Gelinlik Modelleri İzmir de hem uygun fiyatlı hem de çeşidi bol olan gelinlikçi adresleri yardım lütfen!

Ben de merak ettim.Eğer fotoğraf koyarsan çok sevinirim.Yüzünü göstermek istemezsen paintte kapatabilirsin.

kızlar ben de ailemin yanındayım şimdi, izmirdeyim, benm de 24 nisanda nişanım, 7 ağustosta da düğünüm var... ben de kemeraltından baktım nişanlımla birlikte, zaten kemeraltında gelinlik ve abiye satanbn bir sürü gelinlikçi var, fiyat olarak da her aradığınızı bulabilirsiniz...
mesela ben selin moda evinden aldım nişanlık, gelinlik ve kınalık. gelinliği aldık fakat ölçülerimi yaptırmıyoruz(nişanlım konyada çalışıyor, subay olduğu için iş durumu müsait olamıcak, bu yüzden gelinliği aldık fakat ölçüleri sonra yapılacak orda ayrıldı bekliyor.)
biz nişanlımla moda evi filan araştırmadık, gittik kemeraltına, hepsine girdik gelinlik satan yerlerin, her çeşit var her model istediğinizi yapıyolar, fakat aklınızda bulunsun, kemeraltına iyi pazarlık yapan birisiyle gidin, yarı yarıya fiyat düşürebilirsiniz
mesela benm gelinliğime 1850, nişanlığıma 950, kınalığıma 650 dediler, fakat nişanlım çok iyi pazarlı yapa :KK66: üçünü 1850ye aldık..
100 msjı geçince resimlerini koyarım, isteyn olursa da selin modanın telefon ve adresini de veririm, dediğim gibi, iyi bir pazarlık fiyat için gerekli..

tabi gelinlik modellerinde de moda diye bişey yok kızlar, biz nişanlımla burda gelinlik fuarını da gezdik, her şey moda, istemediğiniz kadar model var,
sadece bu yıl drapeler biraz fazla kullanılmış, etekler hafif kabarık, ama isteyen istediğini bulabilir, zaten gelinliğin fiyatını artıran kumaşı ve üzerine yapılan iş
mesela swarowski taş olunca artıyor fiyatı, bir de duvak artırıyor fiyatı çok, bunun dışında üzerinde dantel işlemesi elde fian dediklerinde inanmayın, o danteller metre hesabı satılıyo, onlardan dikiyolar, fiyat inmemek için bunu söylerler kanmayın... biz çok fazla dolaştık 2 gün altını üstüne getirdik ordan biliyorum yani :)

bir de aldığınız yerin size sunduğu imkanlar çok önemli bence, istediğiniz her aksesuarı vermesi lazım gelinlikle birlikte...

kemeraltında da gelinlikçilere gitmek için şöyle tarif edeyim;
konak iskele tarafından girince dümdüz ilerleyin, erler kuyumcu var o yol üzerinde sağ tarafa kalıyor, ama 10 dk kadar ilerleyince solda, orda o kuyumcuyu görünce karşısındaki sokaktan sola giriyorsunuz, oradan da sokaktan geçince sağa doğru yürüyün, zaten orası tamamen gelinlikçiler kınacılar ve nikah şekeri satan yerler dolu, hç çekinmeden de hepsine girn deneyin, içinizde kalmasın, ben öyle yaptım:))
bir de bu yaza düğünü olan arkadaşlar elini biraz çabuk tutsun (fiyat açısından demek istiyorum) bu aralar nisan 15'e kadar fiyatlar çok artmıyor ama sonra sezon olduğu için acayip fiyat biniyor,, bunu da 2 sene önce evlenen teyzemden biliyorum, 1 ay sonra beğendikleri gelinliği 300 lira pahalıya aldılar... :KK43:

Madam burcu var cnm ondada çeşit bol.Ama bence sen kemeraltına git istemediğin kadar çok gelinlik mağazası var

Sevgili bujuu,
Madam burcuyu pek tavsiye etmiyorlar gaziemirde 30 yıllık bir gelinlikçi var orda gelinlik bakarken biraz sahibiyle muhabbet ettim.Eskiden güzel gelinlikler diktiklerini fakat şimdi madam burcunun kaliteyi düşürdüğünü,ordan ağlayarak gelinlerin geldiğini söyledi.Ben ikna oldum gerçekten orası daha çok reklam kokuyor.Kalitesiz.Ben denemeden gelinlik diktirmek istemiyorum o yüzden kemeraltında biraz gezip gelinlik denicem fiziğime giden bir model bulursam başka bi yerdede diktircem:))

artık çok geçmirmirmirmir
dikiliyor gelinliğim.. inşallah güzel birşeyler çıkar. provaalr iyi gidiyor ama endişeliyim :çok üzgünüm:

Ben Nazarelden aldım gelinliğimi. Ütüme göre dikiliyor. 2500 TL'ye aldık..

