bitmez kargoya verdiler şuan kargoda gözüküyor yarına elime ulaşır sanırım yani 2-3 gün içinde toplamda teslim olmuş olacak ,şanslıyım sanırım:KK1:
bakalım mal kalitesi nasıl ,eteği gelir gelmez kargocuyu bekletip deniycem wcde olmazsa kargocuyla geri göndereceğim :KK1:

ben vip dükkandan bişey aldım ertesi gün sipariş iptali yaptım 2 gün içinde para iadesi yaptılar..
şimdi de trendyoldan puanımla etek aldım ..kampanya biter bitmez kargoya verdiler şuan kargoda gözüküyor yarına elime ulaşır sanırım yani 2-3 gün içinde toplamda teslim olmuş olacak ,şanslıyım sanırım:KK1:
bakalım mal kalitesi nasıl ,eteği gelir gelmez kargocuyu bekletip deniycem wcde olmazsa kargocuyla geri göndereceğim :KK1:

ben trendyolun sitesine giriyorum ama hata veriyor sürekli sayfa kendiliğinden kapanıyor bilgisayarınıza tehlikeli olabilecek durum mevcut gibi şeyler söylüyor
vip dükkandan 4 sipariş verdim dördü de elime ulaştı resimde nasılsa aynısı geliyor ve gelen malda kaliteli fiyatlar da çok uygun, 4 sipariş daha verdim
benim alışveriş sitem kesinlikle vipdükkan :KK66:
morhipo ya girmiyorum bile çok pahalı valla

Arkadaşlar Morhipo.com dan ayın 20 sinde zamanım olmadığı için yenı yıl hediyesi olarak sipariş verdim ve ben istanbul'da yaşıyorum. Bugün ayın 30 u ve taahhüt ettikleri sürede teslim etmedikleri gibi bugün zahmet edip gönderdikleri mailde özür bile dilememişler. Sadece gönderemediklerini yazmışlar. Ayın 22 sinde Amerikadan internet üzerinden verdiğim sipariş bugün
elime geçti. Ve adamlar her adımda beni maille bilgilendirdiler. İşte avrupa- Amerika ve bizim aramızdaki fark bu. sadece müşteri çekmek için bin bir takla atıp, sözler verip yerine getirmeyen tam türk usulu kuruluşlar.

ama sana birşey söyliym

hepsi burda com nevresim com dan başkaaa yerlerden alışveriş yapmamam kararı alldım bennn çünküüü kargo parasını iteliyorr aldıgım ürün zaten ışardakiylee aynı fiyata geliyorr bidee begendiğim tengin dışında renk gönderiyor tekrar iade etcem diyorum kargo parasını bize ödediyolarrr :KK47:

Son düzenleme:
Arkadaşlar Morhipo.com dan ayın 20 sinde zamanım olmadığı için yenı yıl hediyesi olarak sipariş verdim ve ben istanbul'da yaşıyorum. Bugün ayın 30 u ve taahhüt ettikleri sürede teslim etmedikleri gibi bugün zahmet edip gönderdikleri mailde özür bile dilememişler. Sadece gönderemediklerini yazmışlar. Ayın 22 sinde Amerikadan internet üzerinden verdiğim sipariş bugün
elime geçti. Ve adamlar her adımda beni maille bilgilendirdiler. İşte avrupa- Amerika ve bizim aramızdaki fark bu. sadece müşteri çekmek için bin bir takla atıp, sözler verip yerine getirmeyen tam türk usulu kuruluşlar.

morhipo çok dönek çokkkk. ürünleri iyi hoş ama hiç söz verdikleri zamanda halletmiyolar işlerini.

morhipodan kesinlikle uzak durun.20 gün önce ayakkabı ve çanta siparişi verdim hala göndermedilerDefalarca mesaj yazdım daha ne sipariş ettiğimi bile bilmiyorlar.Biri diyor etek siparişi vermişsiniz,diğeri diyor dört kalem siparişiniz var.Başka müşterilerin siparişlerini gönderirlerse şaşırmam.Bir daha asla morhipodan alışveriş yapmam

X