Göbek deliğimin sağ tarafında ağrı var.

Asude05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
75
1
5,5 aylık hamileyim dünden beri Göbek deliğimin sağ tarafında az bi yerde ara ara duran sonra geri başlayan ağrı var. Dr u arayacağım yarın ama canım sıkıldı, neden acaba? Gaz sancısı desem şimdiye geçerdi? Önerisi olan varmı ne olabilir?

Benimde bi kaç gün önce göbek deliğimin etrafında ağrı ve kasılmalar olmuştu.Akşam olunca geçti.ınternetten araştırdım öyle kasılmalar olabiliyomuş,ama yinede bi doktora sorucam.

Aynı şey banada 20 haftalık hamileyken olmustu ama benimkisi ağrı gibi degil resmen acı gibiydi, apar topar dr a gittik; sonuç olarak bende küçük bir göbek fıtığı oldugu tespit edildi. 1-2 gün içindede geçti acı. Bebek fıtığın olduğu hizzaya gelince acıya sebep oluyor dediler...

bende de 6 ayımdan beri oluodu öyle agrılar dr a sormuştum yorulduysan yada bebek bi tarafta toplanıp baskı yapıosa olur normal demişti ben dogum sancısı sanmıştım öyle sancı olmaz die bi de dalga gecmişti gıcık mı ne?:eek:klava:

korkma canım yani normal oluomuş öle seyler

Banada Göbek fıtığı olabilir dedi yarın gidip görünecem gelmemi istedi bakalım ne çıkacak, hayırlısı olsun bebeğime bişey olmasında.

Banada Göbek fıtığı olabilir dedi yarın gidip görünecem gelmemi istedi bakalım ne çıkacak, hayırlısı olsun bebeğime bişey olmasında.

Göbek fıtığıysa telaşlanacak hiçbirşey yok, sonrasında bir daha ne acı hissettim nede başka birşey, hatta Allah izin verirse haftaya sezeryanım var onu yaparlarken fıtığımıda düzeltecekler...

X