Gelinlik Modelleri İzmir de hem uygun fiyatlı hem de çeşidi bol olan gelinlikçi adresleri yardım lütfen!

teşekkürler kızlar:):) ben şimdilik çalıştığım yerde fikir alışverişi yapıyorum(burdur da) burada fiyatlar bana çok uygun geldi beğendiğim bikaç model 650 ve 1000 tl arasnda değişiyor ve bu gelinliklerin izmirden geldiğini söylediler ohalde orada daha bile uygun olması gerekmiyormu? neyse sömetrde gelicem izmirime az kaldı umarım istedğimz modelleri uygun fiyatlara bulabiliriz..izmirden bakıcam olmadı burdan da alabilirim:)) genelde kemeraltında modeller daha çok dimi??

madam burcudan aldım bende gelinliğimi;fiyatı gayet uygundu;550 milyon ve bir sürü kampanyaları;hediyeleri oluyordu..otogara giderken bornovaya taşındı;kemeraltındaydı yeri..prova odaları falan gayet güzel..izmire gelirseniz gitmenizi tavsiye ederim..

madam burcudan aldım bende gelinliğimi;fiyatı gayet uygundu;550 milyon ve bir sürü kampanyaları;hediyeleri oluyordu..otogara giderken bornovaya taşındı;kemeraltındaydı yeri..prova odaları falan gayet güzel..izmire gelirseniz gitmenizi tavsiye ederim..

bende tam olarak bu bilgiyi arıyordum gülşahcım hatta sana özelden bile yazmıştım:) çok teşekkürler..peki hemen yol üstünde mi yoksa ara sokaklar damı yani hemen bulabilirmiyiz acaba yerini??

dolly cim, teşekkürler istanbuldan olmana rağmen ilgilendin:):)

arkadaşım uygun fiyata diktirmek istiyorsan kemeraltında öğrenci pazarı var ben hem kınalığımı hem gelinliğimi orda diktirmiştim fiyatları uygun yapıyorlar tabi birazda pazarlık edeceksin ayrıca ben kınalığımı hint kıyafeti olarak yaptımıştım 2 sene önce ikisine 1 milyar 200 vedim tabi önce 2 milyar fiyat çektiler sadece tavsiyem yinede sen bilirsin

Benim izmirde gelinlik bakmadığım yer kalmadı herhalde.
Madam burcudan kemeraltındaki gelinlikçilere, çankayadaki modaevlerine kadar... En sonunda içime sinen modelleri simge modaevinde buldum.
Ağustosta evlendim ve gelinliğim beğendiğim hazır modellerden birinden yeniden dikildi bedenime göre. 1.750 ile başlayan fiyat 1.250 ye dek düştü. ıyi pazarlık yapmak gerekiyor.
Ve çok memnun kaldım ordan

Temmuzda düğünüm var benim de...

ızmirde gelinlik deyince akla gelen bir kaç yer vardır..
Nazarel (nazar), Simge ve Madam burcu...
Gümrükte bir çok gelinlikçi var .. Ve alsancakta birçok moda evi.. Ben modeli buldum bu olacak sadece diktircem diyorsan alsancaktaki moda evlerii araştırmalısın...
Ama bakıp beğeneceğim diyorsan şiddetle tavsiye ederim ki Simge... Hergün önünden geçiyorum. Modeller hep güzel ve değişik.

teşekkürler kızlar:) ben hazır alıcam diktirince nasıl olucağına pek güvenemiyorum nedense.. madam burcu ve simge de hazır modeller çok var mı??

teşekkürler kızlar:) ben hazır alıcam diktirince nasıl olucağına pek güvenemiyorum nedense.. madam burcu ve simge de hazır modeller çok var mı??

nişanlığımı simge'de diktirdim... gözün kapalı diktirebilirsin, hiç sorun yaşamadım.

Madam burcu' da bir sürü model var zaten, orada üzerine göre bulma ve deneme olasılığın daha fazla. yanlış hatırlamıyorsam 3 katlı bir yerdi.

Son düzenleme:
Geçen hafta sonu dersaneye giderken mimar kemallettinden geçtim. O sıra gelinliklere bakarken çok huşuma giden bir yer oldu. Defne Moda evi çok hoşuma gitti gelinlikler ama tabii girip bakmadım.
Ne zaman bakacağımı da bilemiyorum. 6 haziranda düğünüm var ne baksam ki bilmiyorumkismile Daha erken diye düşünüyorum..

defne modaevine internetten baktım da değişikik modeller var, ama mağazaya gidip bakmak lazım. sitelere her modeli koymuyorlar genellikle

kızlar ben madam burcuya baktım iki hafta önce ama beğenmedim açıkcası çok basit duruyor.Katolokta beğendiğim bir modelleri vardı aynısı mağazalarında karşımda duruyormuş ama benzetemedim çünkü kullandıları malzemeler uyuşmuyor çok adi görünüyordu.Eskiden çok güzel gelinlikler dikiyorlarmış ama bozmuşlar diye duydum.Şimdi kararsızım :KK43:

haklısın sosyologtrendy , ben de pek beğenmedim, model güzel olsada kullanılan kumaş basit duruyor bazı gelinliklerinde..Nişanda bakmıştım. Şimdi tekrar gideceğim yine de, gözatmakta fayda var ama oradan alacağımı sanmıyorum.

Sevgili bujuu,
Madam burcuyu pek tavsiye etmiyorlar gaziemirde 30 yıllık bir gelinlikçi var orda gelinlik bakarken biraz sahibiyle muhabbet ettim.Eskiden güzel gelinlikler diktiklerini fakat şimdi madam burcunun kaliteyi düşürdüğünü,ordan ağlayarak gelinlerin geldiğini söyledi.Ben ikna oldum gerçekten orası daha çok reklam kokuyor.Kalitesiz.Ben denemeden gelinlik diktirmek istemiyorum o yüzden kemeraltında biraz gezip gelinlik denicem fiziğime giden bir model bulursam başka bi yerdede diktircem:))

karabağlarda bi yer vardı çok büyük adı neydi ya?**

ben kemeraltının orda elit moda evi var orda diktirdim. 1750 dediği gelinliği 1150 gibi bi fiyata yaptırmıştım. ama komple fransız danteli çok güzeldi...

X