Kavitasyon yaptıran var mı?

evet cnm eximia, kavitasyon yapılan cihazın markası diye biliyorum... her markanın titreşim gücü farklıymış.aslında ne kadar farklı olabilir ki birbirine yakın güçlerdedir bence...

hm şimdi anladm teşekkür ederim. Peki bu yöntemle incelmenin herhangi bir zararı var mıdır? ben sadece basen bölgemden 2-3 cm incelmek istiyorum.biraz da selülitlerimden kurtulup popomu yukarı kaldırmak istiyorum. Geçen sene starvac yaptırdım memnun kaldım. bu defa gittiğim güzellik merkezi eximia die bir alet geliyor diye bu yöntemi önerdi. sanırım eximia inceltmede starvac ise daha çok selülit ve şekillenmede etkili oluyor. Kafam karıştı bu nedenle.bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Merhabalar, İlk seansın ardından -ki bugün 7. gün ve 2. seansım yarın- gözlemleyebildiğim tek şey yumuşaklık hissi. Basen bölgesinde bir yumuşama var. Sıkılaştırmada kavitasyonun tek başına yeterli olduğunu zannetmiyorum. Şayet yeterli olsaydı doktorum "sarkma olursa mezoterapi yaparız" demezdi diye düşünüyorum. Anladığım kadarı ile kavitasyon, Radyo Frekans ile desteklenirse çok daha hızlı ve güzel sonuç veriyor.

merhaba bende ankarada ıturuyorum acaba gittiginiz salonun adını söyleye bilirmisiniz veya nerede salonunuz ben ümitköydeyimde alion acaba bilgi verebilirmisin

kavitasyonun akabinde radyo frekans yapılıyor...makina ikisinide kapsıyor...bende 2. uygulamayı yaptırdım bu arada ortalama 3 cm incelme oldu...ölçüm sonucu böyle çıktı ama çok ilginç giyindiğim pantolonda gevşeme olamaması garibime gitti...ölçü alımında gariplikte yoktu baktım gayet adildi...neyse devam ediyorum bakalım sonuç ne olacak..benim derdim selülit faydalı olabilecekmi gerçekten merak ediyorum...bıktım artık yaaa bu selülitlerden buda çare olamazsa iyiden iyiye gıcık olacağım...

Merhabalar, İlk seansın ardından -ki bugün 7. gün ve 2. seansım yarın- gözlemleyebildiğim tek şey yumuşaklık hissi. Basen bölgesinde bir yumuşama var. Sıkılaştırmada kavitasyonun tek başına yeterli olduğunu zannetmiyorum. Şayet yeterli olsaydı doktorum "sarkma olursa mezoterapi yaparız" demezdi diye düşünüyorum. Anladığım kadarı ile kavitasyon, Radyo Frekans ile desteklenirse çok daha hızlı ve güzel sonuç veriyor.

seni takip ediyoruz, teşekkürler

kavitasyonun akabinde radyo frekans yapılıyor...makina ikisinide kapsıyor...bende 2. uygulamayı yaptırdım bu arada ortalama 3 cm incelme oldu...ölçüm sonucu böyle çıktı ama çok ilginç giyindiğim pantolonda gevşeme olamaması garibime gitti...ölçü alımında gariplikte yoktu baktım gayet adildi...neyse devam ediyorum bakalım sonuç ne olacak..benim derdim selülit faydalı olabilecekmi gerçekten merak ediyorum...bıktım artık yaaa bu selülitlerden buda çare olamazsa iyiden iyiye gıcık olacağım...

cnm ben çok güvensiz biriyim herhalde abartıcam yine:) süperparanoyak:KK70:D

öncelikle evde kendine bir mezro al ve ölçümü kendin yap birdahakine bence. çünkü her işin hilesi olduğu gibi(hileli zar hileli kantar) mezronunda yanlış ölçenleri var. yani aynı renk mezroyla gelir biri 90 ölçer diğeri 93 ölçer. bence evde kendnize gitmeden sağ ve soldan iki işarte koyun keçeli kalem ile. seans bitince aynı kontalardan gelin ölçün. böylece kafanızda soru işareti olmaz

piyasa kötü yani, kaz gibi yolmazk için bizi bekliyorlar

aylion senin söyledgin yeri aradım 5seaans oldugunu söylediler ve sonuçalınıyormuşbukadar az seansta ancak birşey sormak istiyorum gerekten işe yaradımı eger yaramadıysa okadar para vermek istemiyorumda sormak istedim eger önermiyorsan başlamıcam çokteşekur ederim

hm şimdi anladm teşekkür ederim. Peki bu yöntemle incelmenin herhangi bir zararı var mıdır? ben sadece basen bölgemden 2-3 cm incelmek istiyorum.biraz da selülitlerimden kurtulup popomu yukarı kaldırmak istiyorum. Geçen sene starvac yaptırdım memnun kaldım. bu defa gittiğim güzellik merkezi eximia die bir alet geliyor diye bu yöntemi önerdi. sanırım eximia inceltmede starvac ise daha çok selülit ve şekillenmede etkili oluyor. Kafam karıştı bu nedenle.bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

zararı oldugunu sanmıyorum cnm ama 2-3 cm incelmek için yine starvac deneyebilirsin bence çünkü exima yeni çıktı die herkesi bi merak sardı gidiyo.bende starvac+G5 yaptırmıştım 2 yıl önce ve çok memnun kalmıştım.aslında hepsi aynı sonucu veriyo.maddi olarak verebilecek durumdaysan yeni çıkan aletleri dene ama ben bildiğimden şaşmıyım dersen starvac a devam...

