2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben erkekte yağız ismini çok seviyorum erkek olsaydı bende bu ismi düşünüyordumm çok güzel ben beğendimm:KK16:

Ben de Yağız ismini çok severim ama dışarda oynadığını ve ona bağırdığımı düşününce ben söylerken "yaaaaaaaaazzzz" diye çıkıyor. :KK9:O nedenle vazgeçmiştim ben o isimden.

Maşallah maşallah maşallah hepimize 41 kere maşallah:nazar::nazar::nazar: ne güzel herkes cinsiyet öğrenmiş bir ben öğrenemedim yahu 17 hafta oldu 3'lü için gittim geçen hafta sadece sonuçlarına baktı ben ne zaman öğrenicem minnoşun cinsiyetini:::KK43:((

Ben de Yağız ismini çok severim ama dışarda oynadığını ve ona bağırdığımı düşününce ben söylerken "yaaaaaaaaazzzz" diye çıkıyor. :KK9:O nedenle vazgeçmiştim ben o isimden.

ayy birden bende senin yazdığınn gibi bağırdım ne güldüm yaaa hemen öyle şeyleri düşünüyoruz dimi :)))):KK53:

Maşallah maşallah maşallah hepimize 41 kere maşallah:nazar::nazar::nazar: ne güzel herkes cinsiyet öğrenmiş bir ben öğrenemedim yahu 17 hafta oldu 3'lü için gittim geçen hafta sadece sonuçlarına baktı ben ne zaman öğrenicem minnoşun cinsiyetini:::KK43:((

koy göbeginin resmini ben sana söyliyim :KK9::KK9::KK9:

ayy birden bende senin yazdığınn gibi bağırdım ne güldüm yaaa hemen öyle şeyleri düşünüyoruz dimi :)))):KK53:

Yaa..Oluyor işte öyle şeyler..Sokakta ona seslenirken de iyi dursun di mi ama :KK37:
Benim buna benzer bi anım var. Okurken bir arkadaşımla evin önüne kadar geldik, görüşürüz dedik, tam o yoluna devam edecek, ben eve gireceğim.Kadının biri arabadan çıktı, "İmdaaaaaaaaaatt!!,İmdaaaatt!" diye bağırmaya başladı.Eyvah bişey mi oldu bu kadına diye endişelenirken karşıdan bi çocuk ona koşarak geldi. "İmdat,gel annecim, gideceğiz, hadi" dedi. Çocuğu arabaya bindirip gitti. Biz arkadaşla şaşkın şaşkın arabanın arkasından bakakaldık öyle.
İmdat yani!!!:KK52::KK52:

Ay kizlar ya benim oglum olsaydi yagiz kesinlikle olacakti basina utku,eymen, ya da gokturk koyacaktik :-)

Tatlım güzel telaffuz edeceğini düşünüyorsan koy..Ben bayılırım Yağız adına...Hep gözümün önüne Kenan İmirzalioğlu tipinde uzun boylu, kara kaşlı kara gözlü, keskin bakışlı, esmer, yakışıklı bir erkek geliyor. Yani Yağız ismi kendini görmeden aşık olunacak bir isim bence.Tabi hep güzel telaffuz edebileceksen..İçinde ğ olduğu için bazen zor çıkıyor.

Bende kız olursa: Melina
erkek olursa: Poyraz düşünüyorum.

kız olursa 2. ismi eşim bulacak
erkek olusa 2. ismi ben bulcam.

sizce nasıl isimler? bende yorum istiyorum :KK37:

kızlarrrr ben oğluşumun ismine karar verdim sizinle paylaşayım oğlumun ismi Deniz yağız olucak ben çok çok sevdim bu ismi sizce nasıl teyzeleri akşama babaya da söylicez o bana bırakmıştı isim işini bende deniz yağıza karar verdim hadi bi yorum yapın oğluşumun ismine bakalım şekerler:KK3::KK1:

Deniz ismini eşimin yeğeninden dolayı çok severim. yağız ismini de ayrıca severim ikisini buluşturmuşsun güzel olmuş bence..

arkadaşlar merhaba, ben normalde ekim topiğindeyim ama siz benden azıcık önde olduğunuz için bir şey sromak istiyorum, ayrıntılı ultrasona ne zaman girilebiliyor yani en uygun zaman??doktorunuz sze söylüyor mu, bir de ücretler nasıl devlette ve özelde??
tşk ederim şimdiden..

