Kirpi ipten klozet takımım...

demett.

prens ve prenses annesi..
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
3.596
2
kızlar bu takımı 2 sene önce yapmıştım yıkadıkça güzelleşiyor valla ne bir matlaşma ne bir gevşeme çok memnunum tavsiye ederimhihoyyyt

dsc05620z.jpg

dsc05619g.jpg

eh biz de yapalım o zaman, ya da söyleyelim ablamıza yapsın kaydirigubbakcemile3

ablamdır diye söylemiyorum çooooook beceriklidir alkisalkisalkis

eh biz de yapalım o zaman, ya da söyleyelim ablamıza yapsın kaydirigubbakcemile3

ablamdır diye söylemiyorum çooooook beceriklidir alkisalkisalkis

oyy ablasının güzelii yaparım tabi sanada hele gel sen bi evine deeeee:lepi:

teşekkür ederim canımmmm:eek:Şeniz:teytey:

çok güzel,renkler çok uyumlu olmuş,ellerine sağlık

çok teşekkürler canım:teytey:

süper olmuş ya ellerine sağlık

teşekkür ederimmmmŞeniz

Eline sağlık...
Kaymasını önleyecek altına birşey diktin mi?

dikmedim çünkü onlar zamanla makinede kötü oluyorlar ilk kullandığımda o kaydırmazlardan sriyordum altına ama artık kaymıyor çok....
teşekkürler bu aradaalkisalkisalkis

Ayy harika olmuş walla renkler de süper.
Şunu merak ettim her rengi ayrı örüp kare şeklinde, sonrada diktin mi?

Ayy harika olmuş walla renkler de süper.
Şunu merak ettim her rengi ayrı örüp kare şeklinde, sonrada diktin mi?
teşekkür ederim canım
evet ayrı ayrı örüp tığla birbirine ekledim çok kolay örüldü o yüzden hatta annecimde çok yardım etti:lepi:

güzel olmuş güle güle kullan....

teşekkürler canım

çok hoş duruyorrr yaaaa bende yaptım ama yarım kaldı bitireyim bari zemuszemus

hemen bitir valla çok kullanışlı oluyor ben 1 takımda yuvarlak yaptım bir ara inşl. kızımdan fırsat bulursam onuda çekip ekliyeyim:teytey:

çok güzel örmüşün ellerine sağlık banyonlada çok uyumlu çöp poşetin bile maviii

çok gusel gorunuyor....bnm bu konuda kafama takılanlar var ...içine ip karıstırıyorlarmış ,o karıstırılan ipi sakallı iple örüyorlar karıstırıp dunu :bbo:bıde serınce zemınden kayar dıye dusunuyorum ...bıde son sorum bu takıma ne kadar ip gitti :CüvCüv:

canım ellerıne sağlık çok guzel olmuş renk renk yapmısınya nasıl yaptın onu tek tek orüptemı ekledin

çok güzel örmüşün ellerine sağlık banyonlada çok uyumlu çöp poşetin bile maviii

teşekkür ederim canımŞeniz
çöp poşeti tesadüf-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

çok gusel gorunuyor....bnm bu konuda kafama takılanlar var ...içine ip karıstırıyorlarmış ,o karıstırılan ipi sakallı iple örüyorlar karıstırıp dunu :bbo:bıde serınce zemınden kayar dıye dusunuyorum ...bıde son sorum bu takıma ne kadar ip gitti :CüvCüv:

teşekkür ederim canımŞeniz
evet o takımı 2 sene önce yapmıştım ince kirpi vardı o zaman içine aynı renk ip karıştırıp ördüm
ama şimdi kalın kirpi ipler çıktı birde yuvarlak takım yaptım kalın ipten onuda eklicem bi ara o daha tok durdu kalın olunca

kaymasına gelince bazıları altına kapitone dikiyorlar kaymasın diye ama ben kaydırmaz alıp serdim başta şimdi onu bile sermiyorum kaymıyor pek
valla canım ne kadar gitti inan hatırlamıyorum hep parça parça aldım bittikçefisfisfis

canım ellerıne sağlık çok guzel olmuş renk renk yapmısınya nasıl yaptın onu tek tek orüptemı ekledin

evet canım tek tek ördüm 20 ilmeğe 20 sıra kare kare
çok teşekkür ederim

Cok güzel duruyor, hayirli günlerde kullan... Bu sakalli ip hastalik gibi birsey :hulya:

bende yaptım banyo takımı canım benimki düz sarı renk ama çok seviyorum çok güzel görünüyor hazırlardan daha hoş bence senin takımda çok hoş olmuş güle güle kullan canım

Benımde annecıgım bana yaptı. Fakat cok kaydıkları ıcın esım artık ıstemıyor ): Ben yıne de kullanacagım. Gercı yenı evımın banyosu ıle uyumsuz olacak ama olsun, annemın emegı var.

Bende cop kovası ve ıslak mendıl ıcın bır sey (ısım bulamadım :eek:) yapmıstım. Onlarda cok guzel oldu. Tavsıye ederım sıze de.

Plastık bır cop kovasının etrafına ordugunuz bu kırpıyı kovanın seklıne uygun orup, yapıstırın, ıslak mendıl ıcınde kafadan uydurdum. Ama ınanın hos oldu. Bırde kucuk bır kutuyu aynı sekılde duzenledım, ıcıne de mınık sabunlar koydum...

Bır kac tane de cerceve kenarlarına ınce serıtler orup, yapıstırdım. Bence sık durdular. Ustelık bu cercevelerden satıldıgını gordum, ıyılerı pahalı, ucuzları dandık.

Dıger yaptıklarım ıse, benım fıkrımdı ve henuz kımsede gormedım...

X