Dolunay epilasyonu

ay perisi bende 2 aydır uyuyorum ama azalma yok akisne bu ay aldım ve çok fazla ve hızlı çıktılar şimdi 22 bekliyorum dört gözle bende neden bir etki yokyardımcı olun lütfen

psikolojik olarak ters düşünüyorsun, etki olmazsa bile oluyor diye düşün bidenem :KK19: ve birgün bakacaksın ki tüylerini alalı 3-4 ay olmuş :KK16: pes etmek yok :13:

o günleri görmek için neler vermemm ki inan çok rahatsız oluyorum evliyim valla eşime yanaşamıyorum tarihlei beklemek için artık eşim beni kapıya koymasa iyi :KK43:

o günleri görmek için neler vermemm ki inan çok rahatsız oluyorum evliyim valla eşime yanaşamıyorum tarihlei beklemek için artık eşim beni kapıya koymasa iyi :KK43:

eşimde herşeyin farkınd ama dert etme demekten başka bişey yapmıyorum çaresiz olduğumu bildiği için

zor durumda kalırsan nötr tarihleri ( küçülen faz dönemi ) kullanabilirsin. kasılma böyle bacım :KK54:

Son düzenleme:
bu arada bir başlıkta okudum, genital bölgeye limon sıkılırmış eskiden çocuk olmasın diye. bayanlar dikkat edin sonra kısır kalmayasınız :26:

bu arada bir başlıkta okudum, genital bölgeye limon sıkılırmış eskiden çocuk olmasın diye. bayanlar dikkat edin sonra kısır kalmayasınız :26.

Meraba ben de bi kaç kez yazmıştım bu bölüme ama bir daha gelemedim..Nasıl gidiyor çalışmalar faydasını gördünüz mü..

eve gittim dinlenmek için. bi gittim görücülerim evdeymiş, selamın aleyküm aleyküm selam hoşgeldiniz olayı yaşandı. sonra markette işler çok yoğun kusura bakmayın diyip geri kaçtım :KK9:

Son düzenleme:
eve gittim dinlenmek için. bi gittim görücülerim evdeymiş, selamın aleyküm aleyküm selam hoşgeldiniz olayı yaşandı. sonra markette işler çok yoğun kusura bakmayın diyip geri kaçtım :KK9:
maşallah ne çok görücü geliyo sana beni kimse istemeye gelmemişti eşimde olmasa evde kalcaktım :KK1:

link vermiştin ya canım bana bi konuda inceledim konunu..ilk defa uygulayacağım da tüylerimi almak için şimdi 22 eylülü mü bekleyeceğim doğru mu anlamışım..

X