Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

160 48 evet zayıfım ben ama normalim aslında boyumla hatlarım iyi göğüslerim hrç

göğüsler hariç ben de iyiyim,tek tesellim o zaten. bi de göğüs olmayınca karın varmış gibi duruyo, azıcık çıksa hemen belli oluyo, meme büyük olunca karın falan da göze batmıyor.

bende de var ya ama hiç hoşuma gitmiyor neyse memişleri büyütsem o umrumda değil:umursamaz:

evet 68 baya az,maşallah,78 iyi görünüyodur o yüzden, benim alt 73 üst 81. cidden ben de zayıfım ona rağmen 73.sen çok mu zayıfsın? boy-kilo kaç? benim boy 1.64 kilo 49

göğüs ölçülerimiz yakınmış canım. benim de göğüs altı 73, üstü 82 cm.

ama ben 45 kiloyum...

canım senin göğüs altı kaç peki? ben de az önce aldım çörek otu yağını. kızlar çörek otunun kendisini yiyen var mı bu arada göğüs büyütmek için, nasıl olur sizce? aktar yağını içebilirsin de dedi, ama ben içemem heralde, ıyyy!

onu ben de düşündüm araştırdım biraz ama östrojenle ilgili bir şey demiyor. aslında bir kaşık çörek otu yenir yani hergün çok zor olmaz ama sanırım bir faydası da olmaz. deneyen olursa yazsın.

enemmm ben kendimi küçük sanıyodummm sen kaç kilosunn ??:uhm:

benim de 70 cm göğüs altı. tam üstten sıkılmış diş macunu :)))

48:KK70: yok ya 10 cm den bişe olmuo avucumu doldurmuolar:gitme:

10 cm çok iyi bence. benim 5-6 cm civarıydı. ancak şimdi 11 cm'e çıkardım. başta bu kadar olsa mesela aklıma bile gelmezdi herhalde göğüs büyütmek.

göğüsler hariç ben de iyiyim,tek tesellim o zaten. bi de göğüs olmayınca karın varmış gibi duruyo, azıcık çıksa hemen belli oluyo, meme büyük olunca karın falan da göze batmıyor.

ay benim de ne yazık ki öyle bir durum var. 41 kilodan 49 kiloya çıktım. hafif bir göbek oluştu ve belim kalınlaştı yanlardan bir de popom büyüdü. popo ve kalça 4'er cm büyüdüler. bacaklarım zaten kalındı vücuduma göre daha da kalınlaştılar. omuzlarım etlendi biraz (bu iyi oldu tabi). ama göğüs kısmında hiçbir değişiklik olmadı. o zaman kötü durmaya başladı. eskiden 76 cm göğüslerimle 0 bedendim ve halimden memnun sayılırdım, kilo alınca 76 cm göğüslerimle 34'ü zorlamaya başladım. kaydirigubbakcemile3

off yaa... öyle dediiniz gibi durmuo işte... 70 anca oluo doldurmuo yani...

ama bak 70 zaten göğüs altı ölçünle ilgili. önemli olan cup. ve senin B cup olman lazım. sen istersen 90 yap göğüsleri gene 70 giyeceksin. ama DD cup olacak o zaman. tabi ben bizdeki çizelgeye göre konuşuyorum. ben pek anlamam sütyen işinden. benim de göğüs altı 70 cm. fark şu anda 11 cm. alt sınırda olduğu için 70 yada 75 olur herhalde bana B cup olması lazım ama ne bileyim bana da olmaz gibi geliyor. öff gidip bir yerde denesem mi acaba. müşteri ayağına yatıp kaydirigubbakcemile3 bende de hiç sütyen yok ki yaa. süytyenlerim var ama spor sütyenler ince süngerli ve cup'lı gibi değil değişik bir şey tarif edemem şimdi. yurt dışından almıştım. bazen onları takıyorum. büyük göstermiyor.

1 senedn beri bu konu için uğraşıyorum hergün nerdeyse ağlıyorum diğer arkadşlarımın ki ne güzell var nie benm yok olmuyo..... napicamı şaştm ne zamna kadar böle devam edecek canıma tak etti artık...bende dekolte giymek istiyorum istedğim şeyleri giyemiyorum martta 18 olcam ama yok büyümüyolar doldurmuyo 70 lik sütyeni napabilirim......gerçekten bana yardım edin senağlama

1 senedn beri bu konu için uğraşıyorum hergün nerdeyse ağlıyorum diğer arkadşlarımın ki ne güzell var nie benm yok olmuyo..... napicamı şaştm ne zamna kadar böle devam edecek canıma tak etti artık...bende dekolte giymek istiyorum istedğim şeyleri giyemiyorum martta 18 olcam ama yok büyümüyolar doldurmuyo 70 lik sütyeni napabilirim......gerçekten bana yardım edin senağlama

1 senedir uğraşıyorum demişsin ama ne yaptığını söylememişsin ki. nasıl yardımcı olalım sana. 1 senedir bu konu için sadece ağladığın anlaşılıyor cümlenden. ayrıca yaşın da küçük. hem niye ağlıyorsun yaa. çok mu önemli yani. hayatta daha önemli şeyler var. sen de başka şeylerle fark yarat.fiziksel olmak zorunda değil bu. kabiliyetlerinle kültürünle. hem başka şeylere kanalize olunca insan memesini düşünmeye zaman bulamıyor inan ki. benim zaten bu yaşıma kadar hiç aklıma gelmemişti aman bu göğüs bir şey yapsam büyür mü acaba diye. şimdi aylak kaldım biraz ondan uğraşıyorum. keşke eski güzel dolu dolu geçen günlerime dönsem de memeyle uğraşmasam.

küç kullandım rezene ve adaçayı içtim. masaj yaptım yok olmadı artk son çarem çörek otu yağı.....sizce bu saatten sonra büyürmü hiç sanmıyorum jinekologlar göğüslerin 18 yşaında tamamlandığını söylüyor 18 oldum hani yok büyümediler sizce regl olamız gögüsleri büyütürmü çünkü benimkiler düzensizdi 6 aydan beri filan düzenli adert dönemlerim..bunuda bir etkisi varmıdır...

hey__kel bende snnle aynı yaştayım 92 lisin snaırım..
aynen bnmde snn gbi kçük bnde 2 senedir ağlayıp durdum hatta aynada bakınca üzülüyorum boshayallersmile
ben bu yazdan beri uğraiıyorum ve adtelerimde 8-9 aydır çok acaip düzenli oldu bilmiyorumkismile düzenli olmasa koşa koşa gdip alcaktım bi doğm kntrl hapı kaydirigubbakcemile3 bneim göğüslerimde üstnüne üstlük dengesizlikte var sağ kçük sol büyük mafoldumben ama inan ağlamak hiç çözüm değil. param var sırf bi krem varda onu almak için ama o kdr parayı (210 tl) çöpe atarsam die korkuorm. ailemn maddi durumuda ii deil...bn çörek otu adaçayı fln içiorm ve büyüeceğine inan. dolgunluk oluo gerçkten. bi de kilon nasıl ? bnm 1.72 boy 54 kilo zayfmışm diyetsyene gtmştm :1ninca: snnde öle mi :bbo: çook konuştm çenem düştü kaydirigubbakcemile3

X