İlişkiye Giremiyorum

ezoom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
151
2
Merhaba arkadaşlar ben 1 buçuk aylık evliyim ama halen ilişkiye giremedik başlarda vajinismus olduğunu düşünüyordum ama doktora gittik sorular sordu cevapladım ve hiçbir sorunumuzun olmadığını acilen balayına çıkmamız gerektiğini söyledi ilk gece bile olabilir dedi şehir dışı yaptık ama ordada olmadı sürekli deniyoruz ama bir türlü içime giremiyor eşim girme olayına kadar herşey çok güzel isteksizlikte yok ama girmeye çalışınca giremiyor bebeğimizin olmasını çok istiyoruz benim gibi olan ve bu durumu düzelteniniz varmı aranızda yada herhangi bir fikri olan varsa yazsın lütfen :KK43: :2:​

büyük kurtarıcım kayganlaştırıcı jeldi.ilk geceden fiyasko olmasın die sürmüştük çokta etkisi oldu tavsiye ediyorum hiç acı duymamıştım..

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 1 buçuk aylık evliyim ama halen ilişkiye giremedik başlarda vajinismus olduğunu düşünüyordum ama doktora gittik sorular sordu cevapladım ve hiçbir sorunumuzun olmadığını acilen balayına çıkmamız gerektiğini söyledi ilk gece bile olabilir dedi şehir dışı yaptık ama ordada olmadı sürekli deniyoruz ama bir türlü içime giremiyor eşim girme olayına kadar herşey çok güzel isteksizlikte yok ama girmeye çalışınca giremiyor bebeğimizin olmasını çok istiyoruz benim gibi olan ve bu durumu düzelteniniz varmı aranızda yada herhangi bir fikri olan varsa yazsın lütfen :KK43: :2:​

Merhaba canım ben ve çok yakın bi arkadaşımda aynı sorunları yaşamıştık seninle. Ben kilitlenme dahi yaşamıştım. Sorun şu ki bizi cinsellikten çok korkuttular. Çok acıyacak çok kanayacak oturamayacaksın falan gibi bir sürü deli saçması. Kafan rahat olsun kendini hiç kasma. Ön sevişme denilen olayı biraz uzun tut ve rahat ol. Biraz zamanada ihtiyacın var eşinden biraz zaman iste

Ne doktoruna gittiğine bağlı.Kadın doğum uzmanı ya da jinekolog sanırım bunu diyen.Hemen bir psikiyatriste gitmelisiniz.

Ne doktoruna gittiğine bağlı.Kadın doğum uzmanı ya da jinekolog sanırım bunu diyen.Hemen bir psikiyatriste gitmelisiniz.

Psikiyatrist diyoki vajinanızı iyi tanıyın aynayla bakın. Size birde vajina resmi gösteriyor ve zevk alacağın yerleri anlatıyor

büyük kurtarıcım kayganlaştırıcı jeldi.ilk geceden fiyasko olmasın die sürmüştük çokta etkisi oldu tavsiye ediyorum hiç acı duymamıştım..

onuda denedik ama malesef oda işe yaramıyor :KK43:

Merhaba canım ben ve çok yakın bi arkadaşımda aynı sorunları yaşamıştık seninle. Ben kilitlenme dahi yaşamıştım. Sorun şu ki bizi cinsellikten çok korkuttular. Çok acıyacak çok kanayacak oturamayacaksın falan gibi bir sürü deli saçması. Kafan rahat olsun kendini hiç kasma. Ön sevişme denilen olayı biraz uzun tut ve rahat ol. Biraz zamanada ihtiyacın var eşinden biraz zaman iste

merhaba asena evet canım korkum çok vardı çok kasıyordum kendimi ama şuan okadar çok kasmıyorum ama genede giremiyor sizdede öylemi oldu yani girmeye çalıştığında giremiyormuydu :KK43: kızlık zar'ım mı dar acaba diye düşünüyorum öyle olabilirmi sizce sen nasıl yendin korkunu doktoramı gittin ?

