Aldatıldım

hainbety

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2010
14
0
Tecrübenizi benimle paylaşın..siz yaşadığınızda ne tepki verdiniz..ben laptop u parçaladım..=)))

ben tokat atıp tükürürdüm kesinliklee

ne yapardım şimdi sınır yok laptop hep lazım olur luzümsuz olanı parçalardım ben çok sinirliyim o an artık bakalım doğaçlama :KK47::KK47::KK47::KK47:

aldatılmadım ama bazen eşime derim eğer bana böyle bir hata yaparsan kesin gözüm döner bütünnn evdeki eşyaları kırar sökerim ve geçen bir gzetede okumuştum çok hoşuma gitmişti eşinin kendisini aldattığını öğrenen bayan bütünnn eşyalarını kişisel ve elektronik olmak üzere van a deprem zedelere yardım amacıyla göndermişti eşyalarını soran adamada eşyaların yok aama en azından bir sevaba girdin sevin demiş hahaha:KK9::KK9::KK52:bende öyle yapabilirim çok hoşuma gitmişti:21:

aldatılmadım ama bazen eşime derim eğer bana böyle bir hata yaparsan kesin gözüm döner bütünnn evdeki eşyaları kırar sökerim ve geçen bir gzetede okumuştum çok hoşuma gitmişti eşinin kendisini aldattığını öğrenen bayan bütünnn eşyalarını kişisel ve elektronik olmak üzere van a deprem zedelere yardım amacıyla göndermişti eşyalarını soran adamada eşyaların yok aama en azından bir sevaba girdin sevin demiş hahaha:KK9::KK9::KK52:bende öyle yapabilirim çok hoşuma gitmişti:21:

güzelmişşş :)
ama insan nasıl kıyarki eşyalarına ahh ahh :)))

laptopu parçalamazdım ben kıyamam ona:) ama bütün kıyafetlerini çöp poşetine koyup bu ton çamaşır suyu dökerdim bizzat eline verirdim

Walla beni aldatan adam için laptobımı falan parçalayamam değmez
Ama arabasını haşat edebilirim:KK23::KK23::KK23:

bende aldatıldım öğrendiğimde sadece bir mesaj attım sana acıyorum sen mutlu olamazsın senin bir ailen olamaz dedim kaybeden sensin dedim çok zoruna gitmişti:) tepkisizlik en iyi cevaptır

Son düzenleme:
oyle birsey yaparsa allah sasirtmasin.ama baska bir kadini koynuna alip benim yanima gelecekse.ben bunu sindirip onu sevemem eskisi gibi olmaz tiksinirim yani biter

eşimle 5 yıldır evliyiz ve 3 yaşında bir oğlum var ben ilk tanıştığımızdan beri çok ateşli bir kadın değildimn hala da bana göre aynı tazrda devam ediyorum yani değişmedim ve tenime ilk ve tek dokunan kişi de eşim ama eşim ilk başlarda evliliğin ilk 3 ayı faslan benim bu halimi sorun etmiyordu ve ben ortalama haftada 2 defa sevişmeyi yeterli görüyorum zaten işim gereği nöbetli çalıştığımdan yorgun oluyorum neyse zamanla artık sadece cumartesi günleri sevişir olduk oğlumda cok zor büyüdü ve beni cok yordu sorun şu ki beni bu şekilde tanıyan ve kabullenen eşim artık tam bir azgın tekeye dönüştü ve şikayet ediyor sen soğuksun beni opmüyorsun hep altta sabit duruyorsun 30lu yaşlarda emekliler gibi haftada 1 sevişiyoruz hmen boşalmammı istemen beni kötü hisettiriyor gibi bir sürü şikayet ama bu zamana kadar aklı neredeydi nedne şikayet etmiyordu bence bir başka kadınla ki bunu kabul etmiyor birlikte oldu ve onda yaşadıklarını benden bekliyor benimse içimden gercekten bu zamana kadar hiç çılgınca sevişmek filmlerdeki gibi parçalamak gelmedi eşim istemese haftada bir de yapmam hiç hevesim yok sizce sorun bende mi

aldatma ama nasıl tek gecelik mi veeya başka birineaşık olması mı buna göre değişir şimdi 1 eğer tek gecelikse ona en ağır ceza terk etmektir ama 2.si ise aşkısa zaten terk etmen işine gelir süründürmek lazım

X