2013 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya meyhane gibi bir yerdeydi zten dugun dedigi, duzgun bi dugun olsa hep birlikte giderdik bi saat ama rakinin sigaranin icine nasil sokayim cocugumu.. Diyo ki anneme birakiriz. Hem annesi 70yasinda bizimki kucakta gezmeyi seviyo onun ayaklari dayanmaz okadar hem de benim cocugum biberon almiyor sadee meme emiyor ac mi birakayim cocugu? Teallam yaa...

Benim esim her ise cok yardimcidir ama bugun fotograf cekicem diye bizi anneme birakti, kendi gitti eminonune taksime 2 saat gezdi. İtiraf ediyorum kiskanclktan geberdim. Annemi cok ozlemis olmama, ve orada olmaktan cok mutluluk duynama ragmen bikac gun trip atmayi dusunuyorum :)))))

kızlar moralim sıfır...bebeğimm hastaa..dünden beri öksürük war hemde balgamlı gibi böyle boğazı göğsü dolu dolu öksürüyor öksürürken kuscak gibi oluo sinirlenio bağırıo ağlıo :KK43:(( hatta inlio uyuyamıo gece her saat uyandı az az emdi..sabah gittik dr a...şurup werdi 3 tane...umarım geçer..yoksa hatsaneye bile yatırılır bronşite çewirebilir iyileşmezse dedi:KK43:( nolur dua edin iyileşsin bebeğimm..onu öyle üzgün hasta görünce mafoluyorum elimden hiçbişey gelmio :KK43:

dr grip aşısı olun..bebekler hassas hemen mikrobu alır dedi..

Canim benim alintiya aldim saniyodum almamisim dunden beri. Geçmişler olsun...

Son düzenleme:
Meraba meraba :))

Nabersiniz hatunlar. Beni biliyosunuz işte örgü derdine düştüm. Bu akşam başımdan geçen trajikomik olayı özet geçeyim. Eşime dedim ki tuvalete gidicem biraz İda'ya bakar mısın ne dese beğenirsiniz? Git ama keyif yapma İda büyüsün keyif yapacak çok vaktin olur :KK36: Çocuğa bakacak diye bedensel ihtiyacımı keyif olarak görüyor :KK1::KK4:

Meraba meraba :))

Nabersiniz hatunlar. Beni biliyosunuz işte örgü derdine düştüm. Bu akşam başımdan geçen trajikomik olayı özet geçeyim. Eşime dedim ki tuvalete gidicem biraz İda'ya bakar mısın ne dese beğenirsiniz? Git ama keyif yapma İda büyüsün keyif yapacak çok vaktin olur :KK36: Çocuğa bakacak diye bedensel ihtiyacımı keyif olarak görüyor :KK1::KK4:

Kişi kendinden bilirmiş
Belli oldu seninkinin bahanesi :))))

Biz geldik güzel ve sabırlı annişler yarın yolculuk var biZimde ben daha çanta hazırlıcam iki gündür yallı gibi geziom :)))sizi takip ediyorum ama eşlerle ilgili sıkıntılardan bahsedilmiş bugün bizde ufak bi atraksiyon yaşadık avmye gitmiştik dönüşte Kaan çok huysızlaştı kucağımda geldi emerek yol boyu kan tee içinde kaldık ikimizde eve gidince hemen yıkayalım dedim eşime tamam dedi eve geldik çocukla ben çıktık onada eşyaları al gel dedim çocuk terli yıkanması lazım isilik olcak yoksa ben çıktım eve suyunu şampuanını ıvırını Zıvırını hazırladım bekliyorum adam gelsin die yok gelmio ha geldi ha gelecek yarım saat geçti tel başıma yıkayamıyorum çok ağlıo yıkıyor ortalığı illa biri ellerinden tutacak arayamıyorum nerdesin die çünkü telefonda arabada camdan görünen bi yerde değil araba anahtar dahi yok kapıyı açık bırakıp çıksam da seslensem çocuğu bırakamıyorum sardım battaniye ye atletle çıktım dışarı adam arabaya uğraşıyor seslendim döndüm içeri. geldi özür diliyor aşkım unuttum ben Kaan'ı yıkayacağımıZı dedi tamam dedim ama Zor tuttum kendimi ağlamamak için o kadar kızdım ve kırıldımki sorumluluktan bi haber olup orda kafasına göre arabaya uğraşmasına ya insan çocuğunu yıkayacak olmayı nasıl unutur sonra kendisi de çok üzüldü kötü bi niyetle yapmıyor biliyorum ama bunalıyorum

