Saç Rengi ve Saç Boyama Ashlee Simpson saç rengi resimli yardım lütfen

ilkyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
508
0
38
kızlar bu rengi nası elde ederim bugun boyatıcam yardım edin ilk başa kendi rengimi koyuyorum yardımlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• $ashlee_simpson1.jpg
    $ashlee_simpson1.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 192
  • $ashlee-simpson.jpg
    $ashlee-simpson.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 224
  • $ashlee_simpson-having%20baby-due-in%20labor.jpg
    $ashlee_simpson-having%20baby-due-in%20labor.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 509
deneyimlerime göre tarçın bakır ve bakırı karıştırırsan olur tam bu renk fakat boyasız kumral saça tam tutuyor diplerim tutmuştu oradan biliyorum,ama kullanamadım iki renk olduğu için

canım ben palette altın karamele (2kutu) 3 tane 9luk oksidan ve yarım tüp tarcın bakır sıktım hatta yarımdan daha az aynısı oldu:)) tawsiye ederim benim sac rengim koyu kestane siyah gibi bu arada:))

canım ben palette altın karamele (2kutu) 3 tane 9luk oksidan ve yarım tüp tarcın bakır sıktım hatta yarımdan daha az aynısı oldu:)) tawsiye ederim benim sac rengim koyu kestane siyah gibi bu arada:))

Tesadüfen senin yazını gördüm ve benim saçım boyanınca bi türlü aldığım renk tutmuyo seninle saç rengimizde aynı yapim bakım nasıl bişey olucak dedim 2 gün önce boyadım aynı ashlee simpson gibi oldu çok sevdim ve herkes beğendi ama bence açık renkli saçlar bu formülü denemesin baya açık olur çünkü bu arada çok teşekkür ederim bu bilgiyi paylaştığın için çok işime yaradı :KK34::KK34:

Son düzenleme:
tarçın bakırın akmış hali cnmm...ilk boyadıgında koyu tutuyo ama 2-3 yıkamaya akıyo..istersen tarcın bakıra açık karamel katıp boya:)

ah ah keşke bu yazıyı sabah kuaföre gitmeden önce görseydim.bu fotoların aynısını götürdüğüm halde alakasız bir renk yaptı kuaför,bi de pişkin pişkin ben usta kuaförüm bu renk sana yakıştı ne olsa ben yaptım demiyo mu :KK57::KK57: şimdi saçlarım koyu kestaneden biraz daha açıldı dipler turuncu gibi uçlar daha koyu duruyo,off ben bu renkleri nasıl elde edecem ya

bende saçımın rengini değiştirmeyi seven biriyim.yeterince bu sebepten saçımıda yıprattım:KK43:((ama hazirana kardeşimin düğünü var ve bende saç rengimi değişmek istiyorum.şu an bal köpüğü.aklımda karamel bakır rengi var.beyaz tenliyim.kızlar önerilerinizi bekliyorum ne dersiniz??

Bende cok istiyorum bu rengi kuafore gitmeyi dusunuyordum ama kesin aynisi olmicak,benim sacim sari ve bakirlik var ne renk boyasam olur acaba bi fikri olan varmi?tarcin bakir yapsam bende cokmu acik olur?

Bende cok istiyorum bu rengi kuafore gitmeyi dusunuyordum ama kesin aynisi olmicak,benim sacim sari ve bakirlik var ne renk boyasam olur acaba bi fikri olan varmi?tarcin bakir yapsam bende cokmu acik olur?

Tek seferde bu renge ulaşabilirsin.
Saçın koyuysa Igora 7-77 kullanabilirsin.
4ad5ae4abd0a3.jpg

Kolay kolay da akmaz.
Saçın çok açıksa
İgora 6-77 kullan bence, zemin açık olduğundan dolayı kullandıkça renk biraz açılır.
4ad5ae7f8a054.jpg

Son düzenleme:
bu iki 6.45'in arasında ki farkı bilen var mı peki ?
ikisi de 6.45 fakat üstünde ki kızların saç renklerinde ton farklılıkları var
bu ashlee'nin 6.45'i hangi 6.45 ?

$11162.jpg

$loreal_excellence_6_45.jpg

X