aylion senin söyledgin yeri aradım 5seaans oldugunu söylediler ve sonuçalınıyormuşbukadar az seansta ancak birşey sormak istiyorum gerekten işe yaradımı eger yaramadıysa okadar para vermek istemiyorumda sormak istedim eger önermiyorsan başlamıcam çokteşekur ederim

Bnde düşünüyorum kavitasyonu...Daha önceden powr plate gittiğim yere ziyarete gittim kavitasyon aleti gelmiş..pp ve kavitasyonala paket yapmışlar eximia değil markası gordum yani haftada 2-3 kere seansı var ve seansta1.5-2 cm incelme oluyor dediler yani vucudun kilosuna gore yağ parcalaması oluyorki vucut rahatlıkla atabilsin yoksa çözünmüş yağlar paket bittikten sonra tekrar vuctta kaldığı için tekrar yağlanma olur dediler öncesi sonrası 2.5 lt su içiyorsun powerplate ilede atılımı kolaylaşıyor sanırım..ama mantıklı geldi çunku sahibi olan bayanı severim ve arkadaş olduk başlayacaktım parama kıyıp ama yorumları okuyunca açıkcası kocaman soru işareti oldu kafamdabilmiyorumkismile

Bnde düşünüyorum kavitasyonu...Daha önceden powr plate gittiğim yere ziyarete gittim kavitasyon aleti gelmiş..pp ve kavitasyonala paket yapmışlar eximia değil markası gordum yani haftada 2-3 kere seansı var ve seansta1.5-2 cm incelme oluyor dediler yani vucudun kilosuna gore yağ parcalaması oluyorki vucut rahatlıkla atabilsin yoksa çözünmüş yağlar paket bittikten sonra tekrar vuctta kaldığı için tekrar yağlanma olur dediler öncesi sonrası 2.5 lt su içiyorsun powerplate ilede atılımı kolaylaşıyor sanırım..ama mantıklı geldi çunku sahibi olan bayanı severim ve arkadaş olduk başlayacaktım parama kıyıp ama yorumları okuyunca açıkcası kocaman soru işareti oldu kafamdabilmiyorumkismile

merhaba yaa powerplate i bende çok seviyorumm yanii çokda eglenceli bende gitmiştimm sizde bii faydasını gordunuzmu incelme falan powerplate de yani benn biraz vucudumun esnedigini rahatladıgını hissettim ama okadar bii degişiklik gormedim açıkcasıı ama spor için eglencelii birde benim sordugumm bu kavitasyon 5 seans dediler vee her seansta 3 tne alete giriyomuşsun yani tam karar veremedim bnde açıkcası

Ben 8 seans gittim,daha öncede yazdım,son ölçümüm yapıldı seanslar bittikten 1 ay sonra yani dün
toplamda 9 kilo verdim ve göbekten 8 cm gitmiş,
ama dikkatinizi çekerim 9 kg veren insan 8 cm zaten kaybeder göbekten,(9 kg rejim+sporla gitti)
Gitmeyin böyle şeylere,yüzün havuza gidin,fittness yapın
öyle yapsaydım 3 aydır şu an fit ve göbeksiz olurdum

Ben 8 seans gittim,daha öncede yazdım,son ölçümüm yapıldı seanslar bittikten 1 ay sonra yani dün
toplamda 9 kilo verdim ve göbekten 8 cm gitmiş,
ama dikkatinizi çekerim 9 kg veren insan 8 cm zaten kaybeder göbekten,(9 kg rejim+sporla gitti)
Gitmeyin böyle şeylere,yüzün havuza gidin,fittness yapın
öyle yapsaydım 3 aydır şu an fit ve göbeksiz olurdum

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım. benim kilom fazla değil fakat bacak ve basenler kalın vücuduma göre. ben de araştırdım kavitasyonu ve gidip yaptırmayı düşündüm. ama araştırdığımda gördüm ki spor, diyet vs veriliyormuş. siz verilen kiloyo sporla veriyorsunuz zaten. bundan 2 yıl önce hafif bir diyet ve akşamları yürüyüş bandında 1 saatlik yürüyüşle 2 ayda 6 kilo verdim ve vücudum çok şekillenmişti. spora üşendiğim için bu yöntemi yaptırayım dedim ama şurası kesin ki aler değil spor ve rejim verdiriyor. ben de karar verdim bugün itibariyle tekrar spor+diyete başlıyorum. buralara vereceğim parayla da kendime kıyafet vs. alıyorum....bayanssulusmile

Kızlar 5. seansım bugündü ama işim çıktı cumartesiye aldırdım.Bendeki durum hala şişkinlik şeklinde incelme hissetmiyorum en azından pantolonlar hala sımsıkı bollaşma yok.Güvenmek ve inanmak istiyorum uygulamayı yapan olacak diyor normal diyor.8.seans komanchide cevap yazmıyor beklicez artık çare yok.ayrıca ben birini daha götürdüm eximia ya onda da ödem var tuzu kes demişler ama ben tuzda yemiyorum.Şimdilik uygulama sonucu umutsuz önümüzde 10 seans var umarım beklediğim sonucu alırım.