20-24 haftalar arasında yapılıyor. devlet hastanelerinde ücretsiz sanıyorum. özellerde benim aldığım fiyatlar 200 ila 407 tl arasındaydı.

ah canım ah benimki en kallavisi sanırım,sürekli benimle rekabet halinde uymuyorum,görmezden geliyorum 7/24 kör sağır oluyorum yine kar etmiyor, böylelerine sessiz olmayacaksın onu anladım 1 yıllık bile evli değilim kadın çamur gibi sürekli üzerime sıçrıyo her konudan sebep bulabiliyor, elbette biz de yaşlanıcaz ama herkes haddini bilmeli ben hamile kaldığımda ay benimde günüm geçti acaba ben de mi hamileyim diyen bir kaynana dan bahsediyorum canım ben herkesin içinde birde yani kayınpeder, görümcem ve eşimin yanında...Allaha havale ediyorum ben onu allah bildiği gibi yapsın canımı çok yakıyor çünkü:KK43::KK43::KK43:

yok artık senin kaynanan cıvkını çıkartmış. kadının ruh hali ortada hiç takma kafana.

kızlarr bizde minik kızımıza İPEK isminde karar kıldık eşim yanınada sen isim bul olmadı göbek ado olur dedi,bende kurandan gecsin istedim ve LİVA olarak karar verdim,google amcamızada sorun anlamıda hoşuma gitti sizce nasıl kızlar

Liva ilk defa duydum güzel bir isim.

üzülme canım bende öğrenemedim ayrıntılıya kadar da öğrenemeyeceğim. :KK43::KK43:

Yaa..Oluyor işte öyle şeyler..Sokakta ona seslenirken de iyi dursun di mi ama :KK37:
Benim buna benzer bi anım var. Okurken bir arkadaşımla evin önüne kadar geldik, görüşürüz dedik, tam o yoluna devam edecek, ben eve gireceğim.Kadının biri arabadan çıktı, "İmdaaaaaaaaaatt!!,İmdaaaatt!" diye bağırmaya başladı.Eyvah bişey mi oldu bu kadına diye endişelenirken karşıdan bi çocuk ona koşarak geldi. "İmdat,gel annecim, gideceğiz, hadi" dedi. Çocuğu arabaya bindirip gitti. Biz arkadaşla şaşkın şaşkın arabanın arkasından bakakaldık öyle.
İmdat yani!!!:KK52::KK52:

:KK1::KK1::KK1: imdat diye isim mi olurmuş ya.. bende acil koyayım bari.. acilll acill diye bağrırım.. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Bende kız olursa: Melina
erkek olursa: Poyraz düşünüyorum.

kız olursa 2. ismi eşim bulacak
erkek olusa 2. ismi ben bulcam.

sizce nasıl isimler? bende yorum istiyorum :KK37:

güzel isimler canım..

iki isim kullanmak zor derler sanırım büyük çoğunluk iki isim koyacak.

güzel isimler canım..

iki isim kullanmak zor derler sanırım büyük çoğunluk iki isim koyacak.

2 isimdeki sebep aslında kendisi secsin diye.
akrabamızın cocugu Emir Tuğruldu
bz hep tugrul diyorduk ama 8 yaşına gelince bana emir diyin dedi. artık herkes emir diyor. ve o çok mutlu. bi insanın ismini sevmemesi kötü bişey bence.

kızlarrrr ben oğluşumun ismine karar verdim sizinle paylaşayım oğlumun ismi Deniz yağız olucak ben çok çok sevdim bu ismi sizce nasıl teyzeleri akşama babaya da söylicez o bana bırakmıştı isim işini bende deniz yağıza karar verdim hadi bi yorum yapın oğluşumun ismine bakalım şekerler:KK3::KK1:[/QUO

İsimler gayet güzel canım deniz yağız kulağa çok hoş geliyor..
Babasıda onaylarsa hayırlı olsun isminiz diyelim:)

X