kadın hastalıkları ve jinekologdu canım kızlık zarın esnek olabilir istersen müayene edim dedi ama ben erkek olduğu için muayene olmak istemedim birazda muayene korkusu var bende psikyatr benim hep aklımdaydı ama önce jinekoloğa gitmemi söylediler..

onuda denedik ama malesef oda işe yaramıyor :KK43:

merhaba asena evet canım korkum çok vardı çok kasıyordum kendimi ama şuan okadar çok kasmıyorum ama genede giremiyor sizdede öylemi oldu yani girmeye çalıştığında giremiyormuydu :KK43: kızlık zar'ım mı dar acaba diye düşünüyorum öyle olabilirmi sizce sen nasıl yendin korkunu doktoramı gittin ?

Kadın doğumcuya gittim bi problemin yok dedi psikiyatrist e gittim bana vajina resmi gösterdi ve vajinanı tanı nerelerden zevk alırsın onu gösterdi. Ben faydalanamadım doktordan ama sen yinede git derim. Şunu unutma herşey sende başlar sende biter. Eminim canım acıyacak diyede korkuyorsundur. Offf bu deli saçmaları bende 2 ay kıvrandım bu sebepten. Çok özel olacak belki ama ilişki hiç korktuğun gibi değil. Kızlık zarıyla alakası yoktur bence ozaten ince bi zar zorlamaz o kadar. Sen rahat ol kasma kendini. Acı yok inan bana

Jinekolog fizyolojik bir sorun var mı ona bakmıştır.Yok da sanırım.Artık psikiyatra gitmelisin.İstersen 1-2 hafta tanı kendine ama sakın süreyi uzatma olmadıysa hemen psıkyt.gıt.

Psikiyatrist diyoki vajinanızı iyi tanıyın aynayla bakın. Size birde vajina resmi gösteriyor ve zevk alacağın yerleri anlatıyor

acaba psikiyatramı gitsem peki herhangi psikyatrst oluyormu yani ben gidip durumumu anlatsam bana yardımcı olurmu

Kilitlenmeden kastınız nedir? :26:

O sadece köpeklerde olan bir durumdur.:44:

Vakit kaybetmeden bir uzmandan yardım alın.

Ve,

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...ube-deneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim.html

En kısa zamanda problemi aşmanız dileğiyle...:KK71:

Hangi şehirdeysen google 'a yaz,vajinusmus tedavisi diye çıkar bir sürü.

ama benim sorunum vajinismus deilmiş doktor vajinismusta eşini hiç yaklaştırmazsın dedi bende öyle sorun yok girme teşebbüsünde bulunuyoruz onu itmiyorum ama giremiyor yani sorunum vajinismus deil ve ne olduğunuda bilmiyorum :2:

Son düzenleme:
Jinekolog bir arkadaşım,vajinismus sorunu yaşayan bir çok kişinin,şehir efsanesi olan kilitlenme hikayesini duyduklarını ama böyle bir durumun insanlarda mümkün olmadığını savunmaktadır.Bilinçaltında kilitlenme,acı,kan vs. vs. öylesine yer ediyor ki,kişinin kendisi kasması kaçınılmaz oluyor çünkü programlama hatası var.

Canım vajinusmusun da dereceleri var.Sen daha kolay atlatırsın.Tedavin çok kısa sürer.Jinekologlar ve kadın doğumcuların alanı değil bu.O yüzden fazla itimat etme,dediğimizi dinle.

ama benim sorunum vajinismus deilmiş doktor vajinismusta eşini hiç yaklaştırmazsın dedi bende öyle sorun yok girme teşebbüsünde bulunuyoruz onu itmiyorum ama giremiyor yani sorunum vajinismus deil ve ne olduğunuda bilmiyorum :2:

Bahsedilen problemin şiddeti farklı farklıdır.Kimisi eşini yaklaştırmaz,kimisi girişimde bulunabilir...

Forumda konuyla alakalı birçok başarılı doktor tavsiyesine rastlamak mümkün.

tedaviyle ikizlerim oldu...bende de benzer sorun var...ama ben biliyorum ki eşimden kaynaklanan bir durumdan dolayı böyle oluyor..bizde ilişkiye girememe sorunu yok ama zorluk var yine de...

X