Lekeler, Çiller Yoğurt,karbonat ve limon maskesi yardım lütfen

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ua12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2012
158
1
merhaba benim 4-5 tane sivilcem ve lekelerim var tv programında ve internette gördüm 1 yemek kaşığı süzme yoğurt 1 çay kaşığı yada yarısı kadar karbonat ve 2-3 damla limon suyu sizce bu maske işe yararmı haftada 2 kez yapıpta memnun kalan varmı lütfen yardım edin yorumlarınızı bekliyorum

walla ben yapıorm cok memnunum gece yapıorum sabah kalkınca yuzum bebek poposu gibi oluo hehehehyyt:KK52::KK52:

bal ve aspirin maskeside yapabilirsin sivilceler için

walla ben yapıorm cok memnunum gece yapıorum sabah kalkınca yuzum bebek poposu gibi oluo hehehehyyt:KK52::KK52:

fazla sivilcem yok küçük sivilceler geçiyolar ama izlerim var onlarda fazla değil ama büyük oldukları için kötü gözüküyorlar daha önce kanal 7 de dr. ferudun soyadını unuttum o bir kadına yaptı ve güzel gözüktü sonra internette araştırdım 3-4 tane kötü yorumlar var ama genellikle çoğu kişi övmüş 3 haftaya kesin sonuç alınır diyorlar çok da kolay deniyicem ama cesaret edemedim eğer bildikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum artık çok sıkıldım sürekli yüzümü gizliyorum izler kendime olan öz güvenimi yitirmeme neden oldu detaylarını iyice anlatırmısın haftada 1 keremi 2 keremi limon suyu damlatimmi ne dersin canım

X