Uçuk kremi:(((((

LoreNa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2012
1.235
12
kızlar uçuk çıktıktıktan sonra sürülen uçuğu kurutan çabuk iyileştiren bi krem var mı,yada hastaneye gidip müdahale edbilirler mi
hem alt dudağımn kenarı hem üst dudağımın kenarı döktü sinir krizi geçircem çok kötüyüm yardım edin lütfen:KK43:(((((((

Asiviral, yoksa antiviral :) 4 tl koş eczaneye tatlım akşama kuruyacak uçuğun :)

Son düzenleme:
geçen gün benim de üst dudağımda çıkmıştı uçuk eczanaden vectavir adlı bir uçuk kremi aldım 3-4 günde geçirdi benim uçuğumu umarım sizinkinede aynı etkiyi yapar:nazar:

Benim adet olmadan önce çıkıyor birde yayılıyordu bırak dudağı burnuma kadar.2 hafta ev hapsinde kalıyordum bazen.bnm söylediğim kremi alacaksan canım dikkat et etkisi 3 saatte geçiyor yani 3 saatte bir yenilemelisin pamuklu çubukla sürebilirsin oraya.bide uçuğun dışına taşırmamaya çalış sağlıklı derinde kurur büzüşür yoksa

Asiviral, yoksa antiviral :) 4 tl koş eczaneye tatlım akşama kuruyacak uçuğun :)

tşk ederim inş kurur cnm:)

geçen gün benim de üst dudağımda çıkmıştı uçuk eczanaden vectavir adlı bir uçuk kremi aldım 3-4 günde geçirdi benim uçuğumu umarım sizinkinede aynı etkiyi yapar:nazar:

tşk ederim valla hemen geçsin istiyorum nasıl bi illet bu uçuk:KK43:

Benim adet olmadan önce çıkıyor birde yayılıyordu bırak dudağı burnuma kadar.2 hafta ev hapsinde kalıyordum bazen.bnm söylediğim kremi alacaksan canım dikkat et etkisi 3 saatte geçiyor yani 3 saatte bir yenilemelisin pamuklu çubukla sürebilirsin oraya.bide uçuğun dışına taşırmamaya çalış sağlıklı derinde kurur büzüşür yoksa

aynen benimkide yayıldı işte:KK43:

kızlar uçuk çıktıktıktan sonra sürülen uçuğu kurutan çabuk iyileştiren bi krem var mı,yada hastaneye gidip müdahale edbilirler mi
hem alt dudağımn kenarı hem üst dudağımın kenarı döktü sinir krizi geçircem çok kötüyüm yardım edin lütfen:KK43:(((((((

Virosil var ama onu bulman cok zor olabılır ccok cabuk ılestırıyor ezaneler ıte kaka getırıolar doktordan nnnanumuneyle alabılmıstım
Bıde cok bılınmıyo ucuz oldu ıcın getırmıyo ezaneler 3 4 tl

Buz kompres yap sık sık

Son düzenleme:
Virosil var ama onu bulman cok zor olabılır ccok cabuk ılestırıyor ezaneler ıte kaka getırıolar doktordan nnnanumuneyle alabılmıstım
Bıde cok bılınmıyo ucuz oldu ıcın getırmıyo ezaneler 3 4 tl

Buz kompres yap sık sık

o da bir günde kurutuyo mu

ya şu uçuğa bi çare bulamadılar keske bi kaç saat içinde kurutan bşy olsaydı ama bi gündede kurutsa razıyım

İlaç ismi yazmak yasak sanırım ama Im..eks isimli bir bağışıklık güçlendirici kapsül var, kapsülü hem günde bir tane olmak üzere suyla için hem de bir tanesini açıp içindeki tozu uçuklu bölgeye parmağınızı hafifçe ıslatarak koyun, mucizevi bir çözüm istiyorsanız bu.

vectavir çok iyi geliyor bana :) kesinlikle

benimde hep uçuk çıkar ağzımda burnum da ve kolay kolay geçmez şu anda bile uçuk var ağzımda ve bu ilaçların hiçbiri bana iyi gelmiyor:KK43:

ben zovirax kullanıyorum çıkacağını anladığım an sürüyorum ozaman çıkmıyor
çıktıysada 2-3 saat içinde kurutuyo
ben çok memnunum dene istersen

uçuktan gerçekten çok ama çok korkarım :KK43: ki şükür ki hayatımda 2 3 kez çıkmıştır. o da çok üzgün olduğum zamanlarda...

krem adı / çözüm önerisi bilmiyorum ama eczaneye gidip uçuğunuza göre bir ilaç isteyebilirsiniz :KK43: eczacı size en uygun olanını söyleyecektir zira bazı uçuklar hiçte hafife alınmayacak problemler çıkarabiliyor ne yazık ki.

size acil şifalar dilerim.

Zovirax çok iyi geliyor ama biraaz pahalı 20 tl felandı sanırım

bencede en iyisi zovirax, geçen gün aldım 10 liraya, hepsinin etken maddesi hemen hemen aynı olmasına ragmen zovirax daha iyi geliyo, tüpü falanda daha hijyenik

Dün bi kanalda uçuk için, limon tuzunu havanda ezip sulandıeacak kadar elma sirkesi koyun ve bunu pamukla uçuğa sürün diyorlardı . Ender saraçın programıydı. Denemeye değer

X