gebelikte göbek ağrısı :(

byrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
228
2
kızlar forumda baktım ama bulamadım bi cvp..
daha yeni hamile sayılırım. çizelgemden görebilirsiniz...
1 haftadır yoğun mide bulantım ve yanmam var.:2: neredeyse hiç yemek yemek istemiyorum. tabii kasık ve bel agrılarımda cabası... özellikle sağ kasıgım. :18:ama son 3 gündür göbegim ve göbek deliğinin sol tarafı batma ile karısık ağrımya başladı. :2:neden olabilir acaba? yarın kontrolüm var (kalp atısı için randevu vermişti.) dr:KK14:. a soracagım. inşallah bilşe yoktur çok korkuyorum kızlar..:KK14:

ilk 5 ay hamilelik sıkıntıların hepsını yasamıs bırı olarak cevap verim.su an 5.5 aylık hamıleyım agrım sızım kalmadı bu defada 5. ay bıtımınden hemen sonra mıgde bulantılarım basladı korkma.bu gobek agrısı her hamılede olan bıse degıl anladıgım kadarıyla nadır gorunuyor.bendede vardı sankı gobegım cekılıyor gıbıydı.doktorum bebekle alakalı bıse degıl gobek fıtıgı gıbı bırseyler olabılır dedı.bazılarında hamılelık donemınde olup dogumdan sonra gecıyomus.ben ılk hamıle oldugumu ogrendıgım gunlerde agrıyodu sonra sanırsam bır 3.5 aylık olana kadar surdu.ama anlatılması zor bır agrı.senı anlıyorum ama korkma bendede oldu ama cok sukur gectı ve bende bebegımde su an saglılıyız.ama sende doktor kontrolunde soyle doktoruna. genel olarak yururdugun zaman ve harfeket ettıgın zaman daha fazla agrır.yat dınlen.gecmıs olsun.

ilk 5 ay hamilelik sıkıntıların hepsını yasamıs bırı olarak cevap verim.su an 5.5 aylık hamıleyım agrım sızım kalmadı bu defada 5. ay bıtımınden hemen sonra mıgde bulantılarım basladı korkma.bu gobek agrısı her hamılede olan bıse degıl anladıgım kadarıyla nadır gorunuyor.bendede vardı sankı gobegım cekılıyor gıbıydı.doktorum bebekle alakalı bıse degıl gobek fıtıgı gıbı bırseyler olabılır dedı.bazılarında hamılelık donemınde olup dogumdan sonra gecıyomus.ben ılk hamıle oldugumu ogrendıgım gunlerde agrıyodu sonra sanırsam bır 3.5 aylık olana kadar surdu.ama anlatılması zor bır agrı.senı anlıyorum ama korkma bendede oldu ama cok sukur gectı ve bende bebegımde su an saglılıyız.ama sende doktor kontrolunde soyle doktoruna. genel olarak yururdugun zaman ve harfeket ettıgın zaman daha fazla agrır.yat dınlen.gecmıs olsun.

canım saol bilgiler için . walla göbeğim dediğin gibi ağrıyor. Allah yardım etsin. işe geliyorum dinlenemiyorum masa basına 10 saat kaldıgım için... :KK14:

midem de çok kötü aslında açım ama yemek istemiorum. sanki bi ton su içmisimde geri gelecekmişim gibi...
dr. folik asit vermişti onu bile düzenli alamıyorum

canım ilacını ihmal etme sakın içmeye çalış.yemekten sonra tok karınla al.ac karınla alınca daha cok mıgde bulandırıyor.

kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım. benim sıkıntım şu 9 haftalık hamişim,göbek deliğimde düzleşme ve ağrı var bu normal midir. ilk gebeliğimde olmayan şeyler yaşıyorum biraz tuhaf değil mi yardımcı olursanız sevinirim.

X