Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa İle Aslan Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Aslan ile benzer yönleriniz çoktur. Ikinizde şık bir restoranda yemek yemek, ilginç partilere, kültürel aktivitelere katilmak, güzel bir eve sahip olmak gibi hayaıin ince, güzel, seçkin şeylerinden zevk alırsınız. Ikinizde sahiplenirsiniz, ilişkinin en başında bile üçüncü kişiye tahammül edemezsiniz. Ihtiyaçlariniz ise çok farklıdır. Siz güvenlik duygusuna, sık sık sevgi gösterilerine ihtiyaç duyarsiniz. Aslan ise pohpohlanmak, saygı ve ilgi görmek ister. Aslan sizin iltifatlariniza bayılır, yıllardır birlikte olsanız bile aynı şeyleri bekler. Onu bu konuda ihmal ederseniz onu artık sevmediğinizi düşünecektir. Yanliş anlamamasına dikkat edin. Siz ise Aslan'in yaratıcılıgına hayran olursunuz. Bir çok Aslan sanat ile ugraşır. Özellikle tiyatro, televizyon oyuncusu olarak veya reklamcı, sanat yönetmeni, grafik tasarımcısı olarak çalışır. Boğa ise yeni yatırımlar yapar, başarılı olabilecek şirketler kurar. Is kurma ve geliştirme bilgisine sahip Boğa'ya özellikle yeni bir iş kurulurken ihtiyaç duyulur. Boğa hayatta engellerle karşılaşacağını bilir ve sabırla üstesinden gelmeyi becerir. Aslan ise karşısına bir engel çıkınca çok şaşırır. Yeteneginizi kullanarak bu ilişkiyi yürütmeye çalışın. Boğa çok sabırlıdır, adeta bir maraton koşucusudur aynı zamanda beklentileri de gerçekçidir. Siz bir şeyi ya en iyi şekilde yaparsınız yada hiç yapmazsınız. Ilişkinizdeki ilk zorlukta bırakıp gitmezsiniz. Ikınızde farklı nedenlerle de olsa maddeye önem verirsiniz. Etrafinizin güzel esyalarla dolu olmasini istersiniz. Güzellikler, Boga'nin zevkini tatmin ederken, Aslan için basarisinin kaniti demek olur. Aslan'in pahali ve seçkin zevkleri size de haz verir ama maliyeti düsündürür. Aslan'in lüks ihtiyaçlari zaman zaman sizi zor durumda birakabilir. Boga burcu olarak elinize para geçer geçmez bankaya yatirmak istersiniz. Aslan sizi anlasa bile dar bir bütçe ile yasamaktan rahatsiz olur. Iliskiniz ciddilesmeye basladiginda bu konulari oturup konusmanizda fayda var. Daha önemli bir konu ise, ikinizinde sabit nitelik tasidiginiz için inatçi olmanizdir. Anlasamadiginiz bir konuda bir türlü uzlasamazsiniz. Her iliskinin yürümesi için zaman zaman alttan almak gerekir, ideali ise hep ayni kisinin alttan almamasi olacaktir. Aslan'la anlasmazliga düstügünüzde bunu hatirlayin. Olaylara bütün olarak bakan Aslan, çevresindeki her seyden kendine pay çikarmayi sever. Bunu farkina varmadan, dogal olarak yapar. Bu sizi sinirlendirse de, katlanmaya çalisin. Bu zevki Aslan'dan etmeyin ki huzurunuz bozulmasin. Sevgiliniz Güneş sisteminin yöneticisi Güneş tarafindan yönetildigi için egosantrik , yani ben merkezcidir. Boğa ise aşk tanrıçası Venüs tarafindan yönetilir, onun için siz daha politik yaklasirsiniz. Aslan'i çok seviyorsaniz onun kendini beğenmişliği yüzünden aranızı açmadan, diplomatik yaklasabilirsiniz. Siz kolay sinirlenmezsiniz ama kızdığınız zaman öfkeniz korkunçtur. Aslan'in da öfkesi sizinkinden aşağı kalmaz. Burçlarınız birbirine sert açi yaptigi için kavga ettiginiz zaman etraf savas alanina dönecektir. Unutmayin ki birbirinizi alt edemezsiniz. Aslan'i sindirseniz bile o anki karsilasmayi kazanmis sayilirsiniz ama savasi kaybedebilirsiniz. Aslan'in ihtişamlı hayallerini toprak burcunun gerçekliligi ile alasagi etmeyin. Onu fazla zorlayip parıltısını söndürmeyin.Yatakta ikinizde canli, ihtirasli, tutkulusunuz. Aslan'ın beğenilmeye ve övülmeye çok ihtiyaci vardir. Ona zaman ayırın, buna değecektir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
ben Boğa,eşim Aslan...:lepi:
ikimizde dik kafalı,inatçıyız ama birbirini sevdikten sonra bunlar aşılıyor...
Şenizopuyorumnanaktan

benim çevrem hep aslan dişisi erkeği hep aslanlar beni buldu bu zamana kadar heral:KK70: boy friendim aslan ama bir aslana göre beni fazla idare ediyor şaşırıyom cnm aslanımopuyorumnanaktan ama aslan hatunlarıyla bir türlü anlaşamıyorum yahu ters terskaydirigubbakcemile2

asla bir aslanla olamam ben ya boğa burcu olarak onun kibiri ,kendini beğenmişliği ve pasaklılığı beni deli eder.

asla bir aslanla olamam ben ya boğa burcu olarak onun kibiri ,kendini beğenmişliği ve pasaklılığı beni deli eder.

ya büyük konuşma da başına geliyo valla ben aslan dedikçe başımdan eksik olmadı ama en tatlı aslanla beraberim gerçekten kendilerini çok beğeniyorlar biraz yalanda varsırnaşık şey çekiştirmek gibi oldu amakaydirigubbakcemile3

bnmki de aslan ama biz çok iyi anlaşiyoruz zevklerimiz mutevazi bi şekilde büyütülmemiz.kültürlerimiz cok benzio.aile tarzımızda cok yakın.

zevkler aynı olunca inatçiliğimiz da kalmıo=)

buarada bnm yukselen onun yukselen de aslan ayrıca beni cok idare edioo sanırım gerçekten istediği şeyler de sabırlılar:)

ben aslanım eşimde boğa ve yazdıgın hersey bıze harfıyen uyuyo eşime de okudum evet dedi

zor bır bırlıktelık bızımkı uzlasmaya calısıyoruzz

Eşim boğa ben aslan.. Zor oluyor uzlaşmak;ama aşmaya çalışıyoruz. ıkimiz de inatçıyız, dediğim dedik insanlarız. Böyle olunca tartışma eksik olmuyor;ama birbirimizi çok seviyoruzzzopuyorumnanaktan

bence boğa ve aslan arasında uyum yok sadece çekim var ve bu çekim yüzünden herşeye eyvallah diyebiliyo aslan bağyanı :))

Aslan burcunun özellklerini biliyodum oda benim gibi bi boga gibi dik kafalı inatcı uyus bişe :KK70: ama gel görki ben uzak duruyim derken aşkım aslan çıktıııı :KK70: ama ikimizde inat yapmayınca birbirimizi dinledikçe sorun olmuyo Allaha şükürr inş. böle devam eder

X