2011 Ekim Anneleri

benim ayaklarımda aynı sızlıyor şişiyor en bol ayakkabım bile oturuyor ayağıma terlik bire kar etmiyor alev alev yanıyorum ayaklarımı masanın üzerine dikip oturmak istiyorum ama her tarafım kamera :KK43:
bu kocan da seni hep uykuda yakalıyor bende sen onu erkenden uyut sana ilişmesin uyku arası:KK20:

anam bacım alıyo benı kucagına bensız yatmazzz sürüye sürüye goturuyor..bı yatak odasına gıdısımızı gorsen sasarsın..:KK53:

tembel anacım benim adam tembelll ben çok ısrar edemem ama bu möhüm konu :KK9::KK9::KK9:

bende etmem bır kere derım yaptı yaptı bılır bıdaha demeyecegımı ve dılımden kurtulamayacagını..bu arada acayıp bır sancı gırdı bıraz uzanıyım ben daha sonra gorusuruz kızlar...

ogluşunla seni öpeyrumm:KK54::KK54:
ammaaaaaaaaaaaaa çek bakayım o bilgisayarı göbegindenn:KK57::KK57::KK57:kucagına koyma dimedimi kimse sanaaaaaaa

dadlum kucagından hemen kaldır labtobu onun yagdıgı radyasyon rahıme dırekt ettı edıyormus..bebegıne zarar verıyosun sua n ..annem bekarken ben kucagımda kullanıyorum dıye cocugun olmayacak derdı....kı normal bılgısayarlara gore labtob lar kat kat daha fazla radyasyon sacıyormus..:18:bu arada massallah gobıse ve bebıse..baya baya ben burdayım dıyor artık..:nazar::emir_bebek:

teşekkür ederiz kızlar ...
normalde kucağıma koymam masada kullanırım bugün eylee oldu baktım oğlum önden okuyo hoşuma gitti resimledim hemen hep böyle yapmıyoruz panik yok :KK55:

Son düzenleme:
allahtan biz piknik konusunda şanslıyız....sitenin piknik alanı var, mangalını alıp iniyorsun, masa sandalye var, lavabosuna kadar var...ben yapıyrum evde salatamı, iniyoruz hop...gece yarısına kadar otur istersen

ya kızlar maşallah oglum gece gündüz habire tepikliyorrr:nazar::nazar::nazar:
diyorum ki alttan kagıt kalem yollasamda azcık okuma yazma ögrensin kaslarını eyice kuvvetlendirdiii:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
allahtan biz piknik konusunda şanslıyız....sitenin piknik alanı var, mangalını alıp iniyorsun, masa sandalye var, lavabosuna kadar var...ben yapıyrum evde salatamı, iniyoruz hop...gece yarısına kadar otur istersen

PİKNİK ALANI SİTENİN İÇİNDEMİ:KK53:
çok kokar insanlara ya hu

Günaydın anne-cik-cikler
bugün herkes erkenci maşallah bende erken kalktım biraz etrafı toparladım duş aldım kremlendim geçmişi okudum sizede bi selam veriyim dedim
teyzem gelicek kahvaltıya onu bekliyorum o gelene kadar bide yemek atıyım düdüklüye oda hazır olsun
ohhhhh bugün hiç işim yok size hoş sohbetler öptüm hepinizi

Günaydın anne-cik-cikler
bugün herkes erkenci maşallah bende erken kalktım biraz etrafı toparladım duş aldım kremlendim geçmişi okudum sizede bi selam veriyim dedim
teyzem gelicek kahvaltıya onu bekliyorum o gelene kadar bide yemek atıyım düdüklüye oda hazır olsun
ohhhhh bugün hiç işim yok size hoş sohbetler öptüm hepinizi

ohh ohh bakımlı anneeeeee afiyet olsun hadi bakim kahvaltınızı yapında gelinn:KK54:

kııızzzzzzz siteyi yapan kesin oradaki yakın kasabın tanıdıgıdır:KK9:
bir kişi yapsa diger komşular kasaba koşar eeee kasapta bayram eder :KK9::KK9::KK9::KK9:

yok kuzu...bizim sitedekiler kendi keyiflerine göre yapmışlar...evlerin hepsi 1,5 katlı mesela...o açıdan tavanlarımızda çok yüksek....şimdilerdeki mütahitler olsa 5 katlık alana 7 kat şıkıştırır, birde piknik alanına 2 apartman kondurudu kesinnn........
birde o bahçeyi millet kahvaltıya akşam çayına gençler oturmaya çokça kullanıyor zaten...ben kalabalık misafirim olunca hemen mangal yapıyorum

Edacım ben senin göbüşüne akıl sır erdiremedim, bi var bi yok gibi sankii.
Bu arada İreme hak veriyorum. Mümkün oduğu kadar wifi den uzak durmamız lazım. Tabi işyerinde ne kadar kollayabiliriz kendimizi o da ayrı ama en azından evinizde wifi yi kullanmadığınız zamanlar modemi kapalı tutun. Çünkü kablosuz internetin yaydığı elektro manyetik dalga çok kuvvetli.(Bir baz istasyonunun yaydığından 3 kat daha fazla). Mümkünse kablolu internet kullanın.

Endless maşallah sana ya.:nazar: Ne hızlı annesin. Bebeğin hiç eksiği kalmadı sanırsam. Bravo sana bravo. :KK19:
Cumartesi çalıştığım için çarşıya çıkamıyorum ben yaa. Böyle şeyleri almayı da bilmem. Yanımda ya annem ya ablam olmalı. Neyse hayırlısyla 24. haftayı atlatayım da bir hal çaresine bakayım inş. Çünkü şimdiden 2-3 saat alışveriş yapsam totomu koyacak yer arıyorum, hemen belim ağrıyıveriyor:KK49:

yok kuzu...bizim sitedekiler kendi keyiflerine göre yapmışlar...evlerin hepsi 1,5 katlı mesela...o açıdan tavanlarımızda çok yüksek....şimdilerdeki mütahitler olsa 5 katlık alana 7 kat şıkıştırır, birde piknik alanına 2 apartman kondurudu kesinnn........
birde o bahçeyi millet kahvaltıya akşam çayına gençler oturmaya çokça kullanıyor zaten...ben kalabalık misafirim olunca hemen mangal yapıyorum

süpermiş yaa nerde idin sen edutcum istanbul değil heralde :KK53:

X