Saç Rengi ve Saç Boyama %12lik(yani 40 volumlü) oksidan mı yoksa saç açıcı mı saçı daha çok açar,lütfen yardm

suspus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
197
0
bayanlar sacımı palettenın acıcısıyla actım yıkadıkca rengı acık karamel bal rengı gibi bise oldu böle altın rengi gibi parlıyo yaklasık 8tonundaki bal renkleri gibi. Bıdaha sacımı acmam gerek ıstedıgım tonu tutturmak ıcın ama aklım karıstı, sacımı bi sure dınlendırıp takrar paletteyle mı acmalıyım yoksa istedigim renk yani acık küllü sarıyı elde etmek icin %12lik yani 40 volumlük oksidanı mı kullansam . sacımı yıpratma olasılıgı hangisinin daha dusuk yani sacımın suankı rengı asagıdakı gıbı ve bu tonun 2yada 3 ton acıgı benım ıcın yeterlı . Acıkcası tekrar palettenın acıcısını kullanmaya korkuyorum ama %12ligin ona nazaran daha mı ıyı daha mı kotu oldugu konusunda da kararsızım litfen yardımcı olurmusunuz.
$images.jpg
Dedigim gibi 3 ton acmam yeterli, sizce hangisinin yıpratması en az olur hemde istedigim tonda acar

12% kullanmani tavsiye ederim zaten o 3 ton acio yeterli olucaktir senin icin

bu palette ve kolestonun acıcılarına göre acma oranı daha düsük yani sagol tatlım bende 12ligi cok acan bıse sanıyodum normalde hep kuaforler 12lıgı kullanır pek marketlerde satılmaz ya acaba dedim cok mu acan yıpratan bıse :S zaten benim sacı 3 ton acması yeterlı, boyalı sacı da 3 ton acar dımı :26:

bu palette ve kolestonun acıcılarına göre acma oranı daha düsük yani sagol tatlım bende 12ligi cok acan bıse sanıyodum normalde hep kuaforler 12lıgı kullanır pek marketlerde satılmaz ya acaba dedim cok mu acan yıpratan bıse :S zaten benim sacı 3 ton acması yeterlı, boyalı sacı da 3 ton acar dımı :26:

canim benim eger boyayi 12% ile kullanirsan bu saci 3 ton acmsaina neden olcakdir :) sacina fazla zarar vermez.. zaten boyayi yaptikdan sonra bakim yaparsin sacina :) evet kuaförlede genelde öyle kullanirlar -.- mhhh ama sen istersen yinede kizlarada danis tek benim dememle hareket etme yada en iyisi git bi kuaföre sadece danis bakalim ne diolar :)

ha evet boyali sacida acar :KK66: kullanacagin boyada cok önemli ama :KK70:

Son düzenleme:
tamam canım cok saol yanı ılla cok acmasına gerek yok, yıpratma ıhtımalı en az olan hangısıyse onu yapmak ıstıyorum :) yrn kuafore danısıyım bakalım ne dıcekler pek sormayıda sevmıyorum onlarda yaptırmıyosun ya mırın kırın cvplar verıyolar :KK53:

tamam canım cok saol yanı ılla cok acmasına gerek yok, yıpratma ıhtımalı en az olan hangısıyse onu yapmak ıstıyorum :) yrn kuafore danısıyım bakalım ne dıcekler pek sormayıda sevmıyorum onlarda yaptırmıyosun ya mırın kırın cvplar verıyolar :KK53:

aman cok bilio onlar heeh ne demisler müsteri herzaman hakli dersin düsünüyorum karar vermedeim falan bana öneri yapin ben seni su anki sacini bilmedgimden pek bisey diyemiyorum ama bak mesela 6 % o saci acmaz 9% 2 ton acar 12% 3 ton acar genelde derler ki 12%4-5 ton acio ama imkansiz maelsef.. merakla bekliyorum ne yapicaksin diye hehe kesin yaz oldumu karar verdiginde hadi öptüm :KK70:

aman cok bilio onlar heeh ne demisler müsteri herzaman hakli dersin düsünüyorum karar vermedeim falan bana öneri yapin ben seni su anki sacini bilmedgimden pek bisey diyemiyorum ama bak mesela 6 % o saci acmaz 9% 2 ton acar 12% 3 ton acar genelde derler ki 12%4-5 ton acio ama imkansiz maelsef.. merakla bekliyorum ne yapicaksin diye hehe kesin yaz oldumu karar verdiginde hadi öptüm :KK70:

makınenın şarjı bitmis cekcektım yoksa :KK1: , haklısın 9luk ıcınde bı kac ton acar derler hıc gormedım benım boyalı sacı 1 ton actı bugune kadar, daha on gun oldu bende acalı dınlendırıgım biraz ona gore yıpratma olasılıgı az olanı denıcem yrn öreniyim haber veririm :))

resmine bakamadim:KK43: ama icimde bi his var diyorku memnun kalmissin hehe :) eger öyle ise sevindim :)

X