Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızzzzlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

meleğim benimleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sakın ümitsiz olmayın. 8 ay sonunda geldi meleğim. sağlıkla yüzünü gözünü öpüp koklamayı diliyorum allahımdan

sakın ümitsiz olmayın. 8 ay sonunda geldi meleğim. sağlıkla yüzünü gözünü öpüp koklamayı diliyorum allahımdan

Harikayız süperiz çok sevindim belirtilerini anlat a.s.a.s.:hooray:

günaydın esra hg

günaydınnnnnnn
ben geldim

aa bekklenen oldu demek çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayaı nasip etsin
Kimden aldın duyumu benim bugün günüm inanıyorum ama allahın takdiri..
ben duyarım meleğin inşallah seninledir

my.php
[/URL][/IMG]

kıslar ben kendimi regli olucak gibi hissediyorum rahmime bişeyler batıyo ara ara bacaklarım ağrıyor biliyorum bu ayda olmadı senağlama

yalel tebrik ederim A llah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Harikayız süperiz çok sevindim belirtilerini anlat a.s.a.s.:hooray:

aa bekklenen oldu demek çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayaı nasip etsin

ben duyarım meleğin inşallah seninledir

yalel tebrikederim hihoyyyt hadi anlat belirtileri herşeyi a.z ye bekliyoruz...

yalel tebrikler darısı başımıza

TREŞEKKÜRLER CÜMLETEN HANIMLAR

hiç uzatmadan, şunu söyliyim.. ben burda, sizlerden çok şey öğrendim.. hepinize teşekkürler.
o kür.. bu kür... şu pozisyon.. bu gün... yumurtlama günü... bilmemne ... cırt bırt... bisürü şeyler işte :)

hemen sayıyorum belirtileri... aynen, burda kuduklarımın hepsi doğrudur.
- döllenme gününden 3-4 gün sonra, kasıkta hafif batmalar
- döllenme gününden 6-7 gün sonra, ara sıra şiddetlice oluşan, kasıkta sancımalar.
- karnın sol tarafında bilyemsi bir şeyin varlığını hissetmek. (bu adet gününden 3-4 gün önce başladı)
- döllenme gününden 7-8-9 gün kadar sonra, göğüslerde şişme, içi su dolu balon gibi. uçlarında hassasiyet. ayrıca üzerinde damarlanmalar olması. uçlarının kahverengilerinin büyümesi.
- döllenmeden 6-8 gün sonra, gece uykularında düzensizlik. gece uyanmalar falan.... ayakta yanma olması.
- döllenmeden 10 gün kadar sonra, idrarda tortular... kokuda değişme.. renginde ani değişiklikler. (bi seferinde sarı, bi seferinde turuncu, bi seferinde beyaz)
- sık idrara çıkma
-
-benim akıntım, normal sanki regl olacakmışım gibi, kesildi. adet günümden 3-4 gün önce kurudum.
bugün 2 gün geçti günüm... bu sabah yeniden akıntım başladı. takriben 6 gün kadar bi kuru dönem geçirdim yani.

ve adet günüm geçince, dün mesela... tüm sıkıntılarım yok oldu birden. kasıklarım hafifledi. göğüslerim indi... hassasiyet var her tarafımda ama, çok rahatsız etmiyor.
geçtiğimiz 2 hafta.... hakkatten rahatsızlık vericiydi belirtilerim.

anlatabildim mi?

X