Kişi kendinden bilirmiş
Belli oldu seninkinin bahanesi :))))

Bağırdım çağırdım öyle dinledi beni şimdi gitmiş İda'nın çamaşırlarını makinaya atıyo bana gelmiş bu badileri de yıkancak mı diyo. Evet yıkancak dedim :KK47: Ben söylemedim çamaşırlar yıkancak diye kendisi bulmuş :KK51: Ay bu erkekler çok komik yaaa illa bağırcan çağırcan ondan sonra düzene giriyolar geç olmasaydı bi de kahve yaptırırdım ama dua etsin saat 12 ye geliyo :KK53:

Bağırdım çağırdım öyle dinledi beni şimdi gitmiş İda'nın çamaşırlarını makinaya atıyo bana gelmiş bu badileri de yıkancak mı diyo. Evet yıkancak dedim :KK47: Ben söylemedim çamaşırlar yıkancak diye kendisi bulmuş :KK51: Ay bu erkekler çok komik yaaa illa bağırcan çağırcan ondan sonra düzene giriyolar geç olmasaydı bi de kahve yaptırırdım ama dua etsin saat 12 ye geliyo :KK53:

:KK1::KK1::KK1: benimki de basina gelecekleri sezdi sanirim uyku tutmamis geldi yanima. Sen dur daha sen duuuur o 2 saat 2 gunde cikacak sindire sindire :KK52:

Çok iç karartmışım güzel olan şeylerde var onları atlamayalım :)) dün Kaan'a mamaro aldık mağazada denedik çok keyifliydi çok korktum ya evde beğenmez ise die gayet mutlu artık onun içinde topları ile konuşuo bir yığın ütü yaptım sonra baktım içinde uyumuş sıpa ve kesinlikle ya memede yada ayakta sallanarak uyuyan bir çocuktu şimdi o işi mamaro yapıyor ve inanılmaz hafif heryere taşınıyor her çocuk ta işe yarar mı bilmem ama biz çok rahat ettik evdeki 3. Kişi gibi oldu çocuğu avutuyor

Benimki bakışlarmdan anlıyo ama ne fayda akılda kalıcı olmuo bişeyi on defa söyletio yoksa unutuo... Sonra nie on kere söylüyorsun oluo

bende kocacığımla değil ama kv ile tartıştım bugün :)
ama ne tartışma, daha doğrusu ben bağırdım o dinledi..sinirden elim ayağım titredi, ayların birikimi tabi
tam bidaha elimi sürmem çocuğa dedi, bende evet lütfen sürme bu çocuk benim çocuğum dedim çıktı odadan
kızlar sonradan kendimi tanıyamadım, nasıl şiştiysem içimdeki canavar ortaya çıktı :))

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

$1383907_10151910825544255_781504525_n.jpg

Çok iç karartmışım güzel olan şeylerde var onları atlamayalım :)) dün Kaan'a mamaro aldık mağazada denedik çok keyifliydi çok korktum ya evde beğenmez ise die gayet mutlu artık onun içinde topları ile konuşuo bir yığın ütü yaptım sonra baktım içinde uyumuş sıpa ve kesinlikle ya memede yada ayakta sallanarak uyuyan bir çocuktu şimdi o işi mamaro yapıyor ve inanılmaz hafif heryere taşınıyor her çocuk ta işe yarar mı bilmem ama biz çok rahat ettik evdeki 3. Kişi gibi oldu çocuğu avutuyor

canım ya bu süper bişeye benziyor susturma konusunda..ama fiyatı biraz tuzluymuş sadece 1-2 ay kullanacaksam
kaç aya kadar kullanılabiliyor? bide o toplar gerçekten ilgisini çekebiliyor mu?

ama ne tartışma, daha doğrusu ben bağırdım o dinledi..sinirden elim ayağım titredi, ayların birikimi tabi
tam bidaha elimi sürmem çocuğa dedi, bende evet lütfen sürme bu çocuk benim çocuğum dedim çıktı odadan
kızlar sonradan kendimi tanıyamadım, nasıl şiştiysem içimdeki canavar ortaya çıktı :))

Anaa olaya gel içindeki cadıyı ayaklandırmış kv. naptı da o kadar bağırdın kıs aybike?