Ya bu ızmir de gelinlikçiler başlığı çok iyi olmuş. Bende şu an nişanlıyım ama henüz düğün tarihimiz belli değil. Alsancak-Çankaya-Kemeraltı üçgeninde gezerken çok fazla gelinlikçi var ama hepsine girip denemek mümkün değil. Hepsine güvenmekte mümkün değil. Geçenlerde Pasaport tarafındaki bir gelinlikçiye girdim. Adını hatırlamıyorum ama tam simit sarayının çaprazında kalıyordu. Katalogdan o kadar sade bir gelinlik beğendimki 1.500 TL dediler fiyatına. Yani "SADE" kelimesi az kalır. Annem bile muhtemelen biraz uğraşsa aynısını diker. Ben birde kızlar ağası hanının arka tarafındaki gelinlikçilere bakın derim. Bu tesetdür giyim satanlarla iç içe gelinlikçiler var. Onlarda sanırım fiyatlar çok daha uygun olur. Geçen kış birkaç vitrinde çok hoş modeller görmüştüm. Hep pazarlık olayı onlarda olmazsa olmazlardan. Zaten sorunca hemen fiyatda söylemiyorlar. "Siz beğenin anlaşırız" diyorlar :)

arkadaşlar merhaba ben gelinlikçide çalışan biri olarak bi kaç bişe söliyim izmirde değilim ama yaşadığım yerde izmir firmasıyla çalışıyopruz diyince dükkandan bi şekilde kaçmaya bakıyorlar.benim patronumda gelinlik dikiyo bütün ünlü modellerin birebir aynısı yapıyo.
-size tavsiyem taşlar iyi orjnal saworwski falan diyip fiyat inmezlerse bunlar plastik taş diyin biliyomuş gibi davranın zaten hiçbiri gerçeğini kullanmıyo.
-fransız danteli diyenlerre inanmayın fransız dantelinin metresi 500-600 ytl onlan dikilen bi gelinlik 4-5 milyardan aşağı olmaz
-kiralayıp ilk kez giycem dedğiniz gelinliği düğüne kadar evde saklayın mağazada başkasına verebiliyolar bu da bizim çevremizde çok olan bişe
umarım yardımcı olabilirim size birazcık....
he bide eğer dream on moda var gelinlikçi eğer izmirde varsa gözünüz kapalı güvenebilirsinizkaydirigubbakcemile3

Ben de bu haftasonu bir gelinlikçilere bakacağım. Önümüzdeki hafta yorumlarımı yazarım burdan..
Bu arada saucygirl çok güzel bilgiler vermişsin. Dream On Moda maalesef ızmir'de yok. Ben çok araştırdım çünkü çok güzel modelleri var ama ızmir'e en yakın Aydın'da var diye biliyorum, ancak emin değilim.

ben Gelinligimi Mevsim Moda´dan aldim... Izmir Kemeraltindan...hani bir sürü moda magazalari, ayakkabicilar, findik fistikcilar, lambacilar vs vs varya ordan! yurtdisindan oldugum icin ismini bilmiyorum o caddenin ama inanki yurtdisindan izmire vardigim gün bikac moda evinden sonra mevsim modaya girdim ilk görüste carpildim gelinligime ve bu olacak dedim ilk gün bitti gelinlik isim!!!! mutlaka bak derim!!!

konuyu güncellemek istedim :) güzel bilgiler var teşekkürler
gelinlik için kemeraltına gitmek gerekmiş
madam burcuya sakın sakın gitmemek lazımmış :)

slm kızlar izmirde jade moda evi varmış arkadaşımm tavsiye etti ama şehirdışında olduğum için gidip göremedim bilen varmı nasıl gelinlikleri ?
teşk:44:

X