Merhaba Yasemin Hnm,

Bende bakırköy civarında uygun bir yer arıyorum. Acaba sizin gittiğiniz yerde 5. seanstan sonra bir incelme oldumu? Ya da spor ve diyetle aynı sonuca ulaşılabilirmi? Eğer oyleyse maddi açıdan bütçem kısıtlı olduğu için hiç düşünmeyeceğim. Tavsiyeniz gerçekten önemli... En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum!

Zayıf günler diliyorum:)

merhaba yaa powerplate i bende çok seviyorumm yanii çokda eglenceli bende gitmiştimm sizde bii faydasını gordunuzmu incelme falan powerplate de yani benn biraz vucudumun esnedigini rahatladıgını hissettim ama okadar bii degişiklik gormedim açıkcasıı ama spor için eglencelii birde benim sordugumm bu kavitasyon 5 seans dediler vee her seansta 3 tne alete giriyomuşsun yani tam karar veremedim bnde açıkcası

Powerplate sıkılaşma ve vucut direncin artması konusunda tabii işe yaramıştı yani spor yapmak için kısa ve süresine göre çalıştırıcı..yani zayıf olsamda giderdim kesin haftada 1 kere ama bir rahatsızlıktan dolayı gidemedim sonrada başlayamadım açıkçası..ben diyet yapamıyorum psikolojim cok ters tepki veriyor daha çok yeme isteği doğruyor onun yerine herşeyden az yemeği ve akşam atıştırmayı kesmeye çalışıyorum ama daha çalışma aşamasındayımohaoldumsmile

arkadaşlar bende dün ilk kavitasyon seansıma gittim.daha sonrada 45 dk.ozon saunaya soktular beni.acayip terleten bişi bu.sular resmen yerlere aktı.yarında karboksi ve mezoterapi için gidicem.ancak benim kavitasyonda çok canım yandı çok baskılı yapıldı ve şimdide karnımda morarmalar oldu bu yüzden ve acıyoda karnım sizinde böle oluyomu çok merek ediyorum.bilgi verirseniz çok sevinirim.endişem şu acaba yanlışmı uygulanıyor yoksa.

Merhaba Yasemin Hnm,

Bende bakırköy civarında uygun bir yer arıyorum. Acaba sizin gittiğiniz yerde 5. seanstan sonra bir incelme oldumu? Ya da spor ve diyetle aynı sonuca ulaşılabilirmi? Eğer oyleyse maddi açıdan bütçem kısıtlı olduğu için hiç düşünmeyeceğim. Tavsiyeniz gerçekten önemli... En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum!

Zayıf günler diliyorum:)
Merhaba arkadaşlar 5.seans pazar günü yapıldı ama bir değişiklik bence yok.Uygulamayı yapanlarda 10 seansa kadar belli olur diyor ama ben ümitsizim.Kavitasyon sonrası yapılan vakum yetmiyomuş bir başka cihaz gelcekmiş.Bir nevi pasif cimnastik yaptırcakmış.Allah ta biliyor hiç inanmıyorum ama paramı verdim bikere sonuna kadar devam edicem.Tavsiyem sonucumu bekleyin ben durumları yazıcam size.Ben kaptırdım parayı bari sizinki yanmasın.

Merhaba arkadaşlar 5.seans pazar günü yapıldı ama bir değişiklik bence yok.Uygulamayı yapanlarda 10 seansa kadar belli olur diyor ama ben ümitsizim.Kavitasyon sonrası yapılan vakum yetmiyomuş bir başka cihaz gelcekmiş.Bir nevi pasif cimnastik yaptırcakmış.Allah ta biliyor hiç inanmıyorum ama paramı verdim bikere sonuna kadar devam edicem.Tavsiyem sonucumu bekleyin ben durumları yazıcam size.Ben kaptırdım parayı bari sizinki yanmasın.

merhaba yasemin benimde 5.seans bitti 6.seansa pazartesi gidemedim cuma gidicem ama bende hiçbir incelle yok.incelmede olmayacak bi gidişle...

arkadaşlar benden sonra yazmışsınız ve aynı zamanda uygulamada yaptırıyormuşsunuz ama bana bir cvp verme lütfunda bile bulunmamışsınız.bu nasıl paylaşım anlamadım.o kadarmı zor cevap yazmak.....

X