Yalova çım çok geçmiş olsun Allah korumuş meleğini.

Arasta ellerine sağlık çok güzel olmuş örgüler en kısa zamanda ida nın üstünde foto bekliyorum

Bana gelince yine telefondan takip mod on piff telden yazmak çok zor yaw.

Yolculuk berbattı kızım bütün yol boyunca ağladı uyumadı yemedi içmedi arka koltukta delirdim. Eşime sen geç arkaya ben kullanayım dedim işine gelmedi canım çıktı resmen 4 saatlik yolu 7 saatte geldik yolda süt sağmaya değinmiyorum bile. Saat gece 11 oldu ben süt sağıyorum içerde eşim gelmiş hadi işin bitmedi mi uykm geldi yatıcam dedi ki ne kadar yorgun olduğumun farkında ağzına yüzüne patlatcaktım zor durdum!!! Neymiş 7 saat araba kullanmış tabi ben yatarak uçarak geldim o yolu. Adam yattı bana kızı doyurmak pompa parçalarını steriletmek yerleştirmek kızı giydirmek ve uyutmak kaldı adam fosur fosur uyurken şuan onu gırtlakmamk için zor duruyorum!!! Ana evine gelince odunluğu çıktı resmen şoklardayım!!!!

O ne ola yarin bakayim bilgisayardan

İnsanı hayattan soğutan bazı şeyler vardır ya hemoroid de bunlardan biriymiş:KK43:((((

Oy geçmiş olsun canım

Ağzından burnundan getir kedicim ne demekmiş seni bırakıp 2 saat gezmek :KK47:

Hıh di mi yaaa

Demekki neymis, biriktirmiyomusuz :)
Noldu da patladin canim?

Yalova çım çok geçmiş olsun Allah korumuş meleğini.

Arasta ellerine sağlık çok güzel olmuş örgüler en kısa zamanda ida nın üstünde foto bekliyorum

Bana gelince yine telefondan takip mod on piff telden yazmak çok zor yaw.

Yolculuk berbattı kızım bütün yol boyunca ağladı uyumadı yemedi içmedi arka koltukta delirdim. Eşime sen geç arkaya ben kullanayım dedim işine gelmedi canım çıktı resmen 4 saatlik yolu 7 saatte geldik yolda süt sağmaya değinmiyorum bile. Saat gece 11 oldu ben süt sağıyorum içerde eşim gelmiş hadi işin bitmedi mi uykm geldi yatıcam dedi ki ne kadar yorgun olduğumun farkında ağzına yüzüne patlatcaktım zor durdum!!! Neymiş 7 saat araba kullanmış tabi ben yatarak uçarak geldim o yolu. Adam yattı bana kızı doyurmak pompa parçalarını steriletmek yerleştirmek kızı giydirmek ve uyutmak kaldı adam fosur fosur uyurken şuan onu gırtlakmamk için zor duruyorum!!! Ana evine gelince odunluğu çıktı resmen şoklardayım!!!!

Ovvv bugun ay burcumuzda heriflere sinirlenmek varmis belli oldu agustos analariiii :KK52:
Tekmele canim uykusunda acima :)))

Selam kızlar,

Cok yorgun ve hastayim boğazım ağrıyor . Yarın yola çıkacağız ve ben hic hazirlananadim. İnci bütün gun gaz sancısı çekti . Avmye gittik birşeyler lazımdı annemlere uğradık . Sadece biraz kızın giysilerini ütüledim ve bademi yıkayabildim. Götürülecek listesi o kadar cok ki of ne zormus ufacık çocukla yola çıkmak 500 litreler araba bagajı yetecek mı merak ediyorum . Meltem 3 çocukla nasil basa çıkıyor cok merak ettim dogrusu .

Neyse benden bu kadar şimdilik gözümden uyku akıyor ama böyle zamanlarda uyumak daha zor

X