adete 10 gün kala siddetli kasik agrisi normal mi?

yesim25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
106
0
merhaba kizlar.benim adetime daha 10 gün var nerdeyse. bu 3. hamileligim ve sanki hissediyorum belrtilerim var.mide bulantisi,kasik agrisi,sag kasigimda dolgunluk,gazim cok var,sik idrara cikmak gibi. bende bu defa kasik agrim cok siddetli.bu normal mi?

kasık ağrısı bendede var canım ama benim çok aşırı gazım var midem yanıyo tuaf bişey benimde adetime 10 gün var

merhaba kizlar.benim adetime daha 10 gün var nerdeyse. bu 3. hamileligim ve sanki hissediyorum belrtilerim var.mide bulantisi,kasik agrisi,sag kasigimda dolgunluk,gazim cok var,sik idrara cikmak gibi. bende bu defa kasik agrim cok siddetli.bu normal mi?

merhaba... bende 4 haftalık hamileyim :CüvCüv:.... benim tahmini döllenme günümden 1-2 gün sonra şiddetli kasık ağrılarım başladı ve göğüslerimde ağrı ve göğüs uçlarında acı oldu. adetime 1 hafta kala bitti ve adetime 1-2 gün kalada adet ağrısı gibi ağrı fakat sol tarafımda kasılmalar oldu. adetim bir gün geçince test yaptım ve çıktı.... bende olanlar bu yardımcı olmuştur. inşallah....

kablumbaga sagol canim yardimci oldun tabiki benime ayni senin gibi oldu.simdi kasik agrim siddetli degil adetime 9 gün kaldi bakalim cok merak ediyorum.diger arkadaslar umarim hepimiz hamileyizdir

merhaba kızlar benim adetime 7 gün var ama acayip bel ve kasık agrısı var birde yuksek ateş acba bunlar hamilelik belirtisimi?lutfen yardımcı olun

X